Neonoví válečníci (12.9. - 17.9.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/9/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Taky hotovo !;)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Na co čekat? Hotovo. I král tygrů přišel ;).
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]
    ..u tigrov hotovo, potešil najvyšší, čo vybehol zo základných:D

    [​IMG]

    Nech sa vám daria preskoky;)
     
  4. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Akce hotova, dekorka je na ploše a jsem z ní opravdu nadšená, ten počet BZ je prostě SUPER!! :D
    Jinak při šlechtění vyskočil i kybertygr, ale protože úkoly v družstvu už mám hotové a na trhu se rozumně prodat nedá, zůstane asi vrnět ve stodole. :music:
    Přeji všem farmářům prima hru, ať se daří! :)
     
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky hotovo ale přeskoky nic moc:p;)
     
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Také jsem došla na konec.Zůstatek SK 15000.-,tygři 3000,na další šlechtění všeho dost.
     
  7. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Tentokrát také hotovo již dnes. Normálně čekám na slevy, ale tentokrát moc nevěřím že nějaké budou, to by si RT myslel, že jsou kostičky moc snadno k získání. První otočku jsem měla za 1 SK, další dvě už za plnou cenu. Přeskoky nic moc, maximálně 5. šlechtěnec. Ale i tak jsem spokojená, jsem ráda za jakýkoli přeskok.

    Kostiček do vedlejší akce mi ze třech plných tulidomků padlo 8 - 8 - 12. Tudy pro mne cesta nepovede, raději dám ještě jednou plné pole stromů. Tolik SK nemám abych jich získala potřebný počet.

    Gratuluji všem v cíli a držím palce těm ještě na trase.
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,už som začal aj ja! :D
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak prošlechtěno pár tygrů a dost nemrtvých ovcí. Tomuto chovu se věnuji velice intenzivně;) a akce rovněž dokončená. K rozpravě o pikolkách a vílích pramenech. Bodejď by na mě něco zbylo! Včera jsem byla rozmrzelá, protože vypršelo premium a zrovna na zlaté kostky a stromy, které jsem mohla ještě otočit by se hodilo. Takže jsem premium koupila až dnes. Protože víly byly rozebrány na mě zbylo toto.[​IMG] Kdo ví, co by na mě vylezlo včera. Opravuji přísloví, co můžeš udělat dnes nechej na zítřek.xD
     
  10. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tak hotovo... ani to moc nebolelo :)

    upload_2024-9-12_18-50-0.png
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    S akcí čekám na víkend a případnou slevu ;)
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Také hotovo:D, na víkend nečekám, bude pracovní :wuerg:
    [​IMG]
     
  13. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Njn, tož jsem se nedostal během BB, takže budu čekat na další. Třeba hodí nějakou tu slevovku na šlechtění :D...
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som to zbuchala včera,bola to rychlovka :music: na bosorku sa mrknem cez víkend, nemá také zásoby ako ja.
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    inak toto je také by som povedal všeobecné falošné vnímanie piccoliek že iba sprostosti z toho padajú. Napr. mne nepadol myslim si, že ani raz hořky pramen ale ku podivu su tie odmeny lepšie. V najhoršom prípade štatisticky by teoreticky padla pogo show alebo tanec listí ale vypadnutie florenovníka, jackuv darek alebo postrikovaci umeni nie je zas až také malé. Ak sa nemýlim tak mne vypadli 2 florenovníky z piccol alebo 3 už neviem presne. Dosť padaju aj kvetinove melodie tak to len tak na vysvetlenie trošku ak by niekto bol sklamany. Dlhodobo se nestáva tak často aby padal iba "odpad"
     
    radyn.m a sovicka64 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    tronaldo55
    Si děláš srandu ?!?
    [​IMG]
    A to si nejsem jistej,jestli jich pár neskončilo v nebi!:wuerg:
    K akci: hotovo bylo ve čtvrtek,kvůli šťastným kostkám!:) Samozřejmě to byla bída,tak sem toho zavčas nechal !?!
    Zůstalo [​IMG] o_O
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pikolky otevírám, až jich mám kolem stovky. Za poslední dva roky mi postřikovací umění nevypadlo ani jednou, florenovník jedenkrát. Asi nemám štěstí.
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, pro moji farmu mají slabost medvědí kámoši. V nebi jich je nepočítaně. Jak je volný obláček 1x4 už se řadí do fronty.
    [​IMG] Za pozornost stojí, že ještě 15 jich má u sebe +. Jsou to odměny, které jsem obdržela jako nákupní bonus ke koupi premia a jiných maličkostí. Tolik k výhodám platících hráčů.;)
    Ašada, bedny otvírám hned jak je získám. Třeba po jedné. Dost často jsou tam slušné dekorace, které v bedně nepřinesou žádný zisk. I ostatní se dá většinou na rozdíl od lišty dobře zužitkovat. Počet množství otevíraných beden nemá na jejich kvalitu vliv. Florenovníky co mám většinou vypadly právě z jedné bedny. Postřikovačů několik do roka, navíc jsou občas i v odměnách. Co se objevuje mizivě, tak chovatel.
     
    Naposledy upraveno: 13/9/24 v(e) 10:37 PM
  19. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    No nevím, hodil jsem na louky ty varianty picolabedny, letní, podzimní apod. ... . No doufal jsem v tu lepší šťavnatou dekorku, byť velkou. No nevypadla, všechno takové ty "plívy" :D. A z těch beden z úkolů, jak na ně bylo třeba dřevěná kladiva, to bylo dost o náhodě, a část těch dekorek už ani nevím kde jsou, teda až na tu přízovanou :D. Nicméně, z picola originál, tam su docela spokojený ;)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    U mna sa veru picolky v liste tiez nezohreju xD len co sa uvolni miesto u majaku tak sup tam s nimi ;):p Mam len 2 florenaky ale teraz mi tam sedi 5 carovnych klobukov. nasprejovane kvetiny mi sedia aj v liste a trhacovmam 10 niektore maju sice len 2 naboje ale aj to sa pocita,strasi mi tam jeden vilik po dlhej dobe ale on dostrasi a poleti do neba :music: Jednoducho suhlasim s GordonSarge,je treba zuzitkovat co sa da :)
     
    Naposledy upraveno: 14/9/24 v(e) 7:29 AM