Neonová rocková opera (15.6. - 20.6.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Neonová rocková opera ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 15.6.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 20.6.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 21
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemrtvých ovcí dostatek, tak jdem na to :)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, také jdu na to ;). Dle dodávek to vypadá, že mám všeho dostatek, tak by to mělo jít jako po másle :). Něco vyšlechtíme a bude hotovo. Všem, kdo se do strašidelné akce pustíte, přeji hodně úspěchů ;):).
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Akci určitě plnit budu, ale až o víkendu ;) Jestli mám všeho dostatek, budu řešit až při dodávkách :music:
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    300 šlechtění jen nemrtvých ovcí? Apríla přece bylo prvního dubna. Superka mám hafo, jenže těch ovcí je na polovinu tyčinek...
     
  6. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Zásoby oviec sa míňajú, ale na túto akciu ešte bude dosť. Ešte keď bude za 1SK, bude to super.
     
  7. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já jsem věděla, že se budou šlechtit nemrtvá ovce, takže mám plný tulidomek za 1 sk na zbytek si počkám až na víkend jestli bude za 1 sk.
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Počkám si na víkend, snad bude sleva na SK ;) zatím splněny první dva úkoly, kde nejsou třeba tyčinky
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo, balím.
    [​IMG]
    Všem přeji hodně přeskoků.
     
  11. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Levá strana hotová.Zbytek dokončím až o víkendu,třeba bude za 1 sk..Y_n_O tak to je bezva,počkám,ovce nikam neutečou.
     
    Naposledy upraveno: 15/6/23
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    babina51, asik bude, ve Farmorákulu se to píše :)
    Já si počkám, páč mám málo zombíovcí, tak alespoň dochovám. Mám v liště nějaký ten booster a našla jsem pár diamantových bonusů na bubustáje, také +2, tož to budu střídat s MJS kvůlivá sklizni bobulí na světlušky. To bude makačka na bednu, moje hlava má omezené sloty na operace probíhající souběžně (jeden je neustále využit na čtení, druhý na poslech muziky), když k tomu teď budu muset přidat hlídání časů, kdy a jaký bonus zrušit a vložit, snad bude mozkový kapacitátor stačit :)
     
  13. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

    len pre info :)
    lavá strana - 90 ks svietiaca tycinka + 305 000 protihodnota
    pravá strana - 210 ks svietiaca tycinka + 465 000 protihodnota v des.ovciach
     
  14. burds

    burds Titán fóra

    Hotovo.Ted jen dodělat světluškovou akci
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]

    Ahoj všem, tak také hotovo ... rychlovka ;). Přeji pěkný večer :)
     
  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Všem přeji příjemný večer akce zdárně dokončena ,byla to rychlovka takové akce mám ráda
     
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já jsem udělala jenom pravou stranu kvůli neonovému chlívku, aby mi rychleji přibývaly ovce, pravou dělat nebudu, neb mám ještě dost nedodělaných úkolů v družstvu, tak si raději ty zásoby nechám do nich, jinak, kdo má hotovo, tomu veliká gratulace.
     
  18. kamienka

    kamienka Aktivní autor

    Ahoj, mne chýba ešte 40 paličiek aby som to mala komplet, ale došli ovce, tak chovám ďalej a cez víkend to snáď dokončím. Zázrak sa stal a z bedne vyskočil wendigo:D, tým čo majú hotovo gratulka a nám ostatným želám úspešné dokončenie akcie.
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ovce som minul a ďalej už nepôjdem toľko oviec do konca nebudem mať.Ale nevadí neónky mať nemusím aspoň ušetrím SK;);).
     
  20. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak jsem až dneska zjistila, že je další akce. I tak je hotovo :p
    Šlechtící akce mě baví.
    Všem, kdo mají splněno gratuluji a ostatním hodně štěstí a krásný večer :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.