Nové zvíře na šlechtění - Pes / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Šľachtiaca úloha skončená, psíci potešili a odmeny tiež. Ešte je nejaké SK a tak pokračujem v šľachtení, asi patrím k tej "menšej polovičke", ktorú to teší ;). Krásny víkend farmárom a veselé množenie zvieratkám :D.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    majojo: při obsazování tulidomku je máš v přehledu barevně a tak, jak jdou za sebou
     
    babako tohle ocenil(a).
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    majojo: Sice už ti spoluhráči poradili (tak snad to nebude spam), ale nejjednodušší bude, když klikneš ZDE.
     
    babako a haník30 tohle ocenili.
  4. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    a budou karboše ;):)
     
  5. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Mise úspěšně skončena,vše potřebné je doma a stonek už fachčí;)Všem přeji hojné přeskoky:inlove:
     
  6. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce hotova;)
     
  7. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Všem gratuluju ke splnění já už dva dny stojím na na psovi spuds Mickinley chybí mi ještě dva a ne a ne přeskok už se tu mohu stoho zbláznit :-(((((
     
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem,
    pejsci musí jít stranou , po dokončení krátkodobého úkolu (tak, jak jsem psala včera ) se jejich stav propadl až na samé dno ,
    takže je musím nechat do výroben . Psi počkají až na další BB . Ve stodole (prozatím) čeká 10 hydrantů na nový úkol.
    U mě velká spokojenost a všem , kdo mají také hotovo gratuluji a ostatním přeji zdárné dokončení Zpěvních psů.

    [​IMG]
     
  9. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    tak psia úloha splnená, Idem rozmiestniť hydranty do záhrady aj napriek tomu, že začína pršať:wuerg:
     
  10. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Krásné sobotní odpoledne všem,
    akce splněná,ale jaksi bez nějakého nadšení.:sleepy:
    Už dávno u mně přeskoky nefungují,druhý šlechtěnec se vrací základní a to mně nebaví.:eek:
     
  11. _jonny_

    _jonny_ Zelenáč fóra

    nevím, zda to sem patří, ale mám hotový úkol zpěvní psi, je to v ukončených úkolech, ale nepřipsalo se mi Lady a trampolína a tím pádem nemohu používat řadu na magickém stonku, poradí mi někdo, co s tím?
     
    alka, xyxao a babako tohle ocenili.
  12. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, akce hotová, a můj nejlepší úlovek zde :) Sice to není úplně ten nejvyšší, ale i tak jsem moc spokojená :) Ještě něco málo dál šlechtím, ale už to nijak nehrotím. Ráda bych ještě jednu na růžový výběh.
    Komu se vede, tomu gratuluju, a komu ne, nezoufejte. Já třeba ještě dodnes nemám růžový husy, a o bobrech si můžu nechat jen zdát. Taky se na ně časem vrhnu :)

    [​IMG]
     
  13. Ria30.

    Ria30. Guest

    babako tohle ocenil(a).
  14. -petr02-

    -petr02- Pisálek fóra

    Díky akci BB celkem v pohodě dokončeno.
     
    evainfo, blondmary a babako tohle ocenili.
  15. Mísankov

    Mísankov Rádoby autor

    Hezký večer,úkol dopoledne dokončen,ještě něco málo vyšlechtit,ale štěstí na velké přeskoky nemám.Všem přeji šťastnější ruku v šlechtění..
     
    babako, evainfo a blondmary tohle ocenili.
  16. xyxao

    xyxao Pisálek fóra

    _jonny_

    Ahoj ,nic si z toho nedělej mě se zase nepřipsalo stádo ovcí a už je to dva dny a nic se neděje .Je prý nás víc co s tím máme problém,jedině ti můžu poradit abys napsal na podporu,já tam napsal a stejně se nic nezměnilo.Tak asi tak.
     
    babako a alka tohle ocenili.
  17. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahojky,zdravím všechny.
    Tak jsem si vyšlechtil posledního Spuds Mckinley a vše se mi podařilo zdárně dokončit,stonek už jede na plné obrátky,mise splněna.

    Zemanka01 , máš to ale štěstí,ze základu-nádherný přeskok,moc pěkné a velmi ti to přeji.Hezký večer a dobrou noc přeji.
     
  18. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Pejsky moc miluju:inlove:, takže do akce jdu s plným nasazením:cry:. Odměny jsou sice průměrné, ale hra je hra a tak jdu hrát:D.
    Všem farmářům přeji mnoho štěstí a radost ze hry:p;).
     
  19. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Konečne som to dokončila . Mlyn mi mlel len superkrmivo a ostatné zvieratá nemají co žrát ;)
     
  20. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akce skončena, velké přeskoky nebyly, zemance01 velká gratulace. Tentokrát jsem SK nekupovala, jela jsem ze zásoby a tak jsem postavila alespoň ještě červené pejsky a 1 oranžové hydranty. Všem přeji pěkný den a vy to dáte.... myslím tím ty, kteří ještě finišují!!!!;););)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.