Nové zvíře na šlechtění - Husy / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sumec2

    sumec2 Pisálek fóra

    tato hra byla supr jen tak dál
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  2. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Hra se mi líbila, byla pohodová a ještě jsem si během BB stačila něco našlechtit do těch nových úkol, které nás čekají od zítřka. No a nyní zdar děsivce
     
  3. Gentradel

    Gentradel Rádoby autor

    Ahoj, jak psal TheMikev2, no spočítat kolik SK je už celkem jednoduché, na jedno šlechtění potřebuješ 2x SK, no ty jsi vypočítal, že je zapotřebý šlechtit 10922 x, což je 21844 SK, jeden balíček je za 190,- a je tam 800 SK, což je 28 x nákup košík SK a jenom 5320,- :mad::cry:xD:wuerg:
    Takže podtrženo a schrnuto, já mám 21 úkolů na šlechtění, sice většinu z půlky udělané, ale jen pro lano na trámu to spočítám,
    !!! 111.720,- !!! xD:D celkem vražedná částka-.-8)
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tedy já se nechci hádat s matematiky, ale za předpokladu, že sedí počty od TheMikev2 tak těch šlechtění bude 21844/4 což je 5461 a tedy 5461*2= 10922 je počet potřebného SK.
     
  5. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš. Stačí, keď dotyčného oslovíš jeho menom, ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Já se taky nechci matematikům míchat do vědění, jenom bych chtěl upozornit že na splnění šlechtitelského úkolu potřebujeme, mám pocit že všude, tři "zlaté" šlechtěnce a tak i kdyby Pajda počet SK rozpůlil, je potřeba si to pak ještě vynásobit třemi a proto ani prodejem ojeté oktávky ještě nemáme vyhráno:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/7/15
  6. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    pajda361-omlouvám se, přepočítal jsem se v počtu šlechtění-teď by to mělo již být opraveno
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    zlatá
    4 divá 2 sk
    16 cestovateľka +8 sk
    64 strážna +32 sk
    256 bernikla +128 sk
    1024 bielolíca +512 sk
    4096 sivá +2048 sk
    16384 bieločelá +8192 sk
    65536 hus +32768 sk
    spolu: 43690 SK na jednu zlatú hus podľa genetiky

    No neviem, podľa mňa by to malo byť takto
     
  8. Gentradel

    Gentradel Rádoby autor

    Velice se omlouvám, teďka jsem mluvil s TheMikev2, už opravil chybu, nenásobil jsem třema a navíc jsem ani nepočítal pyramidu :mad::( no, až se budu nudit a budu mít čas, tak sem hodim kolik SK a šlechtěnců je potřeba na dojetí celého úkolu. :D
    Ale jak si to tak stejnak počítám, takhle vysokej úvěr by mi ani nedali, jedině požádat EU, která podporuje drobné podnikatele i v zemědělství, snad by nějakou tu dotaci nám mohli dopřát (aspoň na jeden úkol) :mad::D
    Berte to s nadhledem a farmaření zdar ;):):p
     
  9. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Zdar matematikům - no ať je to jak chce, jedno vím určitě - až se rozhodnu jednou dodělat všechny úkoly na šlechtění v družstvu tak budu muset nejspíš rozbít prasátko - nejlépe zlaté;) ale i tak nám přeji hodně přeskoků, co nejméně genetiky ale hlavně co největší radost při hře...
     
  10. heidi6661

    heidi6661 Perspektivní autor

    U mňa ide hus po 1000 korún, tak keď keď nešlachtím aspoň predávam :)
     
    evainfo a Simík21 tohle ocenili.
  11. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Po dobu posledních dvou akcí jsem byla v lázních, husy nešlechtila....mám vůbec šanci zapojit se do kufrů? Štítky asi hned tak nenapadají.....
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky ja-pe,
    určitě máš šanci se zapojit do kufrů. Jestli máš nějaké mise v družstvu, kde se dají získat bedýnky s nářadím, tak je můžeš zkusit splnit a snad ti z nich nějaké štítky napadají. Taky se zkus kouknout do inventáře dekorací do spotřebního zboží, třeba tam máš nějaké neotevřené bedýnky s nářadím. Jen připomínám, že postavit obchod se zavazadly můžeš až od levlu 75, takže pokud jsi level nižší, tak ti štítky určitě napadají než ho dosáhneš. Pokud již na něj level máš a nezískáš hned potřebný počet štítků, tak buď trpělivá. Úkol v družstvu je stálý, takže ho nemusíš splnit hned.
    Přeji fajn hru
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  13. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    KDe vezmu teď ty štítky na postavení výrobny když jsem šlechtící akci nestihla?
     
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    ahoj pinda-ada,
    štítky jsou běžná vypadávátka, takže jako ostatní: z beden, z polí, chlévů atd. Vzhledem k tomu, že je to novinka, tak si možná chvíli počkáš, ale časem jich budeš mít dostatek.
    V příspěvku nad tvým je to napsáno podrobněji.
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je fakt , štítky padaj z polí a choděj od sousedů opravdu ukrutným tempem! Po postavení 4 výroben mně zbyl ve stodole 1 štítek a současnej stav je asi takovej- [​IMG]:p
    Nevím kdy se zaváděly kukačky,do dnešního dne ve stodole [​IMG]o_O
    Takže bych si moc nefandil, vidím to tak na jeden štítek tejdně z polí a možná jeden od sousedů!:sleepy:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.