Nový úkol: Písky času (25.7. - 30.7.2024)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/7/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Připraveno a snad to zítra nepopletu :wuerg:
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babina51 - zdravím, úkoly můžeš plnit v rozmezí od 25.7. 14:00 hod do 30.7. 22:00 hod. Jak si to rozvrhneš, je už na tobě. Času je na to dost ;) Mrkni třeba na postup plnění u hráče kaolín11 (pár příspěvků nad tebou) :)
     
  3. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    Co znamená bod číslo 2 rychlosklizni posbírat padatka?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Musíš mít ve skleníku vyšlechtěnou nějakou rostlinu.Nejlépe laskavec a šafrán.Na laskavec musíš mít ještě i nějakej řádek na zvýšení účinnosti SH.Na šafrán ti stačí aktivovaná runa,nevinnost a vánočka!
    Postup který jsem naznačil,je spíše pro ty,kteří to chtěj mít hotovo co nejdříve. Normální postup je asi takový,že nejprve nasbíráš potřebnej počet padátek a pak v klidu třeba na mýtině(meloun,kruhy) a na baha(paprika,yam) splníš časové úkoly!
     
    Naposledy upraveno: 25/7/24
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) mám dva dny vyřizovací volno, tak zítra ráno se do toho pustím, protože stoneček si nemůžu nechat ujít :p
    půjde to rychle, hlavně nepoplést a časovku spustit před sklizní ;)
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak budu mít zpoždění, začla jsem vedlejší farmou, aby mi to do večera vše dozrálo ;) pak jsem musela do hor a nakonec, když jsem se vrátila na hlavní farmu, tak jsem sklidila kruhy bez zapnutého úkolu, tak budu pokračovat za 35 minut, když jsem to musela zasadit znovu, nu což nadělám, i tesař se někdy utne, rychlíkům gratulka, kdo to nespletl, ale aspoň teď vím, že z pole mám asi 100 padátek, že nemusím vše mamonit přes okamžitou sklizeň
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Časovky mám hotový,ale nějak jsem podcenil padátka!:wuerg:
    [​IMG]
    Tak až po sklizni akční plodiny v druhé akci!:)
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Zatím takto :)

    [​IMG]
    Padátka stejně napadají sama plněním druhé akce ;)
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Musím teda říct,že těch padátek byla potřeba docela dost.o_O
    [​IMG]
     
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    tak to bola brnkačka:D
    [​IMG]
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Všem kdo máte hotovo posílám GRATULKU:) ale já jedu pomalu jako vždycky, času je dost:p;)
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jo, to bylo snadné
    písky času.png :p
     
  16. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Šlo to rychle, šlo to hladce , s úkolem nebyla žádná práce ;)
    [​IMG]

    Rychlíkům gratuluji a ostatním držím palečky k rychlému a úspěšnému dokončení .
    [​IMG]
     
  17. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Za 2hod.sklidím yam,dodám do úkolu přidám padátka a hotovo.
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Akce hotová.
    Přeji pěkný den a gratuluji kdo má akci také hotovou a ostatním držím palce při plnění. ;)
     
  19. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Dobré ráno všem :). Padátka dopadala a také hotovo ;). Fajn akce. Včerejším rychlíkům veliká gratulace ;).
    Hezký pátek :)
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jój 8) tak mně chybí ještě 138 ks padátek... Ale ty Přesýpací hodiny dnes dopadají. To nemám obavy.
    Snad bude na víkend hotovo. Dobalím mladšího synka na stanový tábor a odjíždím na týden jógovat :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.