Neonové výběhy X (9.1. - 14.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak tohle bude brnkačka.;)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdyby se nemuselo šlechtit na ty dalekohledy, tak můžu dodávky hned splnit několikrát po sobě 8) Tentokrát jsou na nás podezřele hodní ;)
     
  4. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Akce se účastnit nebudu. Nemám dostatečné zásoby SK ani vraní úkryt, vrány bych musela nakupovat, takže akorát na trhu prodám husy a trošku si zase opravím krejcarové konto a jinak mám na dvou plochách dílny a naposlední budu pěstovat do družstva
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    kurník s hřadem, tak jsem si chtěla koupit pár vraních hnízd, abych to trošku popostrčila - a houby, houbičky, jenom u Jacka.:(
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pechfóglinko, od zítra je děsivka, tak můžeš pěstovat a nakupovat co to dá ;)

    Angelica190: vraní úkryt je výrobna šperků, vrány mají hnízdo. To si koupíš u Jacka v obchodě, takže od zítřka platí pro tebe totéž, co pro Pechfóglinku ;) Akorát si budeš muset u Jacka otevřít i to šlechtění...
     
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, jenom rychlovka bez záruky:
    HUSY dodat celkem v protihodnotě 82.500 tj. pouze v základu 1.834 ks (samozřejmě je možná dodávka šlechtěnců)
    VRÁNY dodat celkem v protihodnotě 247.500 tj. pouze v základu 1.500 ks (samozřejmě je možná dodávka šlechtěnců)
    Spotřeba SK na 240 ks padátek tj. 480 ks SK, zpátky dostaneme 65 90 ks SK tj. 415 390 SK

    Ve FAQ stojí, že bude padat 1 ks + cca o 30% víc padátek.
    Pro ty, co chtějí ušetřit SK, bych dala na začátek 66 šlechtění od každého a mělo by vypadnout cca 86 padátek a v další várce 27 šlechtění a měly bychom mít zbývajících 35 ks tj. celkem 121 padátek.
    Takže celková spotřeba SK by byla celkem 307 282 SK (93 + 93 = 186 šlechtění tj. 372 SK - 65 90 SK).

    Snad jsem se nepřepočítala?!?

    Edit:
    romanafa:
    Vraních hnízd můžeš u Jacka koupit tolik, kolik potřebuješ a na kolik máš.
    Asi jsi si to spletla s chovem vran = šlechtění to lze zakoupit pouze jednou.

    Edit III:
    Díky rastaman19e za objevení chybičky, podařilo se mi přehlédnout vrácení 25 ks SK! Opravuji.
     
    Naposledy upraveno: 8/1/20
  8. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Já si myslím,že u Jacka jdou vrány koupit jen jednou,tudíž mám 1 základ a hafo upgradů,které nemám na co dát.Chtěla jsem si je koupit už poslední děsivku a psalo mi to,že už jsem zakoupila a znovu to nešlo.Asi šlechtit nebudu,stonek mě neoslovil,raději ušetřím eskáčko na indy ;)
     
    vilm4, Y_n_O a Apachie1 tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    romanafa, myslíš špatně; jednou si koupíš šlechtění. Hnízda můžeš nakupovat, dokud máš suroviny... Totéž u netopýrů.

    EDIT: asi klikalas na špatnou ikonku v obchodě...
     
    Naposledy upraveno: 8/1/20
  10. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    To je nějaké příliš snadné. Určitě si dojdu pro neonové husy a vrány. Takže vzhůru nahoru xD
     
  11. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Apachie,Y_n_o :děkuji ji vám,stále říkám,že jak jsem stará,tak jsem hloupá,bylo mi to divné,ale dál jsem nepátrala,zítra v 10:00 jdu k Jackovi a řádně to prozkoumám,díky :)
     
  12. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Las Vegas?Třeba ty atrakce půjde za čas vyměnit.Tak jooo.Ale bez nadšení.
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Splnil by som aj teraz,nebyť ďalekohľadov!Tulidomček mám plný husí a vrán odvtedy,čo bolo šľachtenie len za 1 kus SK,nejaké SK som nahrabal,tak zajtra: "kupředu Tarzane!";)


    Edit: Používate niekto parfémy deLuxe?A s akým výsledkom?Pretože ja nemám pri tom žiadny rozdiel a to som už porovnával viac krát.
     
    Naposledy upraveno: 8/1/20
    jindrasofr, sovicka64 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    vilm4: nebrbli víc než já xD já mám pokaždé potřebné Las Vegas v paneláku, tedy ve Zvěřinci. Nezavazí to, nebliká to a dá to za jedno krmení a kapku vody solidní sběr xD

    EDIT: Peto121, já jsem to nezkoušela, ale psali, že ty vylepšené parfémy se vyplatí u vyšších šlechtěnců. Jen nevím, jestli je to už stupeň 3 nebo ty vyšší. Nechce se mi hledat v archivu.
     
    Naposledy upraveno: 8/1/20
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak ja mám v tom jasno SK ušetrím.Neon nemusím aj tak to nemám kde napratať.Či mám o 1 viac alebo menej tak to neriešim.Idem kuk na trh a niečo kusov predám.
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kocourku, ty jsi lakomější než já, to snad ani nende xD Já to teda pošlechtím, protože jsem nevěděla, jaké budou požadavky a v družstvu jsem doplňovala nechutné množství produktů a zvěře pro zisk SK. Tak ať z té z ztráty mám nějaký zisk xD
     
  17. -lenka1606-

    -lenka1606- Pisálek fóra

    Dobrý den, má také někdo z vás problém s oranžovými výběhy pro husy? Nejdou mi dát na ten základní výběh, takže místo sklizně dvou ks hus jde sklízet pouze po jednom kousku. Dost blbé, když jich chci co nejvíc... kde bych mohla dělat chybu?
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -lenka1606- : pravděpodobně jsou z nějaké akce se základem, dej je na plochu bez základu a pak zbourej, automaticky se rozloží a vše poběží jak má.
     
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akce vypadá na pohodu. Odměny vcelku očekávané. Dva kusy neónek od obou zvířat vítám.

    Mám dotaz jak mám pochopit řádek v nebi. Je to o 10% více BZ nebo o 10% rychlejší produkce? Bo takhle mi to nějak nesedí co bude anebo nebude ;). Děkuji za odpověď.


    [​IMG]


    EDIT: Lepší (rychlejší) varianta zvítězila 8). Děkuju.



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 8/1/20
    hruštinka69, Apachie1 a Skali tohle ocenili.
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Y_n_o-čka veru som lakomý tak vitaj v klube.Mne by tie neonky aj tak ležali v lište tak na čo to robiť škoda SK.Jedine čo mám na ploche z neoniek sú pipky a zajkovia.Tie mi stále niečo žerie:D:D.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.