Noc deskových her (23.11. - 30.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    papulice - ahoj, tak zkus třeba jiný prohlížeč, nebo stávající pročistit (návody zde). Možná máš slabší internet, těžko říct...
    Teď jsem sklidila téměř celou farmu bez problémů, takže globální problém to není.
    Můžeš se zkusit pozeptat i třeba v technických dotazech, pokud máš problémy s farmou.....

    Hezké odpoledne
     
    INČUČUNA1959, papulice a -Jara05- tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mno, celý den běží farma pomaleji než želva se šnekem dohromady. Někdy se nedá vůbec přihlásit, žeton v háji. Připomíná to nedávné útoky.
    Haluz v nebi a jednu dekoraci mám.
     
  3. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Nějaký problém farma určitě má. Od rána jsem se vůbec nepřihlásil 2x asi po dobu 1 hod.
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, ano jak bylo oznámeno >>ZDE<<, tak došlo k dalším DDoS útokům. Nyní by již ale hra měla fungovat. Za mě žádné problémy s načítáním ani plynulosti hry nepozoruji.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. Kleopatra

    Kleopatra Zelenáč fóra

    Vie mi niekto poradiť kde nájdem ríbezle a koľko rastú ja ich nikde nemám. ´Dakujem za radu.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kleopatra
    Když se podíváš sem, najdeš odpovědi na všechny své otázky pro minihru.
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    I přes potíže ,chybí už jen jedna dekorace ,teď ale v klientovi i v Unity se ovečky můžou strhat a nic. Údolí stále zamrzávalo tak jsem tam už ani nešla .:sleepy:Nevadí,zítra je taky den
    Jsem tamxD
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Stonek je doma ;)

    A ještě k dobru při prvním navštívení

    Město 1.část pole č.12 navíc 3FL
    [​IMG]

    Pizzerie 1.část pole č. 8 navíc 3xPod. strom AMAZONIT
    [​IMG]

    Úplňková deska 2.část pole č. 20 navíc 1xPL
    [​IMG]
     
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tedy, už jsem se přehoupla do stavu, kdy mi chybí padátka...
    Mám Větev na Stonek a 2 dekorace. Ještě mi 3 dekorace chybí. Potřebuji získat ještě 38 mincí, tzn. minimálně 19 deskových her.
    Vzhledem k tomu, že mě tahla akce vždycky baví, tak budu hrát i dál, co uhraju...
    Drobné odměny se nasčítávají a zkombinovat hody, abych získala, to co se mi na desce líbí, je taky kumšt ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/11/23
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Krásný víkend všem :inlove: U nás od včerejška už nějaký ten sníh a tak si ještě trochu hraju :music:

    Tropická deska 2.část pole č. 8 navíc 1x Pod. výběh Měsíční koláč
    [​IMG]
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak nevím, jak vám to funguje, mně se to při sklizni kombajnem neustále seká už od začátku akce.
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - ahoj, mně se to seká při sklizni v klientu. Tak jsem začala hrát v prohlížeči Edge a tam to chodí normálně :)
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Skali u mne Edge tragédie, trochu lepší je to v Opeře, ale jen o maličký kousíček, jinak už dva dny je to tragédie :)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - no, u každého jinak. Asi je potřeba zkoušet, v čem to každému půjde nejlépe. Taky tady zkoušíme psí kusy :)
     
  15. mama524

    mama524 Zelenáč fóra

    Deskové mám také v oblibě, ale jestli to bude padat, jak padá, tak to nikam nedojdu. Je to škoda. Možná se to ještě zlepší. Budu doufat.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    už jsem myslela, že jsem přišla o lístek... naštěstí pomohlo, že jsem klikla na směrovku vpravo dole... a dostala jsem se na 2. část tropické deskovky a mohla pokračovat. Po dohrátí 2. části jsem musela kliknout na křížek, abych se dostala zpátky. Automaticky se mi deska neuzavřela.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Tohle uč snad není ani hra,ale neustálý hledání kde to jde:wuerg::wuerg::wuerg:
     
    zdarsky79, papulice a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  18. mduchek169

    mduchek169 Zelenáč fóra

    A nejde to a nejde
     
    zdarsky79, zejdy66 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mě teda farma funguje, ale strašně málo padají limonády a to jsem včera sklidila Laskavec a vypadlo jen 100ks.. a to nemluvím o nějakých prémiových nebo na víc odměny, to ani jednou nic takového nevypadlo, asi jí budu muset vypálit a začít od znova zaplevelenou farmu.
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jedním slovem: katastrofa:p, prostě hra nefunguje ať už příčina jakákoliv.
    Řádek a 2 dekorace mám. Večer, jakž takž jsem něco uhrál.
    14087: Ahoj, jestli myslíš odměny navíc v minihře, tak se musíš trefit na správné políčko, mít k tomu dobré karty.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.