Neonové hvězdy (5.1.2024 - 10.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    fany2020
    Ahoj, radyn.m má naprostou pravdu, je to samozřejmě na tobě, ale já bych do toho určitě šla, zvlášť když v neděli a v pondělí je šlechtění za 1SK i BB, spoustu zvířátek se ti zase vrátí, neházej flintu do žita.... ;)
    Já většinou zadávám šlechtění ze 3 základních zvířat a jednoho nejnižšího šlechtěnce, tak při BB nemůžu nic ztratit, max zůstanu na svém, ale většinou na tom vydělám ;)
     
    Naposledy upraveno: 5/1/24
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Měla jsem obojího jen něco přes tisíc, tak jsem včera nasadila dvě plné plochy chlívků a aktivovala 10x pěstitele. Od neděle je sleva, tak to v klidu dochovám a pak to bude raz dva. SK mám víc než dost.
     
  3. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Super akce hotovo šlechtění mám ráda ;)
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tradičně rychloakce, ať se vám daří :)
    [​IMG]
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Hotovo ;). Všem ať se daří a pěkný víkend přeji :)
     
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Gratuluji všem rychlíkům a přidávám se do jejich řad .
    Hotovo, domazleno , dotuleno ... prostě rychlovka :music:
    Přeji všem vespolek pěkné odpoledne a úspěšné tuli-tuli :p
     
  7. maribeja

    maribeja Stará škola

    ahoj přidávám se také k rychlíkům mazlicí akce hotová ,všem přeji ať se daří
     
  8. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    tak ja nemám ani dostatok zvierat ani šľachtených, nechápem, ako môže niekto mať 15000 zvierat, to sa dá :eek:
    peknú hru tým, ktorí idú hrať a gratulka tým, ktorí majú hotovo :)
     
    Naposledy upraveno: 5/1/24
  9. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Přidávám se k finalistům... hotovo a to jsem začal před hodinkou a flákal se

    upload_2024-1-5_16-33-57.png
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já musím začít sledovat pravidelně ten kalendář :D
    Kdyby se mi nezačala zpomalovat farma tak bych neaktualizovala a nevěděla, že je zas akce :D :D jsem hrozná :D haha ale ještě jedno tulení a bude hotovo taky :)

    [​IMG]
    Prosím Vás :D kde zjistím co šlechtit na příště :D děkuji tomu kdo mi dá typ :*

    Šlechtící jsou fajn rychlé :D

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/1/24
  11. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    No právě, já, ač jsem hrála několik let, jsem takové počty zvířat nikdy neměla. Chovala jsem, chovala, ale stále přidávají nové, jsou potřeba do úkolů, akcí,... Takže stále nedostatek. A tak jsem se teď rozhodla se víc zaměřit na růžové a neonové stáje. Ono když pak přijde bonus +100%, tak ti z hned jedné neonky padá 8 zvířat na jedno sklizení. A když k tomu máš třeba další bonus +1 a ještě ti dozraje dekorace Neonová motýlí kukla V, tak zase +1. To máš hned 10 zvířat z jednoho zralého chlívku. A to určitě jde ten počet ještě zvýšit.

    Takže já osobně jsem se od tohoto BB rozhodla se svými stavy zvířat začít něco dělat a chci se naplno věnovat získávání těch růžovek a neonek. To pak bude jiný cvrkot do stodoly.
    (jen taková malá rada - když necháš na ploše zralé základní chlívky dost dlouho nesklizené, můžeš na ně položit kterýkoli upgrade a bude zralý hned i s tím vyšším počtem zvířat, takže ti stačí jen jeden neon od každého druhu a můžeš pomocí jeho sklidit celou plochu.)
    ---------------------------------

    Já jsem se taky, ač zcela nerozumně, pustila do šlechtění mývalů a škorpíků. Ještě včera ráno jsem měla od obou asi 250 ks. Pak jsem jich pár koupila na trhu a ještě večer něco dala tulit přes noc, ať jsou ta mláďátka pěkně vytulená. Mývalové vyloženě potěšili, tulení jim očividně udělalo dobře (i bez parfémů). Škorpíkům ještě něco pro dokonalé tulení chybělo, brali to tak nějak formálně. Asi jim tam příště donesu i lahvinku (nebo dvě) aby se trochu uvolnili. Celou akci asi nedodělám, ale aspoň nakročím směrem k růžovkám a neonům.

    Podotýkám, že ani u škorpíků, ani u mývalů jsem neměla ani jednoho šlechtěnce, všichni jsou čistě jen ze 66 šlechtění těch základních od každého druhu.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také hotovo,docela bylo i pár slušných přeskoků s delux a ještě dost zvířátek zbylo ve stodolexDtedy co je pro někoho málo to mě kolem 1400 kousků od každého které se šlechtí je dostxD
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Došlechtěno. Jen mi nepadalo nic hodnotného. Takže jsem necelých 800000 dodal základními. A začnu nanovo chovat. Na vedlejších padaly přírůstky lépe. Hlavně, že už mám pokoj.
    Gratulka všem, kdož mají HOTOVO.
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    skús sa občas pozrieť aj do Orákula. ;)
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mám tam nastavené sledování, ale odtamtud mi teda upozornění nechodí a teď jsem tam neviděla ani odpověď na to kde najdu co šlechtit na příště, nechci mít teď zbytečně prázdný tulidomek :)
     
  16. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Tak i já se přidávám a hlásím hotovo. SK byl znatelný úbytek, ale ještě ho mám dostatek a zase bude z beden, namelu, odměny.
    Pěkný večer ;)
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Taky hotovo ale musím doplnit mývaly, skoro žádní mi nezbyli:(:p
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ešte stále šľachtím,dávkujem si to po častiach,ale je to bieda,samá genetika,aspoň 2-3 preskoky,ktoré by stáli za to,ale nič! :cry: Skončím s tým,lebo zbytočne plytvám SK.

    14087 to,že v orákulu nevidíš nič o budúcom šľachtení je v poriadku,veď nikto tam nič také ani nepísal,pokiaľ viem. No a že sa tam niekedy nejaká fáma objaví,to je dobrá vôľa podeliť sa a nie povinnosť.
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Peto121 já ale nepsala nic o povinnostech to jsi úplně mimo mísu člověče a taky si mě tam odkázal úplně zbytečně, nechápu tvoje počínání.. a na fámy nejsem zvědavá, mě zajímají fakta.. 8) Já jsem tam napsala prosbu, slušně o něco poprosila a poděkovala dopředu.. pokud nikdo neví, v pořádku, budu to brát na vědomí, ale to jak mě označuješ a píšeš o ... nevím jak to označit abych nedostala BAN mě nezajímá.
     
    maribeja, dinoalesi a radyn.m tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tuhle akci si nechám na neděli. Bude tulení za jedno eskáčko a BB. A trošku ještě přibydou mývalové, rostou strašně pomalu, i když je krmím superkem. Škorpioni by měli vystačit. Nějaké šlechtěnce mám, padá to z beden a Vehiiklu. Zkusím, uvidím. Snad pak na tržnici najdu zbytek, kdyby protihodnoty pochybělo, herní měna je :)
    Gratuluji všem, co splnili vcukuletu :) Kdybych nenaházela celou stodolu do Dožínek, taky bych už měla splněno. Holt drobný záhumenkář to nemá lehké 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.