Akce Neonové výběhy (8.1. - 14.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Trilian55.
    možná, že tvůj problém spočívá v tom, že byly 2 řádky a do každého patří jiné dekorace.
    Dekorace, které vypadly z úkolu patří do stonku, který se aktivoval za 80 zámků pod úkolem, druhý stonek se dal i s dekorkama pořídit hromadně jako sadu v neonovém obchodě za 180 zámků, nebo za 30 zámků, ale dekorky se pak musely dokoupit zvlášť.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/16
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  2. dedulka50

    dedulka50 Zelenáč fóra

    Koupilla jsem si zajíčka,ale nikde ho nemůžu najít
     
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj dedulka50,
    jakého zajíčka? Pokud myslíš dekoraci neonový zajíček, tak pokud jsi ho nedala kamkoliv na plochu, do parku, na ostrov, či do stonku, měl by být mezi dekoracemi v levé liště. V případě nejasností se obrať na podporu: Jak kontaktovat herní podporu
     
  4. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    -.Zajímalo by mě, jak mám zprovoznit stonek. Mám splněno a když chci dodat dekorace do neonoveho stonku , tak mi to pořád skáče na úkol.

    Teď teprve zjišťuji, že mi chybí neonové dekorace jak z pěstění tak ze zámků (řada I).
    Mám mít 2x neonová ovce, 2x neonová kachna a 2x neonová kráva + aktivovaný stonek řada Ia mám pouze
    1x neonová ovce a aktivovANÝ STONEK- ten blbej se slepicema a králíkama (řada II)a při tom aktivoval jsem stonek řady I s ovcema kravama a kachnama. Co s tím?
    ¨
     
    Naposledy upraveno: 13/1/16
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Tribeca*Borghski, záleží na tom, ktorú stonku chceš aktivovať. Sú dve. Z úlohy sa dali získať dekorácie: neónová kačka, ovca a krava. Aby sa dali dať do stonky dekorácie, potrebuješ si zakúpiť potrebnú stonku, t. j práve túto nájdeš:
    [​IMG] za 80 zámkov lásky.

    Druhá stonka sa kupuje v neónovom obchode, do ktorej sa vkladajú neón.kurča, zajac a koza
    [​IMG]
    Peknú hru prajem
     
  6. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Aktivoval jsem stonek řady I ( s ovcema a kravama a kachnama) a to včetně dekorací (které by měly být 2x- mám splněný komplet akci. Nemám zaktivovaný na ploše ani stonek ani dekorace neonové v liště

    Nekupoval jsem za zámky další stonek řady II (se slepicemi králíkama atd.
    Nicméně se mi z nevysvětlitelných důvodů zaktivoval stonek řady II a stonek řady I ne a nevidím v liště ani neonové dekorace
     
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  8. babi1956

    babi1956 Zelenáč fóra

    Ahoj, tak mi to nedalo a přišla jsem se podívat, kolik farmářů taky " nepochopilo" princip dvou stonků. Podle mého v popisu akce to bylo velmi nesrozumitelně vysvětlené. Už jsem se smířila, že mám jen jeden řádek a několik volných zvířátek, které mi vydělávají BZ na ostrově . Příště budu víc studovat návod a zároveň prosím tvůrce hry, aby to příště podali víc polopaticky, popř. nás varovali, jakou botu můžeme udělat, na co si dát pozor..
     
    Chromajzlík tohle ocenil(a).
  9. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Tak už se mi zaktivoval ten správný včetně dekorací. Dík
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. Svatomír

    Svatomír Pisálek fóra

    Ahoj, tak jsem to taky špatně pochipil. Je to taky dost divný takhle z akce dostat dvakrát jednu věc a stonky otevřít dva.
     
  11. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Ahoj, dekorky som kupila v obchode za zamky a za 30 zamkov som si nakoniec v obchode aktivovala aj stonek. Ale stonek nie je kompatibilny so zakupenymi dekorkami. Z uloh nemam ziadne dekorky, len stajne.
     
  12. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  13. Tenesi

    Tenesi Zelenáč fóra

    Tak teda Páni aj ja som konečne urobila v pohode jednu akciu.Veľmi sa mi páči a mám všetky neonové stajne aj obidva nebíčka. Tak to bolo úžastné.
     
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tenesi....a hned je větší chuť do hry xD
     
    lacrima, evainfo a spuntka tohle ocenili.
  15. Danielek73

    Danielek73 Zelenáč fóra

    Po akci mi druhý stonek přestože jsem ho měl aktivovaný zmizel.... dekorace mám a 80 srdíček jsem zaplatil za stonek a teď mám houby stonek jen dekorace zůstaly.
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.