Nové zvíře na šlechtění - Pes / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 4/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Tak už stonek funguje, boha to jsem zmatkař.....podpoře jsem se omluvila......hlídám vnuka už 14 dní a jsem volajaká zmetená a nesoustředěná;);):)
     
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Sel jsem na orezanou verzi - stonek, dekorky, oranzovy hydrant a co bylo nutny abych se k tomu dostal...
    Obcas to skocilo, takze SK jsem zas tolik nespotreboval, uvidime zda se opet rychle neukaze dalsi zvire... precejen ty oranzovy darecky se hodi, tak to rad udelam...
     
  3. xhellax

    xhellax Perspektivní autor

    Zůstane psík na rychlejší otevření družstva i po skončení akce ??? Při mé skleróze je psík k nezaplacení, nemusím se stále vracet do družstva a zpět. Díky.
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, to víš, že nezůstane, vždyť by to řada lidí nevydýchala a je to pes jen k akci :)
     
  5. doby94

    doby94 Zelenáč fóra

    Ahoj, můžete mi poradit, kde mám hledat trampolínu. Od pátku mám hotovo a trampolína nikde. Děkuji
     
  6. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj doby94,

    pozri sa či ju nemáš niekde na ploche vyloženú. Ak ju nenájdeš, kontaktuj prosím podporu hry. Len tam môžu preveriť tvoj účet.
    Prajem skoré nájdenie.
     
    ell1956 a babako tohle ocenili.
  7. doby94

    doby94 Zelenáč fóra

    Ahoj mousicka děkuji za radu vše prohledám a pak se uvidí. Díky moc.
     
    mousicka a ell1956 tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Z nedostatku času, jsem to tak nějak prošlechtil ne trhu!:) Úkol splněnej, jen jsem o nějakej ten krejcar chudší.:sleepy:
     
  9. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    Nějak nechápu princip RT. Na krátkodobý úkol "zpěvní psi" nám dají čas 6dnů !!! A přitom jindy nacpou třeba dvě akce současně a akce nelze splnit, protože je málo času.. ???? :mad:
     
  10. xyxao

    xyxao Pisálek fóra

    Dnes odpoledne po šesti dnech jsem se konečně dočkal,ztracené stádo ovcí od RT dorazilo,tak konečně můžu aktivovat stonek.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.