Novoroční párty 2015 (29.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Tak na hlavní farmě oranžový prasečí chlívek, žlutá výrobna angorské vlny, kočky - všechno na nic, mám toho spoustu - do lišty a jediné, co potěšilo - kohout.
    2
    .farma: pštrosí oranžový výběh, čapí hnízdo, liščí nora - taky mám vše několikrát a červený včelí úl - potěšil.
     
    nona2222 a .mama789. tohle ocenili.
  2. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    -Pandrhola- Ach jo další takový co brečí .... "včera jsem začal hrát" a úkol nejde splnit .... level 21 je uveden proto, že je tam šlechtění. To že nemáš ryby a pštrosy je Tvůj problém ... musíš se víc snažit a i ryby budou. Každopádně úkol jde dokončit za floreny. Každý někdy začínal a spoustu akcí nedokončli, protože na to neměl. Bohužel brečení, že akce nejde splnit, protože má hráč nízký level se tu poslední dobou množí čímdál tím častěji.>:( Místo brečení se raději snaž a přístě toho už uděláš více ;)
     
  3. .bossjano99.

    .bossjano99. Pisálek fóra

    • Off Topic, príspevok mimo témy vlákna. Podobné otázky smeruj prosím do sekcií Všeobecné dotazy alebo Nováčci,ďakujem
    ahojte kde sa daju kupit trnky plody
     
  4. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    .bossjano99.
    zatial nikde je to novinka tak si zatial pockaj
    a aby som nebol off akcia splnena naviac raket v mlyne vyrobenych cez 50 a melu sa dalsie
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
  5. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Zdravím všechny,akci už jsem dokončil včera.Dnes jsem odtajnil a skákal jsem do stropu z podivuhodných stájí jsem měl toto:Výrobna peří žlutá,krtka,myšky a to hlavní-opět to nejlepší na konec RŮŽOVÝ KRAVÍN -mám ohromnou radost:D ani nemůžu psát,opravdu moc a moc děkuji-ze stromů-jabloň xl,datlovník xl,meruňku xxl a broskvoň xxl-tu jsem ještě neměl,celkově bych chtěl zhodnotit tuto akci-Krásné ceny jako party lístky,tajemničky a řada na magickém stonku,opravdu motivující odměny-děkuji velmi pěkně,přeji příjemnou hru s pozdravem Richard.;)
    [​IMG]
     
  6. sksima

    sksima Perspektivní autor

    Ahojte.
    Tak nálepku mám a to mi stačí. Na ďalšie úlohy už sa nechystám. A z TS mám: Dula XXL, Jahodový strom, Jedľa XL a Mišpuľa. Z chlievov toto: Včelí úľ oranžový, Striháreň angorákov oranžová, Brloh pre škrečky a Bobrí hrad Classic +. Akcia celkom v pohode, odmeny potešili a už mám kľud.
    sksima
     
  7. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Ahojky,
    Tak z tajemných stájí mám následující pštrosí výběh II oranžový, obydlí pro ježka, ovčín II oranžový a králíkárna II oranžová :).... u mě spokojenost. Snažím se plnit jak se dá. Úkol 5/7 diamant neplním-nedostatek aloe a koupit si ho nemohu a dále k tomu přibudou úkoly 7/7 zlato a diamant tam mi schází již zde několikrát zmiňovaný ibišek... A co? většinu úkolů mám splněnou i přesto,že nebyly šlechtěnci,ale i to se dalo zvládnou a dnes jsem si došlechtila poslední pštrosíky. Akci jsem plnila a stále ještě plním bez vkládání realných peněz bez jakýchkoliv pomocníků v podobách produktů jako je třeba MJS a podobné. Celou dobu akce jedu jen na vodu bez hnojiv. A prostě se to dá... :);)
    Krásnou hru všem ;)
    FL...68
    BahaL....34
     
  8. -Bekynka-

    -Bekynka- Zelenáč fóra

    Mám dotaz: dokončila jsem akci a v inventáři se mi neobjevilo Sýrové fondue. Co s tím?
     
  9. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš a nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Je to dekorace,která ti dává BZ,takže lze umístit na plochu či do stonku

    Párty lísty: tyhle výhry snad potěší vždy...1x ohnivý kůň,1x svatební kytice,10200 KR,kupón pomocník 12 H, 1x strašidelná kytice, 8x SK, 2x po 20 SH a 4x Zuzino UH :) ještě 2 úkoly a bude hotovo :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/1/15
    HELUŠ tohle ocenil(a).
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj -Bekynka-, ak si ju nedala na plochu alebo do stonky, skús prosím reštartovať hru a ak ani potom nenájdeš,
    kontaktuj hernú podporu > Ako kontaktovať hernú podporu <
    Skoré nájdenie a peknú hru prajem
     
  11. zuziiiiiik

    zuziiiiiik Pisálek fóra

    ondra_k, přesně moje řeč, každý by chtěl hned všechno a bez snažení. Dělám úkoly na které dosahnu a je, všichni sme začínali a museli sme si některé věci vyčekat...
     
  12. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Takžééééé xD, jak jsem již psala, akci mám od včerejška hotovou, ale TS jsem odtajnila až dnes. Z Tsazenic pinii, 2x bez XXL a mišpuli (z mišpule mám obrovskou radost, neboť jsem jí ještě neměla :D), z Tstájí včely oranžový, pštrosa oranžovýho, prasata červený a včely červený :), takže jsem spokojená, mohlo to být horší ;).
     
    evca190, k.vitek a skalara.v tohle ocenili.
  13. Rendaakuba

    Rendaakuba Rádoby autor

    akce byla moc pěkná. Sice jsem nedostala z tajemných stájí a sazenic nic nového, ale nemusela jsem je kupovat za floreny. Už se těším na další akci. A těm co ještě nemaj splněno hodně štěstí ať dojdete co nejdál:)
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  14. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Zdravím všechny, tak mám akcičku komplet splněnou a byl to teda jeden z nejhezčích silvestrů, které jsem na Farmeramě plnil :). Odměny se mi moc líbili, vypadávátka padala krásně a plodiny se v pohodě napěstovaly, takže doufám, že tímto stylem budou akce pokračovat :D Co se týče TS, tak jsem odhalil zatím svůj první a byly to oranžoví koně a u stromů XXL datlovník, takže opět zklamání :/. Rozhodl jsem se to dávat po jednom, takže na další si musím trpělivě počkat a snad, jak jsem si slíbil, že když vystrčím TS až na Nový rok, tak snad se mi tam to nějaké překvapení objeví :). Přeji příjemnou hru a spoustu zábavy :D.
     
    k.vitek, HELUŠ a Sheron11 tohle ocenili.
  15. Alkota13

    Alkota13 Pisálek fóra

    Zdravím a prosím o radu, v úkolech se objevuje řada na magickém stonku. vůbec nemám tucha kde tento stonek najít. předem díky za radu a pohodový rok 2015. :)
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Alkota13
    Ahoj, pokud úkol splníš, řada na stonku se objeví sama (obláčky), ale nevím, jestli už nějaké řádky na stonku máš nebo ne, na mapě je vpravo nahoře(stonek), ale musíš ho mít aktivovaný (splněný úkol v družstvu od určitého levelu).

    Akce pěkná, ještě finišuji.
     
    Naposledy upraveno: 3/1/15
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  17. mousicka

    mousicka Guest

  18. Silwin

    Silwin Rádoby autor

    Tak mě potěšily obzvlášť stromečky, kamenná pinie (moje 2.) a 2 mišpule a planika, konečně. :) Ze stáje ježek, už 3., ale dobře se prodává, tak díky za něj. :)
     
    skalara.v a babioli tohle ocenili.
  19. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak já prostě splnil co jsem mohl (a chtěl) - celou 1, 2, 3, 5, stříbro a zlato ve 4, stříbro v 6 a 7... Takhle mi to stačí... ;) Celé bych to prostě nesplnil :D
     
  20. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Všechny zdravím, blahopřeju těm co už dokončili co chtěli, a těm co ještě finišují přeju ať to úspěšně dotáhnou kam to jde :))
    Já nakonec splnila kompletně vše, i když to původně ani nebyl můj cíl. Chtěla jsem vynechat úkoly se šlechtěnci, protože za celé ty roky nedokončila žádný šlechtitelský úkol - a teď když v každé akci se mají dodávat taky nějací - a nikdy není dost SK, jsem přehodnotila, a plním aktuálně jak to čas (RT) přinese, a obětuju i šlechtěnce, nebo Sk na jejich "výrobu" i mimo BB do akce.... Ještě nemám TS a TCH vysazeny, tak doufám, že se z nich vyklube něco príma, a to přeju i vám.
     
    nona2222 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.