Neonové výběhy X (9.1. - 14.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -migos- ahoj, zjistíme, opravíme, doladíme ;)

    Edit: opraveno, je to bez BZ. Jen rychlejší produkce :)
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kocourku, tak nekrm hadice a nemusíš mít na ploše ani tie pipky a ušáky xD
     
  3. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    zpátky dostaneme 90 sk
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  4. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Jestli to dobře chápu,tak na dalekohledy mi stačí šlechtit husy a do dodávek dodat vrány z dřívějšího šlechtění,takže by se to mělo dát splnit i s malým počtem vran,pokud mám dost husiček:p:p:p
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chápeš správně, potřebuješ 240 dalekohledů ze šlechtění vran a husí. Jestli to namícháš nebo dáš jeden druh, je asik úplně jedno...
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jejda, kvuli akcim furt neco doplnuju ale husy nejak ne... tak sup nez bude zverenena zitra dalsi akce par chlivku dam... s vranama jsem pocital a ty makaj, jsou ruzovy a cerveny, tak to rychle pribyva...
     
    radyn.m a jindrasofr tohle ocenili.
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Díky za upozornění na chybu :inlove: Již jsem opravila přísp. #7

    Edit:
    ja-pe:
    U Jacka si koupíš chov vran a otevře se ti šlechtění, stejně jako u netopýrů.
     
    Naposledy upraveno: 8/1/20
    modro.ocko22 a jindrasofr tohle ocenili.
  8. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Pořád to nechápu....dají se dokoupit vraní hnízda a jak šlechtit vrány. jde to vůbec?
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ja-pe - ahoj, o děsivce si u Jacka v obchodě můžeš pořídit vraní hnízda a také si aktivovat chov (šlechtění) vran

    vrány.png

    Jackův obchod (klik)

    PS: po aktivaci šlechtění vran už pak můžeš šlechtit vrány kdykoliv (stejně tak to funguje i se šlechtěním netopýrů)
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Neony mám rád, mám všechny a tak jdu do nich. Ač jsem měl zásoby, stejně jsem je ještě strčil do ZV a různě po ploše. Bál jsem se, jakou dají protihodnotu do hry. Mám v živé paměti pipiny - také mají malou hodnotu, stejně jako husy. Tenkrát prasklo snad 1000 SK. :(Vyšlechtěné potvůrky mám též, tak jen ty okulárky.:)
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám 2-dvě- husy a na trhu pusto a prázdno.o_O
     
    Peto121 a dingičko tohle ocenili.
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    ja mam 1000 :) vlastne uz nie dake som uz nachystala na slachtenie :D
     
    modro.ocko22 a jindrasofr tohle ocenili.
  13. KUDELKOVA

    KUDELKOVA Pisálek fóra

    Neviem. Neoslovilo ma to. BB využijem ale neviem či práve na túto akciu.
     
    Veselka tohle ocenil(a).
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Už jsem vykoupil celý trh asi 5x. Momentálně jsou ceny tak vysoké, že už kupovat nebudu protože mám nasysleno.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tulidomek nacpaný k prasknutí a třeba se podaří i nějaký chvalitebný přeskok.
     
    evainfo, modro.ocko22 a Apachie1 tohle ocenili.
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak to by som mal druhé vianoce,kebyže mne sa podarí nejaký preskok,čo stojí za to!To sa asi deje len vyvoleným!-.-;)
     
    evainfo, Apachie1 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. vladca

    vladca Stará škola

    132 chovov ... 147 ďalekohľadov ... tak neviem, neviem kde je tých 30% naviac ? :sleepy:
    myslím, že plná chovná stanica na štatistiku stačí, takto je to ledva 12% ... pripomína mi to "dieselgate " xD

    PS:
    preskoky nič-moc ... zo 66+66 ... 1x zlodejska a 4x sombrero + 1x cestovateľka,bernikla, bielolíca
    zvyšok taka zmes levelu 1 a 2
     
    Naposledy upraveno: 9/1/20
    Trepifajksl, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  18. Handy59

    Handy59 Pisálek fóra

    90 chovů - 90 dalekohledů - ani jeden navíc - tak kde ja ta 30% šance na vyskočení dvou kusů ????
     
    evainfo a vladca tohle ocenili.
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo ;)zbytek 3 dalekohledy
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ze 132 šlechtění 151 dalekohledů. Převážně genetika, pár přeskoků přes 1-2. Ještě dám šlechtění, aby vypadly zbylé dalekohledy a úkol bude hotov.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.