Nové herní pole: Slunečnicový vrch / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj albína1927, Alpská semínka se sejí na ploše Alpské zahrady. Jedná se o plochu určenou výhradně pro rostliny v alpách.
    FAQ k ploše nalezneš >>ZDE<<
    Je to velmi podobné jako pěstování alpských stromů, jen jde pouze o rostliny.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05-, bačkora85 a dinoalesi tohle ocenili.
  2. babi49

    babi49 Pilný autor

    Zdravím všechny, já na rozdíl od ostatních chodím na Protěžové údolí moc ráda. Sice jsem tam jen lvl.21, ale je to zajímavé. Sice to jde hodně pomalu (alespoň mně), ale snad se do té 25 taky někdy dostanu.
     
  3. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Všem krásný den. Tak mne tak nějak napadlo, pokud mají padátka do akce/akcí padat z celé farmy, budou padat aj na Slunečnicovém vrchu? (ze stromů a zvěře)
    Tentokrát to nevyzkouším, bo tam mám pár paneláků s zvěřinou, a pak už jen samá kondominia a vířivky :D. A navrch nějakým záhadným způsobem dva krátké stromky, asi jsem už u teho spal xD. Bourat to nyní kvůli pokusu nebudu, bo to je rozjeté, ale do budoucna by se to mohlo hodit vědět ;)
    edit: Dave Lister, díky :)
     
    Naposledy upraveno: 15/11/23
    -Jara05-, Dave Lister a sovicka64 tohle ocenili.
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj radyn.m, podle informací co máme, tak ne. Čistě pěstovací plochy farma a baha.


    EDIT: není zač ;)

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 15/11/23
    -Jara05-, sovicka64 a radyn.m tohle ocenili.
  5. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Ahoj.Nevím,jestli jsem slepá,nebo co.Včera večer jsem otevřela Slunečnicový vrch,ve FAQ se píše,že můžu dát na plochu i stromy a chlévy z Baha+dekorky taky.Mě to ale nejde.Z Bahamy nemůžu dát ani strom ani chlév.Možná blbě čtu,nevím.:oops::oops::oops:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    goldedawn - ahoj, Slunečnicový vrch je plocha farmy, takže tam stromy a stáje....z Baha umístit nejdou ;)
     
  7. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného (mě) jen oslov. Děkuji Skali
    Skali
    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    Děkuju za odpověď.:):):)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/11/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Další krok k rozšíření Slunečnicového vrchu mám za sebou...
    [​IMG]

    Teď ještě počkat, až mi budou trakaře , ehm hrábě z nebe padat...;)