Nejčastější otázky ke hře

Diskuze na fóru 'Technické FAQ' zahájená uživatelem FAQ, 8/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  2. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dlouho se načítá plocha při přechodu na jinou (= točí se kytička).

    Nejčastější příčiny a možné řešení:
    • Je možný problém s internetovým prohlížečem. Proveďte vyčištění prohlížeče a pokud problém přetrvává spusťte hru v jiném prohlížeči.
    Související:
    Jak vyčistit data prohlížeče? Návod pro Google Chrome, pro Firefox, pro Operu, pro Microsoft Edge


     
    Mel161 tohle ocenil(a).
  3. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hra se mi zpomalila a "zasekává se", dříve jsem tento problém neměl/a.

    Nejčastější příčiny a možné řešení:
    1. Otevřeno mnoho dalších oken či aplikací. Zde pomůže vše co není potřeba zavřít, kromě hry nemít spuštěny žádné další aplikace, nestahovat či neodesílat data, nesledovat videa atd. Toto se týká především těch aplikací, které ke svému běhu internetové připojení.
    2. Případně je možný problém i s internetovým prohlížečem. Proveďte vyčištění prohlížeče a pokud problém přetrvává spusťte hru v jiném prohlížeči.
    Související:
    Jak vyčistit data prohlížeče? Návod pro Google Chrome, pro Firefox, pro Operu, pro Microsoft Edge

     
    Mel161 tohle ocenil(a).
  4. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  5. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Z účtu se mi ztratilo XY nebo neobdržel jsem odměnu za splnění úkolu.

    Prosím proveďte restart hry, a pokud stav trvá i po znovu přihlášení se do hry, tak kontaktujte herní podporu. Bohužel zde na fóru není možné Váš účet prověřit a toto lze řešit pouze s herní podporou.

    Související:
    Jak kontaktovat herní podporu?

     
    Mel161 tohle ocenil(a).
  6. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pro svou bezpečnost jsem chtěl(a) změnit heslo, ale nejde mi to. Vždy se objeví hláška: "Bohužel se vyskytla neočekávaná chyba. Opakuj akci později"

    Prosím postupujte přesně dle návodu ve FAQ: Jak změnit heslo?
    Nejčastěji se stává, že hráč zadává špatně heslo - místo herního zadává heslo k emailu a podobně. Případně se snažíte změnit více položek najednou.
    Pokud vše zadáváte správně a přesto se objevuje chyba, obraťte se na Herní podporu.

    Sovisející:
    Jak kontaktovat herní podporu?

     
    Mel161 tohle ocenil(a).
  7. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mel161 tohle ocenil(a).
  8. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.