Nový úkol: Čmáral (1.4. - 5.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Alice tohle ocenil(a).
  2. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Počítám počítám, že čmáralovkyL bude potřeba 2 925 ks nebo čmáralovkyS 31 000 ks. Počítám dobře?
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak z tejto akcie som totalne mimo,vobec nerozumiem o com to vlastne je, chapem,ze PRVY APRIL,ale fakt nerozumiem a uz vobec nechapem :oops::eek:
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Musíme dodat akční rostliny,celkem za 155.000 protihodnoty.
    Takže mi to vychází na 2.925 ks Čmáralovky L
    nebo na 31.000 obyčejné Čmáralovky.
    Pojedu tedy asi jen tu dlouhou a jelikož jí není potřeba moc,pomohu ji i vrtulama s SH a kaštaňákem.
     
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    apríl!!také tomu moc nehovím...
     
  6. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Ty odměny mě tedy dostaly,to je zase výhra.:cry::cry::cry:
    Kaštánek moc nepomůže,protože jestli jsem to dobře pochopil tak ta dlouhá roste 20 hodin???
     
    Veselka, vilm4 a raddre tohle ocenili.
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    motivácia je ten posledný úkol, tie sadeničky.
     
    vilm4, puntík50 a raddre tohle ocenili.
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, pokud někdo pojede dlouhou kytku (čmáralka L 2925ks), tak je potřeba 5 sklizní na polích 1x1 s MJS, nepočítám rozpěstování. Krátká kytka (čmáralka S 31000ks) vychází na 52 sklizní, pole 1x1 s MJS, nepočítaje rozpěstování. Provedení akce musím ocenit. Protože hráči, kteří jsou v práci a nemohou sklízet, tak mohou dát přes noc a den dlouhou variantu kytky a ti co mohou sklízet kdykoliv, mají možnost kratší varianty. Budu kombinovat obě varianty. Doufám, že tento model bude u více akcí. Odměny tentokrát neřeším. Nějaká ta bedna z toho padne a kupón na 48h se taky hodí.


    Hezkou hru ...
     
  9. larelay

    larelay Analytik fóra

    Tak já si neodpustím infantilní poznámku, že je to krásné, ta animace :) To bude asi i poprvé, co si zapamatuji název kytky :) Jen ta hlavní louka se mi moc nelíbí, tam mám výrobny a zvěřince, ne že by jich bylo až tak moc, ale jsou tam a ještě nějaké stromy. Jestli oni mě nechtějí donutit je zbourat, tak ale zatím se nedám :(
    A jestli je lepší dlouhá čmáralovka :) (děkuji kaolin11 jako vždy za propočty), tak té není moc, to snad půjde i na té zastavěné ploše. Hezké, mně se to líbí, tou grafikou.
     
  10. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já si teda rozpěstuju obě kytky, ale asi pojedu jen tu dlouhou. Akci dělat budu, i když ty odměny mě teda vůbec nenadchly u mě je to jakási setrvačnost:D Třeba je to aprýl :p
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda dostanou se odmeny a ty pouziji ale ta bedna je zajimava, neco jako novy pokus na kole stesti, ale nakonec budu mit presne tolik beden bonanzy jako mam na zacatku beden s cmaranicemi, takze jen zdrzovani hrace?
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Vzhledem k tomu, že jsem na "nucené" neschopence (corona mě ještě nedostala) tak se do akce pustím xD. Normálně se kolem půlnoci budím tak jen doufám, že dneska nezaspím :oops:
     
  14. pistule

    pistule Aktivní autor

    Akci pojedu, ale vím, že nedodělám. Začátek o půlnoci mi moc nevyhovuje, i když vzhledem k přehozenému času budu asi ještě vzhůru, ale pochybuju, že do neděle do dvou hodin udělám 5 otoček, zvlášť, když se bude rozpěstovávat. Vychází mi to časově jen na 4 otočky.
     
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    pistule: Zdravím, dodávání akční kytky do úkolu můžeš kombinovat. Přes noc budu pěstovat dlouhou variantu L a přes den krátkou S. Myslím, že to půjde stihnout.

    Čmáralka L vychází s vodou a hnojem na 14,5h

    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 31/3/20
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vyzkoušel jsem na čtyřlístku čas pěstování s vodou,hnojem,vánočkou,nevinností a SH a vyšel mi čas 3:36 hod.Takže bych to tak černě neviděl!8)
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Kam na ty nápady chodí!? :wuerg:O půlnoci sice chodím spát, ale že by se mi v tu dobu chtělo sázet bejlí, to se mi tedy nechce. Nasadím ty potvory a půjdu chrnět. Ty delší dostanou po kapičce peprmintky. :pZítra mám akční řádek posílení SH (narozeninové přání), tak tam hodím pár zelených kapek a vrtulek. Na mladších farmách ho nemám, ergo kladívko, tam jen, co stihnu. A přes koleno to lámat nebudu.;)Mi přijde, že ten čínský export zahání něčím echtovním - že by absint?:):D:D
    Díky Kaolínku za ty propočty! To bych mohl stihnout i na těch mladších. Akorát na K bych potřeboval vrtulkovník jako sůl. Tam vrtulky záhadně mizí(akce) a nijak zvlášť nepřibývají.
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dobrý apríl ,-))) jenže v reálu o půlnoci,-)
    Taky díky za počty, ty mě moc nebaví ,-).
     
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    Dekorace: pro zisk dekorace je potřeba mít otevřené oči v období 1.4.2020 od 00:01 do 1.4.2020 do 23:59
    tomuto tiez nerozumiem,vysvetli mi to niekto ???
     
    radyn.m, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D asi abys ji nepřehlídla, ne?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.