Nové úkoly: Tajný recept (29.5. - 4.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Ahoj, prosím kde vezmu máčené marshmallowny? Děkuji za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 31/5/19
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ve 14:00 se ti objeví v secí tabulce :)
     
    burds tohle ocenil(a).
  3. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ale až zítra
     
    MatysekKamilek, evainfo a ašada01 tohle ocenili.
  4. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Zase závislot na padátkách. otrava
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  5. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Kam se poděl stonek?
     
  6. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj maminka78,

    stonek získáš v Úkolu 3. - 4. 6. ve stříbrném slotu 3. úkolu:

    [​IMG]
     
    elbedna tohle ocenil(a).
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tady bohužel udělal chybu ten, kdo připravoval ofi a jelikož nevím jak by dotyčná osoba měla přesvědčit celé RT, že je potřeba změnit dodávky, jelikož udělala chybu a jeden hráč s tím má problém, tak budeš muset asi použít jinou strategii. Ještě je tu eventualita, že dotyčný dá "výpověď", ale pak se obávám, že budete pro další akce vědět jen název akce a čas od kdy do kdy. A to se obávám, že by se ti nelíbilo vůbec.
     
  8. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Ahoj, kam budu sázet marshmallovny, na baha jsem je nedostala.Samozřejmě mám restartovaný počítač a to 2x. zatím nevím kde je vezmu abych je mohla sázet. Prosím co je secí tabulka. To mně nikdo neporadí? Děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 31/5/19
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  9. igráček

    igráček Pisálek fóra

    ahoj,nechapu,že když začnu plnit nový ukol,tak místo ručního šlehaču padá fajnova forma.děkuji za odpověd
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zuzka43: rostlinka bude až zítra.

    igráček: padají obě padátka. Fajnová forma z rostlin a stromů, ruční šlechač z rostlin, stromů, stájí a výroben.
     
    Pitrýsek47 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    zuzka43, maršmelouny mají být od zítra,
    igráček: Aktualizoval jsi hru? Já ji aktualizovala a padají obě. (formu budeš ještě potřebovat v dalších úkolech).
     
  12. igráček

    igráček Pisálek fóra

    nechápu proč to pada,když to neni do ukolu,protože z celého zběru mi vypadl 1 šlehač a 5 forem
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    igráček: záleží na tom, co jsi sklízel/a. Samozřejmě padátka padají lépe z delších rostlin a obyčejných stromů, ruční šlehač navíc ze stájí a výroben, jak jsem psala v předchozím příspěvku. Já mám u vodopádů chlévy, nějaké stromy a pár polí. Na plantáži jen velkovýrobnu a zvěřinec, jinak pole, v pralese je to směs všeho. Na polích jsem měla ráno zasetý čajot, který mi s pomocí řádku na zeleninu, tiki masky a esence moudrosti dozrává něco málo po osmi hodinách (původní délka růstu je 15 h); padá z něj vždycky všechno dobře, na Baha s padátky problém nemívám.

    EDIT: obě padají proto, aby forma ani šlehač nechyběly do posledního úkolu.
     
    Naposledy upraveno: 31/5/19
    Trepifajksl, ašada01 a duna.duna1 tohle ocenili.
  14. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Zuzka43,

    secí tabulku najdeš v levé liště, máš v ní všechny rostliny které můžeš sít na farmě i na Baharamě, proto se to také jmenuje secí tabulka.
    Více najdeš zde - KUK a také ZDE

    Přeji ti fajn hru Natali
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    První sklizeň leblabu dala padátka na vše mimo 3. diamantu. Večer bude hotovo.
    Na zítra zase nasadit dlouhodobky a tentokrát se bude i sázet marshmallown. Měly by stačit max 3 sklizně, to bude v pohodě, spíš mi dělá starosti 5ks čokopochoutky. Zatím mi navíc nezbývá. I když by po večerním upgradu měla dávat 2ks, pořád mi jedna bude chybět.
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem mohl mit oba upgrady, ale ta dobrutka co jsem prvni den dal do ukolu ted chybi... no mohlo to byt uz v 5 upgradu, takze az vecer...
    Vypadlo celkem dost, splneno mam skoro vsechno, tedy 3 ukol komplet a v 2 chybi ta dobrutka... prvni bude pri dalsi otocce, to je fofr :)
     
    evainfo a ašada01 tohle ocenili.
  17. rak328

    rak328 Rádoby autor


    jsem na tom podobně pokud nestihnu zítra do 14,0hodin sklidit čokopochoutku tak nebudu mít ani ten upgrad
     
  18. alenal

    alenal Stálice fóra

    Jak vám vypadávají ruční šlehače? Ze stromů na plantáži mi vypadl 1 ks.Do zítra jich 365 nedám.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    alenal: to bude tím, že nepadají jen ze stromů, ale i rostlin, také stájí a výroben... můžeš zkusit šlechtit...

    [​IMG]
     
  20. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte priatelia,
    pridávam sa aj ja do vlákna a musím zhodnotiť, že tie šľahače bohvieako nepadajú. Z celej plochy 20 hodinových stromov vypadlo 25 kusov, čo je bieda.Obetujem nejaké SH a skúsim ešte otočiť dlhodobky, uvidíme. Nechce sa mi zas prechádzať na zvieratá, skúsim to dohnať na rastlinách. Včerajšie luxusné formy šli v pohode, tam som včera doplnila všetky úlohy a ešte mi aj cca 80 kusov ostalo. So šľahačmi mám problém, ale nevadí. Keď nejde o život, nejde o nič. 8)

    SK šetrím na neónovu akciu, takže šľachtením padátka riešiť tentoraz nebudem.
    FARMA216 BAHA358:p
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.