Nové zvíře na šlechtění - Husy / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj novyfarmar,
    štítek na zavazdla ti může vypadnout i z polí, nebo z beden s nářadím.
    Je to obyčejné i když nové vypadávátko.
     
  2. novyfarmar

    novyfarmar Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    *** odstraněna zbytečná citace ***
    ..to jsem potřebovala vědět..děkuji :-DD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/7/15
  3. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    ahoj, dala jsem se teprve ted do šlechtění hus, ale protože ještě nemám místo, dala jsem jen jeden tulidomek, 4obyčejné husy a dostala jsem jsem zpátky jen jednu, hned tu druhou, a kde mám dvojče?
     
    evainfo a Hajas tohle ocenili.
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj matička3, ak som ťa správne pochopila, tak si dostala len jednu Husu běločelú?
    Priznám sa, že počas Baby boomu mi je to trocha divné a ešte som sa tým nestretla, kedže počas neho vyšľachtíme viac ako jedno zvieratko. Bolo by dobré, keby si sa týmto obrátila na hernú podporu, kedže len ona má možnosť to preveriť >> Ako kontaktovať hernú podporu <<
    Peknú hru prajem
     
  5. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, tak já vyjímečně koupila balík SK. Už podruhé za sebou, takže tím zas na dlouho končím, ale potřebovala jsem na ten husí úkol. A v úkole jsem udělala jen vše okolo řádku. Na nálepku k ničemu, a ostatní okolo jsem se jim vyprdla :) Sice mám nedodělanou akci, ale vzhledem k tomu, že jsem letos už jednu nedodělanou měla (rybaření), tak teď už je jedno, kolik dalších nedodělků ještě bude :)
    Také jsem koukala na trh po divokých husách na růžovku, ale zatím tam žádná není. Tak třeba časem. Uvidím, za kolik budou, a možná si pak tu růžovku postavím. Docela se mi líbí :)
     
  6. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj farmarlima,

    skús sa ešte pozrieť, či ju nemáš vyloženú niekde na ploche, poprípade v inom riadku. Ak ju ani potom nenájdeš, kontaktuj prosím podporu hry, len tam môžu preveriť tvoj účet a zistiť kde sa dekorácia zatúľala.
    Prajem skoré nájdenie
     
  7. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Do téhle chvíle jsem utratila na trhu cca 12 mega KR za šlechtěnce do mixů (převážně Strážkyně husa),kdy se spíše nedařilo než ano.Vypotřebováno cca 1070 SK,koupila jsem jeden obr balík a cca 750 SK jsem měla z mlýna,úkolů a pod.Občas nějaký přeskok na Kanadskou,Strážkyni nebo vyjímečně na Cestovatelskou.Spíš bych řekla genetika až na malé vyjímky,který jen nahradily ztráty při mixech.
    Ačkoli jsem prahla po růžovém chlévu ,tak jsem ještě dokoupila Strážný ,abych se geneticky dostala k dvoum chybějícím Cestovatelkám a následně k druhé Divoké huse.
    Jenže při posledním šlechtění 4x Cestovatelka nastal nečekaný přeskok na Zlatou husu.
    No byla jsem v šoku a nevěřila svým očím,radóst veliká,ale tím pádem nemám šlechtěnce ani na růž.chlév ani na výrobnu
    :D

    [​IMG]

    ...tak mám jednu Divoku a jednu Zlatou :D:D:D snad se mi jednu z nich podaří koupit na trhu,ikdyž teď zeje tržnice prázdnotou co se týče vyšších šlechtěnců hus ...
     
    Naposledy upraveno: 11/7/15
  8. Vero.nika82

    Vero.nika82 Perspektivní autor

    Neuvěřitelné - po 5 letech jsem se dočkala. Ještě teď tomu nevěřím.

    [​IMG]
     
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akce skončena. Šlechtění mám ráda, mám ráda překvapení, ale tentokrát to šlo přesně podle genetiky, žádné přeskočení a pouze jenom husky které se hodily do úkolů. Vypotřebováno přes 1000 SK, před akcí jsem měla celkem 1107 hus a po skončení my zbylo 887 kusů. Celkem jsem byla zklamaná, protože při dřívějších BB to občas padlo i s přeskokem. Lepší šlechtěnce sehnat na trhu je nemožné, místa jsou šedivá. Ti, kteří ještě šlechtí, těm přeji lepší výsledky. Třeba příště se to zlepší a budu se také více radovat!!! Krásnou neděli a dobrou pohodu!!!;););)
     
  10. rouziennn

    rouziennn Zelenáč fóra

    Husy bílé fajn,ale ty šedé na první pohled k nerozeznání.Byla by dobrá viditelná odlišnost.Dělám dekorační věci a husy a medvídci jdou vždy na dračku.rouziennnn
     
  11. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Já to sem ještě musím dát.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    a nejlepší na konec
    [​IMG]
     
  12. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    + ještě jedna a čtvrtou Strážkyni jsem dokoupila a výsledek?????Opět přeskok o jedno na Divokou husuuuu xD Já se snad picnu,tak si jdu pro růžový chlév + jednu Zlatou xD

    [​IMG] jupííííííííí....
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som dokúpil dnes 1 strážnu hus.3 cestovateľky,3 divé a 3 strážne som mal v stodole.Tak som postavil domčúrik a dal som do neho strážne.Urobili mi s nich genetiku čili 1 cestovateľku.A cestovateľky mi dali také čosi zlaté.Musím ešte teda kupovať strážkyne keď že cestovateľky a divé ešte na trh nedorazili.Ale pomaly sa blížim k méte.Keby som nemal strach urobiť s nich mix tak by som urobil ale čo potom?O 3 divé prídem a budem si trieskať hlavu že všetká moja snaha je fuč ani svätená voda mi potom nepomôže.
     
    Naposledy upraveno: 12/7/15
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tedy Dandulko Ty jedeš!

    Perfektní přeskoky, i jednu extra husu máš v příspěvku dole..!
    :D

    [​IMG]

    Berme život zvesela, stejně z něj nevyvázneme živí!
    :D
     
    Naposledy upraveno: 12/7/15
  15. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Krásné ráno farmáři
    Tak jsem se těšila na růžový kurník a jako naschvál to musí přeskočit
    [​IMG]
    Tohle je můj nejlepší BB za celou dobu hraní :D
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. -dusinka-

    -dusinka- Zelenáč fóra

    splnila som všetky úlohy, ale nemôžem si doplniť dekoráciu do nebíčka :( vraj mi chýba tá husacia väznica (píše mi, že dekoráciu nemám v inventári) :(:(
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    -dusinka- skús reštartovať hru alebo pozri či si ju nedala niekam na plochu.Uvidím či ešte dnes kúpim tie strážkyne a vyšľachtím cestovateľky alebo si to nechám na inokedy.Pekne vám skáču tie preskoky a prajem vám to.
     
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Husacia misia splnená kompletne :D, na obchod ešte nemám level, ale už pekne čaká v poradí ;).
     
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -dusinka-,
    zkus hru obnovit (přes F5) popřípadě se ze hry odhlásit a následně přihlásit. Odměnu bys měla v liště najít, pokud jsi ji tedy nedala nikam na plochu. Pokud by se i přes to zmiňovaná dekorace nenašla, tak zkus kontaktovat herní podporu ( Jak kontaktovat herní podporu ) a oni se kouknou, kam se ti zatoulala. Pokud bys psala nakonec na herní podporu, tak zpráva musí mít minimálně 140 znaků, jinak se ti neodešle.

    Přeji příjemnou hru
     
    mirae tohle ocenil(a).
  20. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré ráno všem, nevím co mne to napadlo, ale chtěl jsem pro zajímavost vědět kolikrát musím šlechtit abych měl nejvyššího šlechtěnce-no a výsledek mne tedy poslal ze židle na zem, pozor jen čistá genetika bez BB. Ale je to strašné číslo :(

    zlatá husa 1x
    divoká husa 4x
    cestovatelka 16x
    strážkyně 64x
    kanadská 256x
    berneška 1024x
    husa šedá 4096x
    běločelá 16 384x
    A rána z milosti na závěr na toto vše potřebujete 65536 obyčejných hus :(

    Takže celkem to dělá 21844 šlechtěnců takže 5461 šlechtění. Radši to nebudu přepočítávat na SK, to už bych se z té země nemusel zvednout. Znova opakuji bez BB a jen genetika-takže RT by mělo hoooodně povolit kohoutky na přeskoky. No já vím-hezky ta pohádka začíná :) Jinak doufám, že jsem Vám šlechtění neznechutil a přeji hezké chvíle strávené u této hry:) P.S. Omluva přepočítal jsem se v počtu šlechtění(počty šlechtěnců jsou v pořádku), teď už by to mělo sedět. Díky za upozornění . Jen doplním-toto potřebujete do každého úkolu 3x a teď si jeďte po té pyramidě dolů a spočítejte si kolik potřebujete šlechtěnců třeba na divokou husu - ta též 3x atd. Ještě jednou se omlouvám :(
     
    Naposledy upraveno: 13/7/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.