Nový úkol – Mizerná čarodějka (14.4. - 17.4.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kulina1940

    Pokud je ruka pro použití Pinkie pie koláče šedá, tak to znamená, že nemáš ve slotech žádný produkt, který by šel prodloužit, nebo máš již všechny umístěné produkty prodlouženy a to buď Pinkie pie koláčem nebo mazlíčkem Domov velikonočního křečka.
    Pokud máš ve slotech tyto ikony, je vše v pořádku. Tato ikona značí že máš použitý Pinkie pie koláč nebo působí bonus z mazlíčka.

    Screenshot_1.png

    Fajn hru pezt
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  2. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak nakonec akci plním. Ráno jsem si poprvé snad vytočila 200% do stodoly. A stačili dvě sklizně(jedna od každé rostlinky) a mám skoro hotovo.:)
     
    Naposledy upraveno: 15/4/20
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  3. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Kouknem na to uvidíme jako vždy něco se snad dá stihnout.
     
    maribeja, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  4. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahojky, tak Nový úkol Mizerná čarodějka mám hotov :). Akorát nevím, co s vyhranými dekoracemi, už je nemám kam dávat :). Ale párty lístky ty se hodí. Pěkný den všem
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem :) a gratulka šikulkám, ale já to jedu jen s vodou a hnojem a snad to nové bu-bu udělám :p . V houbovce seji co potřebuji na krmení nenažraných příšerek a zatím to padá dobře :p ještě je spoustu času.



    [​IMG]
     
    maribeja a bačkora85 tohle ocenili.
  6. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj evainfo, já měla kliku na kole štěstí. Použila jsem pouze dva párty lístky a hned při druhém použití mi padlo 200% do stodoly. Jinak bych také neměla hotovo. Tentokrát mi přálo štěstí. Krásný den :)
     
    duna.duna1 a evainfo tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    bačkorko85 moc ti to přeji ... ono mít dobře namazané kolečko štěstí je vážně výhra a máš sympatický nick xD se mi ve volnu fakt nechce nic dělat a jako bačkora sedím u telky a svých oblíbených seriálů ;)
    No sklidila jsem další krvežíznivé kytky a postoupila o další doplnění v družstvu, teď záleží jestli později večer sklidím, nebo usnu xD
    :p
     
    dasa1143, prdelka010 a bačkora85 tohle ocenili.
  8. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    evainfo :) :) . Tak tentokrát na mě ta bačkora také sedí. Doma již druhý týden a ještě mě čeká třetí nepracovní týden nic nedělání a nebýt telky a oblíbených seriálů, tak nevím nevím. A samozřejmě mě také zachraňuje Farma :) Každopádně Ti přeji ať večer neusneš a pěkně sklízej. I když času hafo, takže si klidně zdřímni :) Pěkný večer
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Když to tak vezmu kolem a kolem dokola, tak chodím stále do práce, někdy dělám 14-tku a kolegyňka volno, či obráceně (nutný výběr staré dovolenky) ... potom ona bere a já mám volno, do toho 10 hodin víkend, nebo volno ... je to stresující i v normálním chodu, ale v dnešní situaci mě to přijde na palicu víc, jako dříve a lidé jsou horší a horší, se někdy chovají jako hovádka :oops: bych jim dala za úkol za den okopat celý hřbitůvek a nakrmit všechny příšerky co tam mám ... by byl na celý měsíc klídeček :D :p ;)

    no akce jede zatím pomalu a zítra uvidím další plusy navíc :p
     
  10. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem do akce se mi moc nechtělo ,ba dekorek mám v liště hafo ,nakonec jsem ji začala dělat,protože co jiného se dá při děsivce dělat,bylo to alespoň nějaké zpestření a párty lístky se hodí,akce v pohodě hotová padátek přehšle zůstatek,a jde se pěstovat do stodoly,přeji všem kdo akci začali aby ji zdárně zakončili.
     
    raddre, evainfo a bačkora85 tohle ocenili.
  11. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, ještě jednou naseji akční a snad už bude stačit. Na měsíčním poli mám zvířátka, no co vám již sežrali krmiva ale když je bonusek není co řešit. Na noc dám již děsivá kvítka, ať to mohu sklízet současně. Přeji příjemný sluníčkový den.
     
    raddre, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásný sluneční dník u mizerné čarodějky :) tak už hotovo, šlo to dobře a :p teď ještě pěstovat na krmení a hlavně nezapomenout vrátit na plochu vše co je potřeba, než se děsivka zamkne.


    [​IMG]
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Tak ta akce na nic hotová.No co bych asi pěstovala jiného.
     
    evainfo, raddre a irísek1960 tohle ocenili.
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hotovo.
    8)
    A teď už 29 hod. do stodoly...
    Neva, zas takové zásoby nemám a bubu-zvířata jsou žravá, takže mají přednost krmné rostlinky
     
    evainfo, raddre a Peto121 tohle ocenili.
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Úkol splněn už ráno, trochu teď dopěstovávám pavoučí kapradí, ať nemám ve stodole podměrečnou kytku. Stejně bude trvat než dohoní ostatní a dosáhně aspoň 10.000ks. Téměř neplním stálé úkoly, jen když z nich něco potřebuji, tak s množstvím komodit většinou nemám problém.
     
  16. raddre

    raddre Vévoda fóra

    [​IMG]
    a pokusím se napěstovat i na tu novou dekorku
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak nakoniec aj ja hlásim hotovo,ešte tú novú dekorku a šmitec!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jeste tahle otocka co bezi a bude to, takze celkem na vypln Bubu parku par dekorek za ty slabsi... jinak tedy nic moc se ziskat nedalo...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký bu bu dník :) náhodou ten pavoučí kousanec dá dost BZ na 1x1 a určitě ho bude za co vyměnit :p
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tááák, teď jsem sklidila poslední fazolky a vše naházela do úkolu. Dekorace už jsou na ploše. Nakonec jsem akci stihla. 8):)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.