Nové úkoly – Na viděnou na pláži I–X (12.6. - 22.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zadna reakce na to zda je jistota, ze i posledni den budou padat z poli nejen kyblicky, ale i vsechna predchozi padatka?
    Tedy ze bude sance delat ve mlyne vsechny vyhodnejsi produkty, aby neustale rostouci protihodnota byla realizovatelna?
    Nebo aspon tim ze bude stale vice padatek a i ty daji nejakou tu protihodnotu...
    Jinak odmeny nanic, uz mi zbyva jen malo mista na baha z dekorek co nejsou z kola stesti a na hrbitov se da umistit jen minimum dekorek z akci...
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  2. veine11

    veine11 Pisálek fóra

    evainfo - Víš, že přihlášení do hry nemusí být jen na hlavní louce? Můžeš si nastavit i jinou plochu - tudíž stromy na hlavní jsou chráněny před automatickou sklizní.
     
    jirka2000, Veselka a evainfo tohle ocenili.
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak to jsem vážně nezaregistrovala :p při nějaké starší akci šli stromky nuceně na hlavní louku, mě to samovolné sklízení prudilo a už je tam nedávám, tak změny jsem si vůbec nevšimla, či si ji neuvědomila a teď abych hledala novou výmluvu xD
     
  4. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak ještě něco málo k té bedně s hnojivy III co vypadne z dekorky jako super odměna za komplet dokončení. U mě je vypadnutí jednoho párty lístku mezi 30-50 otevření bedýnek. Takže reálně z této akce to je nějakých 9 párty lístků za rok. o_O


    Hezkou hru ...
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Mýtinu bourat nebudu, název evokoval bahamku a ono nééé.... tak nic, beztak běhám i 2x denně na 3 hoďky na pole.... pak doma uklidit, oběd dětem, zahrada, úřady atd .... takže fakt nee, no.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    o_O Tooooliiik?! o_O To abych to snad jeste promyslela, jestli do toho nejit xD
    No, nejit! Zitra mam na cely den jednani ve Znojme a Pardubicich a vikend tezce pracovni. To leda by se RT chytl za frnakovnik a presunul akci z mytiny na Bahamku, ktera je az nechutne opomijena!
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Přece bedýnky se musí se otevírat po menší počtu... pak to dá o něco málo více, ale nikoliv tolik, abych kvůli tomu zrušila mýtinu.
    A obr stromy, je dobré je mít shromážděné na jednom místě a lépe pak využívat dekorace z parku.
    samovolné sklízení je spíš problém na baha, tam musím a stále to nedělám namrknout buď s mrkvovkou nebo s ananasem? :)
     
    alexandrakerulova00 a dasa1143 tohle ocenili.
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ve FAQ je napsáno, že všechny akční rostliny i padátka zůstávají ve hře až do konce akce, tudíž budou všechna padátka po zavedení vyskakovat až do konce akce. Ale nejjistější jistotu budeš mít, až to bude ve hře.
     
    Pitrýsek47, naruto2002 a Y_n_O tohle ocenili.
  9. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Takže,jestli budu chtít bednu s hnojivyIII,tak už dál nesmím dávat záclony,bo na konci je z ní 2xbedna IIIo_O s nářadím?

    Dob - Jééé to jsem trubička,to jsem přehlédla,díky:inlove:;)
     
    Naposledy upraveno: 11/6/20
    Dob tohle ocenil(a).
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zejdy66 v odměnách jsou 2 dekorace (Architekt pískových hradů a Vládce přímoří). První z nich dává v nejlepším provedení 1x bednu s hnojivy III a druhá dává v nejlepším provedení 2x bednu s nářadím III.
     
    zejdy66, Pitrýsek47 a naruto2002 tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dob : no ale to jak to bude chci zjistit ted - rozhoduju se prave podle toho... no ono sice je neco napsano, ale vubec to neni totez jako ze "posledni den vypadnou soucasne z jednoho policka vsechny padatka NAJEDNOU"... to je to na co se ptam, tedy ze dostanu stale vic padatek kdyz chteji stale vic protihodnoty... to sice neresi kytky pro vytvoreni produktu z mlyna, ale to aspon pulka podminky pro to vubec zacit...
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 já to chápu. Prostě akční rostliny budeš moct od zavedení sázet po celou dobu a padátka ti taky od zavedení budou padat po celou bodu tzn. že později ti bude padat více druhů padátek najednou. Tak nám to bylo řečeno a zároveň to tak fungovalo, když jsem to dnes testoval.
     
    zejdy66, Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No i to je jasny, tak asi cislama : 100 prvnich padatek... za par dni 100+100 padatek nebo jen 50+50 od dvou druhu? a posledni den 100+100+.... nebo 100/n od kazdyho?
    neustale se ptam na totez... uz nevim jak to rict... to co je v popisu i zde nerika odpoved...
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 u každé akce se pro každé padátko vypočítává šance zvlášť. Tudíž by bylo jedinou možností, jak dosáhnout vypadávání 50+50 od dvou druhů to, že by se šance na vypadnutí konkrétního druhu padátka v průběhu akce snížila. A o tom žádné informace nemáme. Prostě to bude fungovat stejně jako vždycky, když padá na jedné ploše více druhů padátek. Z každého předmětu může teoreticky vypadnout jedno padátko od každého druhu. Prakticky se to odvíjí od délky růstu, který ovlivňuje šanci na vyskočení padátka.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dob : no tak padatka jsou postupne stoupajici (bezne v akcich jsou od zacatku vsechna a ne postupne, ale dobre)... takze kde vzit stale vic kytek? Nebo lepe - kolikrat vic musim mit prvni den, abych to posledni den zvladnul protihodnotu, to je ta otazka...
    No asi budu tuhle akci jen tak hrat a co bude to bude a mozna prestanu kdyz nebude...
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 reálně je u padátek jediný rozdíl v tom, že některá začnou padat až později, ale jinak bude padání fungovat stejně jako vždy. Na tyto otázky budeš muset najít odpověď sám. Prostě je potřeba pěstovat co nejvíce a v průběhu se rozhodnout, jestli se na noc oplatí dávat dlouhodobky kvůli padátkům nebo ne.
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak to resim pokazde :)
    Ale tady k tomu jeste to, kolik toho vytrhat z mytiny...
    No takze jen pulku a akce bude plnena jen aby se nereklo...
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tassadar11
    Se mi zdá,že nato deš moc vědecky.;)
    Když budeš normálně sázet a sklízet,tak na konci celé akce budeš mít tolik protihodnoty, až ti z toho bude špatně!o_O
     
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mlýnské produkty jsem mohl ověřit až dnes a jsou na tom stejně jako akční rostliny a padátka. Také je bude možné vyrábět od jejich zavedení až do konce akce.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bokonon

    V tom nemáš pravdu ty, sice se to jeví jako přihlášení na hlavní louku, ale přihlásí se to na mapu a pokud mám aktivovanou automatickou sklizeň stromů, tak se nesklidí žádná plocha, ale sklidí se vždy ta plocha, na kterou po přihlášení vstoupím, takže si můžeš vybrat, na kterou plochu potřebuješ vstoupit a kdy to sklidit.

    Fajn hru pezt
     
    Bokonon a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.