Nové zvíře na šlechtění - Osel / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 15/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. katerka

    katerka Zelenáč fóra

    Zdravím ,jaktože mi nenaskakují krejcary za prodané oslíky?4 oslí král a nic
     
  2. krroir

    krroir Stálice fóra

  3. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    No to je zase nápad,jak získat od hráčů peníze.Za staré železo potřebné na výrobnu hrnců.Njn,u nás čas od času sváží starý železo zadarmo a teď aspoň vím kde končí :)No přece na Farmeramě.Dokonce si ho můžeme pak koupit i v balíčku :) Tak já nic kupovat nebudu,ani balíček se železem a SK taky né.Protože přeskoky se u mě konají tak 1x za 2 Velký balíky SK.Starý železo snad nepadá z polí,stromů atd?Zatím nemám totiž ani jedno,abych si pořídila aspoň základ na hrce
     
  4. matejp

    matejp Zelenáč fóra

    • Prosím, nevytvážej nám zde OT, prosím, prostuduj a dodržuj pravidla fóra.
    novy bonusovy kod HAPPYAUTMN14 ... 24hod. pomocnici !!!!! :)
    uzijte si to
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Z kterých úkolů obsahujících bedny, padá železo? Předpokládám, že z těch starších (Ovčí mise apod.) ne.
     
  6. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    • Tu si s týmto príspevkom úplne mimo tému (OT Off topic). Preštuduj si prosím pravidlá fóra a dodržuj ich. Ďakujem
    Bacha na ně, kód platí jen do 22.10.!
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Ze dvou beden XXL z úkolů mi napadalo na kotlárnu.Jinak mráčky v nebi už mám obsazený.Kód nic moc,ale aspoň něco.Tím pro mě oslíci konči.Zatím.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím, ahojky všem ,
    Duch opery splněn , dekorace na obláčcích uzamknuté , dvě Kotlárny mají noční směnu a pracuje se tam
    s plným nasazením a já odplouvám do Říše snů.

    Přeji všem úspěšné "oslíkování" a dobrou noc.
    [​IMG]
     
  9. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Ani z bedýnek na kotlárnu nenapadalo.No nic,oběhnu kovošroty,snad se zadaří.Zatím nešlechtím.Vychutnám si až BB,je mi líto SK.:)
     
    -Kuteno- a lacrima tohle ocenili.
  10. jarda1979

    jarda1979 Pisálek fóra

    Ahoj,nechápu to,jaký bedýnky?Jaké železo?Kde to mám vzít?
    :(
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Chybí mi jen 2 pointou oslíci a mám hotovo.Kotlárna i oranž stáj stojí.Snad to dnes zvládnu.V so a ne se stěhuji a z dodávky oslíky nesklidím.Oslíci se mi pochopitelně nevrací není BB a tak pomalu dochází.Pokud to dnes nestihnu mám smůlu stěhovat se musím,tak jinou šanci nemám.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  12. keitie77

    keitie77 Pisálek fóra

    jééé konečně mi vypadlo 1 staré železo :) po sklizení asi 10 oslíků
     
    lacrima a mousicka tohle ocenili.
  13. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj jarda1979,
    železo vypadáva pri zbere úrody-tj.polí,stromov a chlievov, poprípade ak budeš mať šťastie, vypadnú ti zo skriniek na náradie.Tak ak máš nejaké volné úlohy kde sú za odmenu bedýnky,tak odporúčam splniť ;) Je potrebné na postavenie oslej výrobne - Kotlárne ktorá bude produkovať hrnce, ktoré budú potrebné neskôr do stálych úloh.
    Peknú hru.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  14. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    Sláva, mám jednu kotlárnu. 3 železa vypadla z diamantového cíle u "Bláznivého chovu koní". Na ostatní 2 železa padly 4 bedýnky XL z úkolů na ostatní šlechtěnce. No nic, jak píše Varun, zůstávám naladěna. :)
     
    k.vitek a lacrima tohle ocenili.
  15. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Na víkend BB to asi nějakého oslíka i vyšlechtím. Zatím vyděláno pár krejcarů na prodeji.

    Přikládám bonusový kód: HAPPYAUTMN14 , je pěkně schován. Sama jsem ho nenašla, poslala jej dobrá sousedka. Jsou to pomocníci na 24 hodin, kód platný od 16. do 22. (23:59) října. Tak příjemné šlechtění pomocníci k překopání farmy jistě přijdou vhod. :)
     
  16. dananetka

    dananetka Zelenáč fóra

    no klasika a stejný vymahač peněz .... když zjistím, že bude šlechtění nového zvířete, tak nasadím chlévy a množím .... no 100 ks nestačí a SK také ne a tak kupuji jak základní zvířata, tak SK a je toho vážně dost ... no říci si, že napěstuji více zvířat a prodám na trhu .. vrátí se mi to? .... to je taky vážně nesmysl ... mám aktivní strom ... no jen genetika a hodně nízká ... no teď lituji, že při vyplňování dotazníku v kině (který je jen na naštvání, či okrasu?) jsem nebyla hodně tvrdší!!! a nenapsala něco o ......
    no jsem zde asi dva a půl roku (93LV) a spíš je mi líto to nechat, než mít radost z této hry .... začala jsem i jinou hru, kde mě to víc těší .... no mám dilema ... mám se tady na to vykašlat? .... někdo řekne, že nemusím dávat peníze, ale kolik hráčů to nesplní kvůli těmto nárokům?? ... je jich vážně hodně a o tom to je .... hodně akcí se nedá splnit bez dotací .... tak HRA ZDARMA je kec a nefér ....
     
    Naposledy upraveno: 17/10/14
    Moni13 tohle ocenil(a).
  17. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    V kolik dnes začíná BB ?Nikde to nemůžu najít.zase v 17h ?Díky

    edit: mousicka děkuji,jsem asi slepá :)
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  18. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj jesterka74,
    presne ako píšeš,o 17.00 začína. Pozri tu ofik. Peknú hru :)

    * za máličko,stáva sa ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/10/14
    lacrima tohle ocenil(a).
  19. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Šlechtit oslíky začínám až dnes,BB začne v 17 hod.tak snad se mi bude dařit,
    ráda bych měla stonek a ty krásné dekorace na něm.
    Všam přeji hodně zdaru,protože jak tady čtu,někteří už mají padla :D
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  20. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Tak koukám na hodinky a přitahuji 17h. Oslíků ve stodole dost, tak už jen, aby to padalo. Dekorky na stonku pro krátkodobý úkol se mi fakt líbí a šlechtěnci taky, hlavně jdou od sebe vcelku dobře rozeznat, na rozdíl od krocanů atd.
    Jinak želez mám 4, jedno ze sklizně a tři z úkolů z 3 xxl beden. Poslední stále nepadá a další bedny v úkolech už si nechci vyplácat, u dalšího zvířete předpokládám, že to bude stejné. No tak jedno se snad z něčeho vyklube, mám zasazené dlouhodobky. Taky mám pocit, že lítá čím dál víc štětců, jestli to nebude tím, že už je nikdo nechce...
    Tak šlechtění zdar :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.