Novoročné priania

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem LubicaKrakova, 30/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer,
    nechcem, aby sa zahlcovali rôzne sekcie a vlákna v debatnom krúžku, ale predpokladám, že nás bude dosť veľa, ktorí moderátorom, svojim priateľom, susedom, ale i ostatným farmárom, budú chcieť popriať do nového roku , preto si myslím, že by bolo dobré, mať to na jednom mieste.
    No a ako zakladateľke mi neostáva nič iné, ako začať s prianičkami:

    Do nového roku Vám všetkým prajem, aby to najväčšie šťastie, ktoré Vás postretlo v roku odchádzajúcom, bolo oveľa menšie, ako to, ktoré vás čaká v roku nadchádzajúcom. Nech Vás choroby obchádzajú a radosť Vás dobieha. A nech láska je Vašim sprievodcom počas celého roku.
    Zo srdca Vám všetkým praje
    Ľubica





     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak říkal můj milovaný děda: "Vykroč do nového roku tou správnou nohou." Přeji to Vám všem.
     
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já přeji, aby všechno špatné a nepříjemné odešlo s tím starým rokem a aby každý den toho nového přinesl něco pěkného.
     
  4. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Do nového roku Vám všem moc přeju jen to nej, nej, nej... :inlove:

    ... a dovolím si připojit malé poděkování...
    - našim báječným, andělsky trpělivým a mnohdy až neuvěřitelně tolerantním modíkům.. :inlove:

    - staré gardě, důchodcům, závislákům.. kteří vždy v nouzi ochotně pomůžou a poradí, upřímně rozesmějí, po duši pohladí a když je člověku úzko, svou pomoc, empatii, podporu a lásku na dálku posílají.. :inlove:
    - úžasné bytůstce Astridce, za její přenádherné a kouzelné podpisy, kterými nás už roky překvapuje a těší... :inlove:
    - Satelitkovi, za rady, pomoc, soutěže.. :inlove:
    - Lubce, za toto milé vlákno... :inlove:
    - mým skvělým sousedům, kteří dobře ví zač... :inlove:
    - a určitě také Vám všem, kteří píšete, čtete, hrajete, prostě žijete Farmou. :inlove:
    - a nejspíš by se slušelo na dálku poděkovat i Bigpointu, RT a sponzorům, že se tu vlastně vůbec můžeme potkávat. xD

    Edit: Tak ještě jeden velký dík Y_n_Očce, za kontrolu a opravu, báječné hry a soutěže pro nás samozřejmě dělá Doben. :inlove:;)

    Požehnaný rok 2020.:)
     
    Naposledy upraveno: 31/12/19
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do nového roku hodně zdraví a pohody všem ;)
     
  6. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Milí farmáři, já mám pro Vás jistě již otřepané a mnohdy podceňované přání do Nového roku 2020 a to je ať jste všichni hlavně zdraví, protože pak z Vás bude vyzařovat spokojenost, pohoda a to štěstíčko si Vás také najde :)
    Jsem moc ráda, že se můžu v tom uspěchaném světě, ve kterém je nyní na prvním místě honba za penězi zastavit zde, kde mi připadá, že je ještě svět v pořádku, protože je tu komunita lidiček, kteří si vzájemně pomáhají ať radou nebo dárkem, povzbuzením nebo virtuálním úsměvem...
    Díky Vám všem :)
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Nech Božie požehnanie a radosť života naplní každý váš deň,
    nech vaša rodina nespozná v budúcom roku súženie starostí a problémov.
    Nech vaše príbytky navštívi šťastie, láska a zdravie,
    ktoré vás budú sprevádzať každým vašim krokom.
     
  8. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]

    Někdy stačí jediný paprsek slunce, aby zazářila duha, někdy stačí málo, abychom potěšili lidi okolo nás: Laskavé slovo, pozdrav, úsměv…. Štěstí a zdraví v novém roce přeje Monika
     
  9. Milka66

    Milka66 Veterán fóra


    *****

    O polnoci si pripijeme
    a starému roku poďakujeme,
    nech bol aký bol,
    či priniesol radosť alebo bôľ,
    že sme sa dožili
    a Nový rok privítať stačili.

    *

    Pripime aj roku Novému,
    nech nám dopraje
    dobré zdravie,
    lásku, priateľov, radosť
    a každému to, čo mu
    v minulom roku chýbalo.

    ***
     
  10. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    [​IMG]

    Do roku 2020 vám všem přeji hlavně hodně štěstí a zdraví, to především... Natali
     
  11. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    PF 2020 celé farmářské komunitě
     
  12. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    [​IMG] Starý rok už odchází a Nový rok přichází ať přinese jen štěstí,pohodu a hlavně zdraví
    a to je moje přání pro Vás :inlove: Lída
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Někdy si člověk myslí, že jenom smůlu má,
    přeje si všemi smysly ať už je ze dne tma,
    pak se to prostě stane, osud či náhoda,
    že něco vyjde v plánech a začne pohoda.

    A proto vezmi každou příležitost za vlasy
    ať se každá šance vyplní,
    jednou vyjde sportka, jednou počasí,
    jen čekáním se nic nesplní.
    Vyhraje vždy jenom ten, kdo pokouší
    štěstí někde potkat na cestách,
    nenajde se mořský poklad na souši
    a v samotě nenavážeš vztah.

    Najde cíl, kdo hledá, kdo pár mil nesedá,
    najde cíl, kdo věří ve svůj díl k večeři.

    Někdy se trochu daří a trochu nedaří,
    člověk se na svět tváří jak když jde k zubaři.
    Aby mu štěstí přálo, člověk se narmoutí
    a při tom stačí málo, jít mu jen naproti.

    A proto vezmi každou příležitost za vlasy ...

    Ať vám v novém roce 2020 neuteče žádná příležitost a vydáte se jen tou cestou, která vede ke štěstí.
    Mikeš :)
     
  14. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Také se přidávám se svým přáním k Novému a i do nového roku.
    Hodně štěstí, zdraví a spokojenosti, ať se všichni máme alespoň o trošku lépe než letos. Jarka
     
  15. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Přeji všem na každý den úsměv, objetí a pohlazení, nad to nic krásnějšího není. A jak říkávala moje maminka: Nevařit zítra drůbež (pernatá), aby neodletělo štěstí, nevěsit a nesušit prádlo, aby nepřišla nemoc do domu a pokud nebude čočka v talíři, tak dát alespoň pod talíř, aby se nerozkutálely penízky.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Šťastný Nový rok a hodně zdraví přeji v celém roce 2020.

    Mám jedno přání: určitě nebudu první, možná přečteno, odposlechnuto, ale ztotožňuji se s ním.
    Přeji si víc komunikace mezi lidmi, diskuzi. Ne jen říct To je můj názor. Vznikne tady nedobytná tvrz na jedné i druhé straně, z které se střílí a útočí, místo aby se názory utkaly na kolbišti. Třeba odejdu s jiným názorem ,-)). To bych přál všem lidem v reálném, ale hlavně virtuálním životě, s tím je spojená slušnost, tolerance, nadhled a trochu noblesa, která se, zdá se mi, vytratila úplně.
    Máme se nejlíp ze všech dob, které proběhly.
     
    Naposledy upraveno: 31/12/19
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Ať se všechna starost zruší,
    ať zavládne pokoj v duši.
    Co bolelo, ať se zhojí,
    co těšilo, ať se zdvojí…

    Krásný celý nový rok, plný lásky, pohody a štěstí přeji Všem "farmaříkům" ;)
     
  18. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Přeji všem farmářům a farmářkám příjemné prožití posledního dne starého roku 2019 a do toho Nového roku 2020 hodně štěstí, zdraví , spokojenosti a dobré nálady.
    Také zítra bude čočka.
     
  19. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Přeji Vám všem všechno nejlepší,zdraví a spokojenost v roce 2020. Ať se Vám starosti vyhýbají a ať se tu za rok všichni ve zdraví zase sejdem
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Páni ... před chvilkou jsem došla a hned po příchodu na farmičku objevila toto krásné vlákno :inlove: tak co popřát, když už tu vše hezké je napsané :)

    Určitě přeji pěkné vztahy mezi sebou - lásku to zpevní, tolerance není nikdy dost a dělá zázraky, upřímná pomoc druhým když se nedaří je ten nejlepší lék na světě a při práci s lidmi jsem taky viděla, jak úsměv a hezké slovo dělá zázraky, nebo aspoň podlomí špatné myšlenky.

    Tak si ten Nový rok hezky oslavme
    [​IMG]

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.