Nové herní pole: Slunečnicový vrch / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nóóó,řekl bych že kombajn bude stejně "chytrý" ,jako všude jinde!xD Takže do budoucna bude stačit někde vložit nějakou překážku.Nejlépe v podobě mazlíka,toho jen tak kombajnem nezkolíš! Zde si ale myslím,že to není potřeba moc řešit.Akce tu asi nikdy nebudou!:eek:
     
    -Jara05-, moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Jaký stáje a výrobny? :p
    Otevřel jsem tam piccolo bedny, něco se vyklubalo něco jsem přestěhoval a zbytek zaujímají pasti a na vyplnění sněhuláci. :D
    Tak není potřeba nic vymejšlet ;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tož to já si tam dám výrobny a konečně začnu plnit expertní úkoly.:)8)
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ak tam ja v tomto živote dorazím,v strede si postavím fontánu. 8) Ja mať problém,že čo tam dám ....:music:
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak jsem si spočítal že se na slunečnicový vrch tím tempem jaký mám dostanu tak kolem roku 2050?
    Otázkou však zůstává i nadále jestli je to určeno pro farmáře či se musím stát horalem...
    Ta horší věc je že tyto novinky farmu jen vysávají a tak nevidím nutnost plnit úkoly.
    No možná že se mýlím?
    Ale když tam zajdu tak to jen díky (pánbů za něj zaplať) ukliknutí se.
    Ať mi Pánbů odpustí.
    Krásný den přeji všem...

    :D:D:D
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No já mám samozřejmě v plánu tam dát rovněž dekorace - ideálně 1x1 či 1x2 (ta exponenciála u BZ mě děsí čím dál tím víc), nicméně pokud by tam chtěl někdo dát stáje či výrobny, mohl by mu můj návrh pomoci, nemyslíš? ;)
     
    radyn.m, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jan.svatek

    To je přece jasné, já jen že mě se to hodit moc nebude. A kdyby náhodou tak to se uvidí, a z každou otevřenou další části se to bude měnit.
     
    radyn.m, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  8. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Zdravím,
    chci se zeptat jestli i na vrch půjde dát pouze pět zvěřinců, nebo víc?
    Děkuji, hezkou hru
     
    radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    y.z.y na prvej strane,úplne prvé je FAQ zelené písmená,skús to rozkliknúť....
     
    moncicak7070, Y_n_O a y.z.y tohle ocenili.
  10. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    To je fajn, možná jsem slepá, ale počet zvěřinců nevidím, ale asi to bude jak na všech plochách pouze 5 zvěřinců

    pezt,
    moc děkuji, myslela jsem si to
    :)
     
    Naposledy upraveno: 25/8/23
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj y.z.y

    Ano, omezení pro umístění pěti skladišť na jednu plochu platí pro všechny plochy na Farmě a Bahamaramě.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak jsem správně předpokládal ,je stavitel stejně tupej,jako kdekoliv jinde.Takže kdo chce položit maximální počet stájí či výroben, tak jedině upravit ručně!
    Jak sem psal,dal sem všade výrobny(hydranty a trezory)!Doplněno stromky.
    [​IMG] :)
     
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak vzhledem k tomu, že mám Alpy v levelu 1 a Protěžové údolí nehraju... musím si na novou plochu (Slunečnicový vrch) zajít chuť. Jsem ráda, že v klidu uhraju Farmu a Baha. Mám nastaveno hraní pro radost...
     
    Naposledy upraveno: 9/9/23
  14. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Také hraji pro radost.
     
  15. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Jsem sice v lvl. 18,ale už mně lanovka přestává bavit.Svezu se tak jednou občas 2x denně.Do 25 lvl.snad bude pětiletka stačit.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak to jste dobří, já tam vyjedu jen o víkendu. Někdy taky ne. Jsem v lvl 11 :p
    Ale i ti co kombinují, přemýšlejí co kam dát a využít, taky hrají pro radost, baví je to.
     
  17. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Ahoj. Dnes jsem odemkla Slunečnicový vrch. Jsem zvědavá, jaký užitek přinese.
     
  18. albína1927

    albína1927 Rádoby autor

    Ta jsem dnes konečně otevřela Sluneční vrch a jsem z toho na větvy,nevím teď kam nasadit ty semínka třeba alpské růže , hřibů atd.Může mě nekdo poradit , nikde nemohu najít návod.Děkuji předem za radu.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj albína1927, Slunečnicový vrch je plocha kde se nepěstuje nic z Alp. Zjednodušeně řečeno je určena pro chlévy, výrobny, stromy a dekorace.
    FAQ k ploše najdeš >>ZDE<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. albína1927

    albína1927 Rádoby autor

    Dobrý večěr a kde se tedy sejí ty květiny a jak udělat semínka,nějaká mě padly z úkolu ale nejdou mě aktivovat.Děkuji za radu :p8)