Novoroční oslavy (27.12.2019 - 1.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, stonek stonkuje a do celé akce mi chybí 1 prskavka.
     
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo komplet :)
     
  3. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    zpočátku jsem to jen tak šolichal, až potom jsem to začal brát vážně, protože ten strom je dost velké lákadlo. Stpnek už mám a jak jsem koukal zbytek už je procházka růžovým parkem...Času je spousta. Gratujuji všem co už mají hotovo a držím palce všem co ještě bojují.
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Večer jsem zasadil 3 tajemničky z odměn a ráno vyrostl Dvouslivák ježatý, Stromovité kapradí a Mahagonovník. Zkuste taky štěstí ke konci roku ,-))).
    Ještě 16 prskavek a bude i stonek, už ho vidím ,-))), z jedné sklizně umelu 8
    prskavek, tak to vyjde ,-))).

    Edit: Y_n_O jen 8, stromy tam jsou pořád a na mýtině zvlášť v hojném počtu ,-))
    Jsi lepší ,-). Pořád nic nevidím jen IMG ,-).
     
    Naposledy upraveno: 31/12/19
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, jen osm? Já jich mám deset. Jak nebourám, zbourala jsem i ostatní stromy na mýtině, krom těch super a ještě tam mám činčily, které sežral nějaký úkol nebo akce? Už nevím, prostě jsou podlimitní xD. Teď su toť:

    [​IMG]
    EDIT: tak za to IMG nemůžu, asik máš v prohlížeči BONAKO. Je to regulérně přes pictu nahrané, zkontrolovala jsem to v IE, MIB, i liška ukázala obrázek...
     
    Naposledy upraveno: 31/12/19
  6. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Před půlnocí jsem měl hotovo, teď ráno jsem sklidil plody tajemna :wuerg: a začínám pár dní syslení do stodoly a družstevní pinožení po rozšíření obrstromového lesíku :inlove:. Novoroční akci vynechávám, bude na to dost času ;).



    Na počtenou v příštím roce :D :).
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070 - ahoj, tvé novoroční přání jsem přesunula do debatního, kde Lubica založila speciální vlákno pro tato přání :)

    Kuk tady
     
    moncicak7070, jindrasofr a davidson00 tohle ocenili.
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taaak, jeste pockat na mlyn a bude hotovo, ted jen zda se teda mam snazit zase vratit mytinu, na jak dlouho?
    A asi na hlavni hodim arboreta, v naivni nadeji ze to bude fungovat do ty nasledujici akce...
     
    k.vitek, Y_n_O a davidson00 tohle ocenili.
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) A je to - do nového roku s čistým štítem. 8)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8):cry::cry: (3/5 - Akce neurazí ale ani nenadchne)​
     
  10. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Tak i já můžu konečně slavit, úkol splněn :) Držím palečky všem co to nevzdávají :)
     
    moncicak7070, Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  11. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    tak ted nevím,ale při včerejšim šlechtění jsem zjistila,že stačí 1 suprkrmivo na jedno šlechtění jinak se davají dvě mimo šlechtění,to je takhle pořád nebo je to novinka? Jsem z toho jelen
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jupí, tak už mi chybí do úplného konce akce 2.750 ks akčního kvítí a 90 ks vypadávátek...
    Stonek už 3 hod. stonkuje :music:
    A tož ještě 1x zaseju a možná ještě dnes před půlnocí sklidím a dofouknu konec ;)


    Časomíra do konce akce 27:12 hod.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  14. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Jsem na tom stejně, takže nestíhám a nechápu, jak to někdo mohl stihnout. Asi ti, co jsou na prázdninách. Při práci se to normálně stihnout nedá a bonusy mi kolo tentokrát odpírá a vyhrávám samé voloviny, jako postupové řemeslné produkty, což fakt strašně potřebuju, když mám všechna řemesla na posledním stupni. :(
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... krásný Novoroční večer všem :) jsem to taky nějak dojela a stonek už maká, jen jsem ještě měla zaseto navíc na těch dvou plochách - jako vždy nebyl čas to dopočítat xD tak to umelu a bude navíc a hlavně je další akce za mnou. Se přiznám, že chodím k novým akcím opožděně a potom zmatkuji - spíše nedočtu a potom zírám o_O no zatím to vychází a nějak stále stíhám, což je supr :p jasně držím ostatním pěstíky ;)


    [​IMG]
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek řádí, akorát nedělá takovej rámus, jako ty rachejtle odevšad, kočky se třepou víc než ti mrňaví psi... Asi si dojdu i pro ten topol a činčilu ;)

    [​IMG]
     
  17. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Šťastný nový rok,do stonku chybí 8 prskavek,ale se stopro do stodoly bude dnes stonkovat ;)
     
    evainfo a moncicak7070 tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Topol i činčila jsou zabydlení, du spat, v pět musím být v práci... Užívejte volna, kdo můžete ;)

    [​IMG]
     
  19. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, mám také hotovo už od včerejšího rána, díky radám z fóra (pěstování na poho polích a bonusu celkových výnosů) to šlo rychle.
    Navíc jako bonus přišel s posledním dnem roku postup na Baharamě do lvl 500.
     
  20. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tak včera večer(zrovna na konec starého roku) jsem akci dokončil... Činčila se hodí i když to je moje třetí, ale z toho topolu jsem měl větší radost. Pak jsem já trubka zjistil, že už v liště jeden mám....A z tajemných sazeniček vypadly dva dvouslíváky…. Už jen ten Ferda mravenec a budu naprosto spokojen
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.