Neonové hvězdy (5.1.2024 - 10.1.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To bude těžké, nebudu mít asi dost zvířat, hlavně na vedl. farmě ;)
     
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Mám nachystáno, tulidomek naplněný na půl. Mývaly i škorpiony chovám od avíza, co dát do tulidomku. Takže "U mně dobrý". Těším se.
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte, na šlechtění se těším, škorpiónů mám dost a mývali snad taky budou stačit.
    Šlechtění bude potřeba 310, což není moc
    - mývalů v protihodnotě 2 700 000
    - škorpiónů v protihodnotě 1 800 000.
    Tulidomek předem nechystám, okamžité šlechtění to jistí, takže zítra hurá na to :D
    Přeji hodně šlechtitelských přeskoků ;)
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak šlechtící akce, ať jsou jakékoliv, mám hodně ráda ;). Tulidomek mám také nachystaný, jak píše INČUČUNA1959 od avíza :). Pro případné došlechtění škorpionů a mývalů mám snad dostatek, stejně jako SK ;).
    Takže zítra se těším a všem, kdo se také chystáte šlechtit, přeji ať se daří ;).
    Hezký čtvrteční den všem a ahoj
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak opravdu málo zvířat i na hlavní i na vedlejší, takže akci nejedu, snad si časem vyrobím v dílně neonové chlívky ;) nebo vyměním při OaD
     
    burds, radyn.m a maribeja tohle ocenili.
  7. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Ahoj,šlechtění mám taky ráda,zásoby by měli vystačit,SK hodně slušně nastřádáno,tak se už na zítra taky těším. A díky moc za výpočty! :);) Tak ať se daří tulit!
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu vynechávam hoci mám dosť zvery.Mám ružovky a tie mi stačia.Neónky mať nemusím aj tak by ležali v lište.
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Šlechtící akci udělám, okamžité šlechtění se mně moc líbí a bude v cukuletu hotovo.

    Aspoň tuto akci se mně podaří splnit! :):):)
     
  10. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

    Ja pre tie neónky určite pôjdem :)
    [​IMG]
     
  11. goro19

    goro19 Pilný autor

    Obě výrobny mám růžové a na neonky už šlechtěnce mám. Není proč pouštět se do akce.
     
  12. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No já nevím - sice bych mohl mít neonové stáje z Dílny též, nicméně SK mám dost, navíc jsem využil informací ve Farmoraculu, kde jsem zahlédl cosi o škorpionech a mývalech, takže jsem připraven.
    Já do akce tedy každopádně půjdu...;)

    EDIT (5.1.): Vzhledem k tomu, že o víkendu bude slevová akce na šlechtění včetně akce Baby Boom (zde a zde), možná po první sklizni šlechtění přehodnotím urychlené dokončení akce a počkám na víkend.
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mňo, zvířat celkem dost. Jen káčko má jen něco přes 2000 škorpionů. Což se mi nezdá zase tak moc. Musím zítra hodit chlévy na plochu. Dnes už je zaseto. Jdu hodit krmivo do mlýna.
     
  14. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Hrát budu, šlechtění mě baví,
    ale asi to nedám, požadavky na zvířata mi přijdou hodně nadsazené.
    Snad bude možné získat neonky i jinak.
    Aspoň že v dinosauří akci to jde bez takových nároků, jinak bych si moc nezahrála.
     
  15. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    No tož včíl nevím, zvěře a SK pomálu. Tulidomek sice nacpaný, ale vším možným xD. Kvůli těm dvěma neon chlévkům a pár dekorkám co mi nic nezkrátí ani neznásobí (vyjma BZ)... .
    No, počkám si, zdali bude šlechtění za 1SK a pak uvidím :music:. Jinak tyhle akce mám rád :).
    Ps: mývalové už jsou na ploše, až dojedou zítra oranžové želvy, tak místo nich nastoupí škorpíci. Kukla do té doby dozraje a nějaký ten řádek na zvěřinu, v nebi snad taky. A dva pěstitelé v pohotovosti v záloze taky netrpělivě čekají :).

    edit: Skali, též děkuji :).
    Tak to vidím tak, až pokud bude za 1SK, pošlechtím hlavně nemrtvé ovce, bo tam neon chlévky su skorem spíš nutné 8), a tahle akce se spláchne tak nějak s tím :D.
     
    Naposledy upraveno: 4/1/24
  16. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Ráda se připojím, píše se ve FAQ, padátka - 1 ks z každého chovu, to mi připadá, že můžeme šlechtit cokoliv, i když tedy mývalů a škorpiónů mám dostatek, tulidomek mám plný ptactva, tak uvidím, jestli mi něco napadá, když ne, nevadí, SK dostatek, kupodivu dost jsem teď získala i z kola. Přeji všem, ať se daří při šlechtění.
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja samozrejme akciu plnit budem,zvierat mam habadej a sk tiez,tulidomek plny ale mix xD no neva dako bolo dako bude xD Akorat pri minulej akcii za 1sk,som skorpiony ukoncila v druzstve :) daky slachtenci tam este ostali a zvysok sa doslachti ;) Pre istotu pockam ci nedaju zase slachtenie za 1sk.
    Zajtra k veceru pridu mlady aj vnucka tak budem mat cez vikend perno :inlove:


    Teraz som kuk kalendar, tak zajtra iba odkliknem a plnit tulidomek budem az v nedelu za 1sk a zase to parkrat otocim ;)xD


    Skali dik za info :)
     
    Naposledy upraveno: 4/1/24
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kocieva, sovicka64 - ahoj, mělo by padat ze všeho v tulidomku ;)
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak si musím nechat zajít chuť na ty výběhy, protože nemám tolik zvířat, škorpíků mám jen 3000 a mývalů o 1000 víc, s tím žádnou parádu neudělám, tak snad někdy jindy, kdo do akce jde, ať se daří.
     
  20. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    S takovým zástupem zvířat myslím bys to měla v poho dát, pokud máš sdostatek SK na minimálně 310 šlechtění. Když budeš šlechtit nejen ze základních zvířat, ale i ze šlechtěnců, abys dostala hodně těch vyšších, protihodnotu takhle naženeš ;).
    (Nechtěj vidět stav mé stodoly xD, a přesto to vidím optimisticky ;))
     
    Naposledy upraveno: 5/1/24
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.