Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Marcela-magic181987

    Marcela-magic181987 Rádoby autor

    je tu niektoooooooooooooooo
     
  2. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Naposledy upraveno: 8/3/15
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  3. Marcela-magic181987

    Marcela-magic181987 Rádoby autor

    • Necituj prosím príspevok pod ktorý píšeš, stačí napísať meno. Prečítaj si pravidlá fóra a dodržuj ich,ďakujem.
    *odstránená zbytočná citácia*

    ale mne zmizli zvierata a vyslachtilo sa mi od veci ze sliepka neako mi to nahradte vradte mi zvierata
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/3/15
  4. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Marcela-magic181987,

    ak máš nejaké nezrovnalosti na svojom účte, kontaktuj prosím podporu hry-ako na to tu. Len na podpore môžu preveriť tvoj účet, tu ti s tým moc nepomôžeme.
    Prajem skoré vyriešenie a napriek tomu peknú hru.
     
  5. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    ahojte,,,hejaaaa tak mne po dllllhom čase vyšla dúhová sliepka a teraz disco chameleon..Dnešné šľachtenie si zapíšem aby som nezabudla že konečne sa mi zadarilo ,bo zas budem čakať dlllho na nejaký úspech v šľachtení,,,
    Prajem vám peknú slniečkovskú nedeľu;)
     
    evainfo, sisinka a mousicka tohle ocenili.
  6. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    v drivejsich akcich jsem byla schopna dat za jeden BB alespon ruzovou staj. To uz nejak neplati, tak jsem chtela ted udelat aspon cervenou vyrobnu a cervenou staj. Ale chameleoni tak zoufale nepreskakovali, ze jsem jen udelala ukol (to, co se vyplati) a zbytek chameleonu i slechtencu prodala a treba casem. Stejne mam jen sedm nadrzi (z ukolu ze strasidelneho stonku, ze slechteni oslu, z hrncu, z makeup party i z kratkodobych chameleonu), ze neni vubec jiste, ze bych ty nadrze minimalne do pristiho BB na cervenaky ziskala. Vzdyt i ta oranzova laborator je v liste... nejak jsem z tohohle BB a noveho zvirete vubec nemela radost. A to se bohuzel posledni dobou stava casto :¤(
     
  7. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Z chameleona radost mám, menší už z laboratoře, ta musela do lišty a na základní budu čekat tak rok - mám jen 5 nádrží, doufala jsem, že u posledního úkolu, kde byla bedna, tak že v ní najdu další, no a nic.
    Jedinou radost mi udělal přeskok z obyč. chameleona na diskoch. a pak na policajta.
    Ale úkol splněn, to je důležité. Ještě zkusím jiné zvíře během BB.
     
    evainfo a Patejl tohle ocenili.
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak sleduju nadrze, jasne ze z mraku bedynek jedna a ze sklizne dlouhodobek jedna... tak snad bude mesic stacit :)
     
    evainfo a silviec tohle ocenili.
  9. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Mě ze tří farem se podařilo jen na jedné postavit jednu laboratoř a zatím ze sklizní( a to mám venku všechny obr stromy i stáje) mě vypadla jedna nádrž.Je to snad ještě horší než se železem.
     
  10. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    tak toto je pro mě neuvěřitelné šlechtění. Nejdříve mi ze základních chameleonů vyskočil kýchací chameleon ( to se mi stalo poprvé ) a pak z několika bedýnek ubohé dvě odkapávací nádrže. Než jich bude 10 tak to uplyne móře času. Škoda s tím počtem 10 ks to RT přehnalo.
     
    flexka tohle ocenil(a).
  11. markytka73

    markytka73 Pisálek fóra

    Tak já mám radost, šlechtění se mi sice nijak zvlášť nedařilo, zčásti i proto, že jsem měla málo SK, ale za to mám na mýtině 2 (!) laboratoře - oranžovou a obyčejnou. Ani jsem nemusela žádné bedny kupovat, jen šlechtěnce na trhu, abych mohla dodávat do úkolů v družstvu, kde jsem si pro tuhle příležitost šetřila úkoly s bedýnkami.
     
    -wiolan- tohle ocenil(a).
  12. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    No tak dneska už to moc nepřeskakovalo, ale nakonec jsem si spravila chuť aspoň jedním duhovým ze základu.
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.

    Krátkodobý úkol splněn a oranž. bio laborka je již na ploše. :) Jupííí. Ale než jsem dostala potřebnou ingredienci k postavení základu - odkapávací nádrž, byla to fuška o_O. Splnila jsem celkem 3 úkoly, kde byly v odměnách bedny s nářadím xxl. A poslední nádrže slovy Dvě jsem dostala po splnění této akce. Takže nyní můžu v klidu napsat, že jsem šťastná, že se mi zadařilo postavit první bio laborku :D.
    Našlechtila jsem si ještě pár chameleonů na stálý úkol, jinak jsem nic moc nešlechtila. Pobyt venku byl přednější, tak jsem si ho užívala. ;).

    Na závěr bych chtěla majitelům bio laboratoře, pogratulovat a ostatním přeji šťastnou ruku při klikání na bednu s nářadím.
    Stavba laboratoře bude asi běh na delší trať.:sleepy:

    Všem přeji krásný večer a dobrou noc.

    Madulka_cz
     
  14. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Našlechtila jsem samo bez přeskoků, jak je u mě zvykem, z úkolu ani jedna nádrž a tak mě ani ten splněný úkol netěší, vyhozené miliony za šlechtěnce kvůli bedýnkám, stejně laboratoř nemám a myslím, že i propásnu okamžik, až budu mít ve stodole 10 nádrží, protože už se dávno nebudu dívat...
    nějak jsem čekala víc zábavy asi.
     
  15. masenka75

    masenka75 Perspektivní autor

    Tak pro mě super BB prvně přeskok z obyč kachny na dolarovou jen tak dál a víc povedených BB všem
     
  16. dominik

    dominik Zelenáč fóra

    mě nejde dát bio lep laboratoř na plochu co mám dělat
     
  17. perutyn1

    perutyn1 Pisálek fóra

    Najprv si musíš vyrobiť biolaboratórium v dielni, ktoré dáš na plochu, ale na to potrebuješ materiál a 10 nedostatkových nádrží. A až potom môžeš dať oranžový upgrade získaný z úlohy.
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Což o to, šlechtění bylo OK, občas nějaký i malý přeskok. Jak se ale dalo čekat, nádržek vyskákalo zatím 0 (nula) ze sklizní a z beden v krátkodobém úkolu 3 (tři). A protože ostatní úkoly na bedny XXL mám splněny nebo možná až po dodání vzácných zvířat z TS, která prostě nemám, budu si muset počkat, než mi to začne správně (bio)lepit...
     
  19. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Tak jse si sáhla pro oranž. biolab, ale do lišty, než postavím ten základní, tak asi půjdou noví prvňáci do školy; 5 nádrží a konec, sousedé posílají jak o závod dárky s bednami, ale kde nic, tu nic. Vypadávátka také zklamala, aspoň z nich jedna nádrž
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Krátkodobú úlohu ako obvykle som nerobil.Nechcel som do nej dávať šľachtencov ktorých som vyšľachtil.Ani jedno BB mi nepadlo vyššie ako len genetika preto som sa takto rozhodol.Ružovú stajňu mám a ešte mi treba 5 nádrží na červené laboratórium,základnú mám takže bude to trvať večnosť kým ich získam.Čo som mal v rezerve 12 xxl skriniek tak som spokojný koľko som ich v nich mal.Ale nebolo také jednoduché.Musel som si kúpiť všetky gumové kačky a strážne včely čo bolo treba dať za tie skrinky.Teraz len dúfať že mi tých 5 ks z niečoho vypadne do Vianoc.Alebo budem čakať rok ako na chytač peria?o_Oo_O.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.