Neonové hvězdy (5.1.2024 - 10.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    dinoalesi- děkuji, nakonec jsem to zkusila a vyšlo to, chlívky jsou už nakrmeny, pomohlo mi tentokrát KŠ a dalo 100% do stodoly, tak se ještě zvířátka rozmnožila, sice mi zbylo jen pár kousků, ale neonky stav snad zase rychle navýší.
     
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Mám též hotovo už od včera. Mývaly jsem musela šlechtit navíc. Ale SK mám dost a zvířata taky zbyla v hojném počtu. Gratulka všem hotovsům.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Šlechtitelským úkolům v družstvu jsem se vyhejbal obloukem.Takže úkolů hafo, SK "málo"! Čili, opět čekám až na slevovou akci!8)
    Trh jako obvykle zeje prázdnotou.Takhle ty stálý úkoly nedodělám nikdy!:cry:
     
  4. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    dinoalesi tu píše, že v neděli a v pondělí bude šlechtění za 1SK, proč v pondělí, když je plno lidí v práci, ach jo :oops:
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj hroudov,
    upload_2024-1-6_10-57-5.png
    takže od nedělního dopoledne do pondělního večera ..... to by taky někdo mohl řici proč v neděli to je plno lidí taky v práci. každý si tam může najít své okýnko... přeci nebudeš na farmě po celou dobu akce :)
     
  6. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Někteří hráči tu píší, že v neděli a pondělí bude šlechtění za 1 SK. Já jim věřím, ale nemůžu to nikde najít. Kde je to oficiálně uvedeno? Abych příště věděla kde takovou informaci hledat.
    ---------------------------------

    Akci jsem zatím odložila na šlechtění za 1 SK. Nevím jestli dojedu do konce, to by to muselo skákat jak na olympiádě, protože zvířátek mám jen pomálu. Ale chci to aspoň zkusit, neonky by se hodily. A když to nevyjde, o nic nepřijdu, budu mít aspoň solidní základ pro neonky z dílny. Ale naděje umírá poslední, tož půjdu do šlechtění s chutí. Snad to budou mít stejně i tulínci.
     
  7. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

  8. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    lacrima - děkuji moc za objasnění. Dlouho jsem nehrála a tak spoustu věcí znovu objevuji. Tohle je jedna z nich. Že je tahle akce jsem si sice všimla, ale v nadpise kombinace slov "den slev" a po rozkliknutí na mne z obrázku křičelo "50% a 33%" - bylo mi hned jasné že je to prodejní akce za reál nebo floreny, tak jsem to víc nezkoumala. :music:
    Ještě jednou dík, pro příště už budu vědět.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hezké nedělní odpoledne přeju, i když venku je ošklivo :)
    Hlásím, že neonky jsou v liště. U mývalů to krásně přeskakovalo, u škorpionů jsem musela pár došlechtit na protihodnotu, zbylo mi 12 odznaků.
    A jdu dál plnit prázdnou stodolu vším možným...
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo, i když jsem na tuto akci nebyla úplně "ready". Na protihodnoty jsem musela došlechtit. Doplnit stav škorpiónů na farmě je nutností. Chvíli jsem i uvažovala, zda akci nevynechat. Ale když šlechtící akce jsou mé oblíbené... :)
     
  11. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Tak nakonec i já hlásím hotovo. :D Neuvěřitelné, ale povedlo se. :inlove:

    Myslím že jsou to moje první neonky z akce vůbec, což je teda při mém lvl ostuda. Ale dřív to SK tolik nepřibývalo jako dnes a nebylo tolik tak snadno dostupných bonusů a boostrů, tak se mi do šlechtění vůbec nechtělo. Ale teď vše z beden, dekorek a řádků padá v hojném množství, tak jsem se odvážila pustit chlup a vida, ono to ani nebolelo tolik jak jsem se předem obávala. Dokonce skoro vůbec.

    Ještě na začátku akce jsem měla od každého druhu jen asi 250 zvířat. Základní jsem pak dokoupila na trhu do stavu asi 800 a zkusmo dala v pátek jednu várku tulit. Ta se vyvedla nad očekávání dobře, což mě hodně nahlodalo do akce se vážně pustit. A dnešní šlechtění za 1 SK byla už jen ta poslední kapka.

    Trocha šlechtění, hodně počítání, a neonky jsou doma. K tomu oranž dílny, pěkný dekorky a další prima věci. Z mého pohledu jednoznačně akci doporučuju, jestli ještě někdo váhá a přitom mu ve stodole zbytečně lelkuje aspoň 600, 700 základních zvířat a má trochu toho SK, určitě jděte do toho.

    Z těch asi 800 základních po všem tom šlechtění a už komplet dodávkách zbylo toto:
    [​IMG] [​IMG]

    Jen pro srovnání sem znovu vložím ještě počáteční stav stodoly jaký byl hned po prvním šlechtění.
    [​IMG] [​IMG]
     
  12. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Prepperka
    super , dobrá práce , skvělý výsledek :inlove: Gratuluji .
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez mam hotovo aj bosorka to zvladla,aj ked u nej som musela zapojit postrekovace a trace,este ze ich ma dostatok :) Tak jej este zostalo dost zvierat :) Samozrejme,ze este sa tulim ale to ide do druzstva ak tam dojdu xD No a nakoniec ho napraskam mixom ako vzdy ;)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64, gratuluji Tobě i Bosorce a obdivuju Tebe i všechny ostatní, kdo dodáváte šlechtěnce do družstva. Odměna za vynaložené prostředky nestojí.
     
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Y_n_O stoji nestoji ja plnim vsetko a odmeny neriesim,kapka tam kapka sem a je z toho lejak xD Inak dik za gratulku ;)
     
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já jsem původně akci nechtěla dělat k vůli protihodnotě tu jsem jaksi neměla a šlechtit se mě nechtěli, nakonec jsem udělala jenom škorpiony, tam jsem tu protihodnotu nějak dala dohromady, ovšem do posledního úkolu byla protihodnota 1 200 000 a já jsem tam hodila rockovýho škorpiona za 8 500 000 a vůbec mě to nemrzí já nějak ty neonky nemusím, stejně by šly do světa ale zato jsem si dodělala 2 šlechtící úkoly už mi jich zbývá udělat jenom 8. a tohle mi zůstalo.

    [​IMG]
     
  17. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Tož taky hotovo komplet. Z pokolení mývalů zůstalo posledních 20 kousků základních, a ze šlechtěnců: z nižších 5 kousků, a z vyšších pouze dva šarlatový mývalové xD. Škorpíci v poho.
    Nicméně ty nemrtvé ovce zklamaly, samá genetika, takže neon chlévek někdy příště. 8)

    ps: stejně si ale myslím, že u mne teda ten neonový chlévek na mývala stejně moc využití nenajde. (4ks zvířat / 39hod. po zakrmení a napojení o něco méně)

    Bo, když na všechny louky hodím žluté chlévky mývalů, ty "jedou" cca 18 hodin (hádám, to bylo s valentýnem a kuličkama, vodou něco přes 13:30 hod., možná mi běžel ještě nějaký řádek v nebi). Poté když je sklidím s kuklou a jedním řádkem v nebi, tak mám z každého chlévku 3ks zvířat = cca 396 ks mývalů /14hod. S využitím navíc řádku na zisk +1ks mýval z chlévku, tak dokonce minimálně 528 ks /14 hod. (dle počtu umístěných paneláků).
    A to bez stoprocentních bonusů do stodoly a bez pěstitele, (a postřikovacích umění) :). Vždyť během této krátké doby jsem nachoval přes 1500ks mývalů... (ovšem s třemi pěstiteli)

    Edit: kaolín11, samozřejmě máš pravdu, nicméně jak píšu v závěru:"bez 100% bonusů, pěstitelů a postřikovacích umění. ;). Příspěvek s nápadem se žlutými chlévky jsem vložil hlavně spíš pro "mladší" farmáře, kteří nemají tak dobrý přístup k těmhle vymoženostem :).
    Nicméně, osobně mám v liště schované pouze 3ks "postřikovací umění", na ploše žádné, ani bych neskloubil z řádků dostatečný bonus místo pátého, i kdybych měl čtyři ;). A ano, mám 100% bonusy do stodoly na chlévky, ale, přiznejme si: žluté chlévky nakoupíš relativně levně ve farmářském obchodě za krejcary, ale pořídit nějakých 132 neonových chlévů na jeden druh zvířat... ? (uvažuju v režimu, že nemohu zkrátit čas chlévů téměř na nulu, aby se vyrovnali neonové chlévy různých druhů zvěře a v režimu kdy je nutné získat větší množství jednoho druhu zvířat.;) . A co teprv zvířata nově RT přidaná do hry, kdy nejsou k dispozici barevné chlévy?)
    Tenhle způsob se žlutými chlévky praktikuju od získání "Neonové motýlý kukly V". To jsem tehdá měl level něco kolem 100 ;) a krejcarové konto činilo snad pouhých 100 tisíc chudého záhumenkáře :D.

    Kytka2001: díky za správný postřeh :)
     
    Naposledy upraveno: 8/1/24
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    radyn.m
    To máš přeci jedno jakej je čas chlívků,třeba 100 hodin! Důležitej je počet zvěřiny co z něj vyleze! Pak provětráš postřikovače,nějakej bonus na počet a máš vystaráno na léta!
    Jinak sem právě dorazil akci a k tomu i dva stálé úkoly (žraloky a papoušky)! Už mi jich zbejvá jenom 8 + polévka s přáteli.:)
     
    Naposledy upraveno: 8/1/24
  19. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj radyn.m a kaolín11

    Záleží na tom, kolik Postřikovacích umění má radyn.m k dispozici. Pokud jich má 5 ks, potom je pravda to, co tvrdí kaolín11, pokud jich má méně, nemusí být radyn.m schopen dosáhnout na okamžitou sklizeň chlévů, a potom to může vycházet lépe podle popisu od radyn.m...
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No,raději bych měl plochu neonek,než žlutejch stájí! Se 100% či 200% v diamantu,ve zlatě 100% k tomu třeba i ta kukla,úspora krmení..
    Nemožné se stalo skutkem!
    [​IMG] 8)
    Po tolika letech.......:wuerg:
    Opravdu jede BB ?!?
    [​IMG]
    Až sem ztěch přeskoků upad!
     
    Naposledy upraveno: 8/1/24
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.