Novinka – nakupovací bonus (12.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - není zač, rádo se stalo ;)
     
    janaj tohle ocenil(a).
  2. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Chci se zeptat když jsem si koupila pomocníky, měla bych dostat džínovou truhlu? Já jenom,že ji nemám.


    [​IMG]
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .macca.

    Džinova truhla se otevírá automaticky, tudíž to co jsi dostala z truhly bylo v info okně k dané výhře.

    Fajn hru pezt
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    pezt Díky takže vlastně ani nevím co jsem dostala jestli vůbec něco, dekorace tam nebyla určitě a pomocníci taky né, to nevadí příště si dám pozor.
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    .macca. ahoj, pokud jsi za bedýnkou - jak ukazuješ, tak hledej v dekorkách .... taky jsem hledala a jen proto, že nečtu co mi přijde xDa jak píše pezt, to vždy upozorní.
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Už vím dostala jsem plavbozní zábava, díky pezt mě to zjistil evainfo máš pravdu taky to tak rychle odkliknu a přitom stačilo dát do vyhledávače + abych to zjistila.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska jsem pořídil pomocníky.S napětím jsem očekával co na mně vyskočí.Jak jsem správně předpokládal,nic zvláštního se nekonalo.Takže mám dekoraci Ingridin student.:wuerg: Takže určitě se v nakupování čehokoliv přetrhnu!xD RT ví ,jak správně motivovat hráče!o_O:wuerg:
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Priznam se, ze jsem mela trosku cukani taky poridit pomocniky (jen ze zvedavosti, co na me vyskoci z truhly), ale kdyz to tady ctu,... v klidu pojedu dal na kupony, stejne jako poslednich 5 mesicu ;):p
     
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nojono,mně kupóny už došly!o_O
     
    modro.ocko22, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky už nebudu podruhé kupovat pomocníky, vůbec se to nevyplatí, nic nevypadává a tolik peněz utracených :p až dojdou, tak zase pojedu na kupony, v březnu už to budou dva roky, co jsem nekupovala a ještě to vydrží na nějaký ten pátek po březnu 2021
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  11. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Koupeny pomocníci na měsíc a z džinovy truhly vypadl Kouzelný klobouk.:)Já teda moc nenakupuju, takže se v té tabulce odměn moc neposunu.:D Škoda, že se to celé vynuluje za tři měsíce, mělo by to sčítání být na jeden rok.:p
     
    evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak jedna bedna za pomocniky, co kdyby nahodou... ale bedna s hloupyma zviratama mi napovedela, ze zase pojedu na kupony...
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  13. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Na mne ted z bedny vyskocily dva kupony na 48 hod. Dal se uz neposunu, uz tak jsem ze zvědavosti nakupovala az moc, koupit pomocniky na mesic uz mne nelaka, zase se mi nahromadily kupony, tak pojedu na ne. A bednama s naradim se nam RT asi vysmiva. Mam jich tolik, ze je za odměnu ani nepovazuju, pardon.