Akce Neonové výběhy (8.1. - 14.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. veragrunt

    veragrunt Pisálek fóra

    už jsem restartovala a zkusila i F5, ale zatím nic. Ta koza v obchodě září zrona jako ostatní zvířata, tak jsem jí určitě koupila
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ta zvířata září pokud máš zámky, to nezáleží na nákupu, pokud nemáš zámky, je to zašedlé
     
    blondmary, alaska.1 a lacrima tohle ocenili.
  3. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Funguje vám dobře ta chovná ohrada? Chtěla jsem ještě něco došlechtit, ale než tam nacpu zvířata a nakrmím je, tak jeden řádek trvá tak minutu. Jinak jde všechno normálně rychle.
     
  4. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Přiznávám, že nejprve jsem byla k akci skeptická, ale říkala jsem si, že do neon chlívků půjdu určitě a pak se uvidí. Šlechtění oveček bylo za trest, vůbec to neskákalo, ale naštěstí jsem měla nasyslenou spoustu hnědých z řádku, tak šly do světa :) Kačky i kravy šly, pak jsem si šlechtila, co mi chybí do polévky :) A výsledek byl, že mám komplet oba stonky a ještě zbylo na náhradní kačku :)

    Překvapením ovšem zůstává, že chlívky neonky jsme urvaly i na farmě dcerky v levelu 55, to jsem fakt nečekala. A musím přiznat, že jí to skákalo o fous lépe než mě, jen s těmi ovečkami jsme si mohly svorně podat ruce :)

    Jo a po strašně dlouhé době se podařil přeskok o více než 2 stupně, když ze základu padl plameňák a gumová kačka.
     
  5. veragrunt

    veragrunt Pisálek fóra

    Mě ještě po nákupu zbylo 40 zámků a tak jsem koupila ještě za 30 jednu slípku, potom jsem šla na stonek a všechno jsem tam uložila, všechno naskočilo, jen ta koza ne.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tá stonka svieti aj keď ešte aktívna nie je. Pokiaľ ju nekúpiš, nemôžeš tam ani dekorky umiestniť a vráti ťa to do obchodu.
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, tak kam se mohla zatoulat? V parku není, na ostrově asi taky ne, v jiném řádku ne, tak bude určitě mezi kozami v liště (dekorace). Třeba jako koza neonová. Zkus se podívat ještě jednou a napiš, je to detektivka, ale určitě kozu najdeš živou ;)

    Pogi526: pokud stonek koupíš v neonovém obchodě, tak přes ikonku stonku bude nápis Vyprodáno. Stonek se dá koupit jen jednou dekorace víckrát.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/16
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj veragrunt, ak si si skutočne zakúpila z neón. obchodu neónovú kozu a neuložila si si ju náhodou niekde na plochu alebo na inú stonku, kontaktuj prosím hernú podporu. Len ona môže preveriť tvoj účet. Ako kontaktovať hernú podporu
    Skoré nájdenie a peknú hru prajem
     
    Trepifajksl, alaska.1 a tomokoco tohle ocenili.
  9. ostrásekačka

    ostrásekačka Rádoby autor

    Akce splněna s vypětím všech sil i superkrmiva xD:cry:. Jen tiše závidím těm, co mají neonové dekorace do zásoby :cry:. Snad budu příště patřit mezi vás i já ;). Akce se mi líbila a mlýn se protáčí jak divý ( snad ho nestrhnu).
     
  10. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Ahoj veragrunt, zkus se podívat pod vázičku, kde jsou uložené dekorace. ;)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  11. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Zbylo mi ještě 641ks SK. Sice bych mohl obětovat ještě daný očet na jednu otočku dekorací ke koupi ale sper to ďas. Nevyplatí se to ;)
     
  12. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Ahoj všem, tak za nás tahle akce super :) Neměly jsme s holkama ještě ani jeden růžový chlívek a teď se nám podařilo získat všechny tři neonky :) Holky skákaly radostí. Akci jsme udělaly celou, jen neonový obchod jsme nezvládly. Na to už nemáme dost superkrmiva. Za mě moc děkuji za super akci.
    Všem co mají splněno gratulka, ostatním hodně štěstí při plnění :)
     
  13. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    akce hotova kompletne. ani jsem nepocital, ze bych mohl dat dohromady tolik SK. dekorace zari, jen doufam ze uz nikdy nebude potreba tolik SK. to je fakt mazec. Dokonce to ted pri slechteni i lepe padalo a tak snad budu mit jiz brzy ruzove velbloudy.
     
  14. Kája1942

    Kája1942 Rádoby autor

    Chtěla bych se zeptat, v neonovém obchodě je obdélníček kde je napsáno že je možné zakoupit za floreny ukončit akci, ale bohužel na žádné klikání nereaguje. Velice se omlouvám, přehlédla jsem že se nejedná o floreny, ale srdíčka. Děkuji za pochopení.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/16
  15. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    mám oba stonky ale do druhého my bude chybět neo-koza to už nedám;)došlo SH, ikdyž jsem v družstvu honem splnila nějaké úkoly které my daly nějaké SH navíc pořád je to málo a reálné bohužel nedám, nemám ani pro sebe natož do hry..Nějakým nedopatřením mám 2 kachničky, třeba vyměním...
     
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Kája1942,
    možná proto, že mám většinu akce hotovou, nevidím nikde možnost dokončení za floreny, jen nákupu pomocného košíku. Tak je několik možností pro tvůj problém, nemáš dostatek florenů, popletla jsi si ikonky, nebo budeš muset pro vysvětlení napsat na podporu: Jak kontaktovat herní podporu
     
  17. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Udělala jsem stonek, druhé dekorky jsem už ale nebrala, tolik SK nemám, raději jsem za srdíčka koupila "první" neonky.
    Líbilo se mi to, bylo to rychlé, něco jsem i vydělala a KONEČNĚ mám růžové krůty (soukromě jim říkám "barolandy", páč se ta stáj staví se dvěmi Polka krůtami ;)), a růžové husy. Spokojenost !
    Šlechtění se dařilo jen v pátek, v sobotu katastrofa (co to plácám: jako vždy), a ani v neděli před koncem nic.

    bursuk59: Nějaké SK je ještě na Stromě moudrosti, první pravá větévka; a na Baha je taky někde v chrámu, u aktivace zvířat... Pokud bys měla hvězdičky, nebo nasyslené banány
    :)
     
    Naposledy upraveno: 11/1/16
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Docela dost SK je i u produktovejch úkolů !
    Jinak akce splněna a zakoupena jedna slepice se zajícem navíc!:)
     
  19. lenka.27

    lenka.27 Zelenáč fóra

    daju sa nejako vymazat srdicka co som dodala do uloh? ale s tym aby sa mi potom ukazali v stodole.POMYLILA SOM SA PRI ICH DODAVANI.
     
  20. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    lenka.27: Nedají, bohužel. Ať ses spletla v obchodě nebo v úkolu, vrátit se nedají.
     
    evainfo, Trepifajksl a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.