Nové úkoly – Na viděnou na pláži I–X (12.6. - 22.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Na posledni pestovacku to vyslo, zbylo 55 kytek... na protihodnotu jsem jeste dal kaktus bryli, ten v pohode da po semleti dost... myslim ze bych to dal i jen z toho co napada do zitrka, ale muze se neco stat a tak neriskuju... jeste z dusi udelam pripadne dalsi produkt, takze to by mohlo konecne skoncit... neni to dobry, takova dlouha serie kratkych akci co jednou nesplnim a odmena nema vubec cenu...
     
    papulice a malanek70 tohle ocenili.
  2. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Akci dávám hodnocení za 4.
    Úkoly ve dnech s padátky a akční rostlinou jsem nezvládla splnit. Rostlinu jsem v potřebném počtu s odřenýma ušima napěstovala, ale padátka mi z ní v dostatečném počtu nevypadla. Včera mi chybělo cca 180 ks. A na noc jsem nemohla dát dlouhodobky, protože bych zase nevypěstovala dostatek akční. Na bonus na KŠ jsem štěstí neměla. Odměny jsou naštěstí slabé, tak nebylo nezbytně nutné investovat SH.
    Palec dolů.
     
  3. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Konečně tahle nepovedená akce skončila - jednoznačně nejhorší akce za deset let. Protože se z principu snažím dělat všechny akce, tahle mě stála spoustu času, SH a kvůli nepadajícím padátkům mám jednu nesmyslnou dekoraci do lišty a jedna se teda podařila udělat kompletně, jen jestli ty bedny, co z ní vypadnou za tu cenu stály?
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    souhlasím nejhorší akce co hraju,z 10 úkolů 4 nedokončené,takže k ničemu,ale nevadí,není pořád posvícení...:D
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Akci jsem zvládla i přes víkendovou "dovču" na Jižní Moravě.
    Na farmu jsem chodila 2x denně a s padátky jsem problém neměla.
    Pokud píšete, že máte problém s padátky upřesněte prosím toto (aby vám mohli ostatní hráči poradit)
    • počet polí
    • co je zasazeno (zda zkracujete produkty, máte vyšlechtěn nějaký bonus ve skleníku)
    • zda je aktivovaná živoucí legenda a na jakém stupni - popřípadě máte jen poháry a máte je na ploše (zase kolik % )
    Poslední dobou si tady jen stěžujete, že akce nelze bez reálné investice splnit - což opravdu není pravda.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No mam na mytine 16 J.C., 6 velkochlivku a zbytek policek, takze bych nemel mit problem s padatky... presto jsem vzdycky musel jit i pres skoro nejdelsi kytku (daval jsem treti nejdelsi) i do druheho dne, nez to napadalo - ale zadny slechteny jsem nedaval, jel jsem jen akcni ze stejnyho duvodu jako padatka... tedy hodne narocny, snadno bych si pomohl kastankem a SH, jenze ty moznosti maji jen dlouhohrajici...
    No a byt online pro kazdou sklizen, rozhodne 2* za den asi ne, to by muselo pomoct kolo stesti + booster + bonus (mam je, ale na to by akce nemela byt stavena)...
    Hlavne ale jeden den na akci kdy ze stareho ukolu jeste nemam a uz bych chtel dlouhodobku na novy, to je jedna chybka a konec...
     
    jana151049, raddre a zejdy66 tohle ocenili.
  7. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    sopti - myslím si, že docela makám a ani jednu tuhle akci s padátky jsem nedodělala. To mám 5x Johna citrona. Ať ho tam dám, nebo ne, ze stejného počtu polí je + - 1 padátko.
     
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Stav po skončení "superakce" - architekt III,vládce VI.Škoda,že nejdou dát na pole miláčků,nevím proč,pomohlo by to.Takhle zřejmě skončí v liště,není dekorky kam dávat.

    LV 222
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hraběnka1951 a co sadíš?, kolik polí tam máš, kolik stájí (z těch to tentokrát nepadá), kolik stomů (základ trvá 20 hodin, tak je lepší jej vyměnit za políčka),......

    jana151049 - polem miláčků myslíš Hřiště pro mazlíky?
     
    michnaj tohle ocenil(a).
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Pred chvili jsem si taky vzpomela, ze bych mohla neco dodat, kdyz uz to ve stodole mam, takze hlasim taktez hotovo. Na padatka si stezovat nebudu, ale prece jen budu mit sva ALE, ktera urcila konecnou znamku teto akce = hodnotim (jako ve skole): 4
    + odmeny v podobe beden s bonusy byly pro me v teto akci jedinou motivaci a vzhledem k nahode opet jen castecnou (tentokrat se vyplatilo, protoze mi padlo uzitecnych 2x 100% rostlinnych vynosu, ale mohla jsem taky dopadnout, jak sedlaci u Chlumce)
    - hlavni odmeny tzn. dekorky vc. upgradu vytocim podobne a rychleji na KS a bez prace a navic ani nejdou do mazlikarny, kde je jeste prostor
    - zbytek odmen je za moc penez malo muziky
    - caste rozpestovani akcni zabere spoustu casu a sezere zbytecne SH
    - kazdy den sledovat, zda akcni nebo padatka, prip. oboji je otravnejsi, nez osina v pozadi
    - kvuli casu na akcni a padatka si clovek musel hlidat presnou dobu zacatku (pozdejsi rozpestovani prakticky bez bonusu nebo pouziti SH nebylo mozne, protoze bud je pak malo akcni nebo padatek

    PS: Od znamky "nedostatecna" zachranily tuto akci jen bedny s bonusy a moje stale otravna KFC.
     
    Naposledy upraveno: 22/6/20
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak bude chybět dvojka diamant, ať tam cpu vše, tak je to stále málo, bo nepěstuju :p
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Taky jsem nepestovala... namel Plovaci kruhy (chteji jen padatka a 1x sperky a maji dobrou PH).

    EDIT: Rekla bych ti "otoc 2x safran na pohopolich", ale tady se fakt nevyplati placat ani kouskem SH.
     
    Naposledy upraveno: 22/6/20
    evoku57 tohle ocenil(a).
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Matlo, už nemám z čeho, vše jsem tam naházela ;)
     
    Peto121 a matlafous123 tohle ocenili.
  14. burds

    burds Titán fóra

    No akce nic moc.Do toho posledního jsem musela dokoupit pár kruhů.A to jsem na noc dala chryzantému.Legendu mám pochopitelně celou.Tentokrát to skutečně nepadalo.Jindy to zvládám bez problémů.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  15. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    [QUOTE="sopti, , sázím to, co je potřeba do hry, na moc kytky s vysokým počtem bodů+5x John Citron, ale nejdřív těch 5 políček sklidím ručně. Chlévy tam nemám žádné a stromů 5. Nevymluvíš mi, že to je úmyslně špatně nastavené, protože třeba na Baha už mám 320 skleniček navíc.
     
    zejdy66 a burds tohle ocenili.
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Na viděnou, ale někde jinde :D krátké akce mám rád, ale ne navazující rychle za sebou, časově nestíhám.
     
  17. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Mě to nevyšlo o pět minut. No , co se dá dělat. Poslední dobou nestíhám.
    Asi nedovedu pořádně využít pomocníky.o_O
     
    -migos- a evainfo tohle ocenili.
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Sice nejsem sopti, ale muzes prozradit, co znamena "kytky s vysokym poctem bodu"? Protoze jestli tim myslis pocet BZ (tedy bodu zkusenosti), tak ty vubec neovlivnuji vypadavatka = jestli sazis kytky podle toho, tak je to presne ta chyba, kterou delas a duvod proc ti chybi neustale vypadavatka!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.