Narozeninový poprask (23.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Music box mi dává nevinnost,u pekaře dostanu vánočku,přesto jdu do toho,mráz mě udrží doma a nějak zabavit se musím.Uklízet se mi stále dokola nechcexD
     
  2. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Mini hry se mi líbí, odměny velmi pěkné, ale není těch dodávek málo Antone Pavloviči? :)
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Minule se mi dařilo, udělal jsem všechny úkoly, tak doufám, doufám, že se podaří dokončit i tuto akci se zdarem. V pralese kromě stromů,nosorožců, několika anakond a šesti červených bloudů straší na zbytku plochy výrobny másla. Na plantáži je směs chlévů, stromů a saguara. Vodopády jsou plné stromů, asi deset chlévů se tam o místo pere s několika přejícnými dekorkami. Na farmě zatím klidno jest, neb bugr začne až kolem šesté - budu vyřazovat kratší chlévy a místo nich strkat políčka. Třešně xxl jsem již vyměnil za blahočety. Minule jsem lupy potřeboval jen asi na deset her a pak už sem tam, kvůli kbelíku ve stodole.
    Nesmím zapomenout, že hrát minihru je nejlepší v počtu deseti a vyšším, neb je třeba mozek nejdříve rozehřát, aby makal!
    Na těch 63500 kytek stačí při šesti dnech 861 políček a sklidit 4x. Na noc květák, nebo něco pěkně pokráceného, aby byla alba.
    Takže zvěřinec i dílna zůstanou kde jsou a 4 obrstromy také. Stromy - no uvidím. Ale bahamu zplundruji, tam nezůstane nic než políčka a zvěřinec a dílna. A asi i ty dekorky - kdo by to zase lovil z lišty.
    Tož, mládežníci, nezapomeňte vyhrnout rukávy, vyleštit holiny a vidle - zítra se uvidíme na startu!:D:D:D:)
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Chápu že tady jsou noví a noví hráči a tím i řádek bude dávat to co už starší a matadoři dávno dostávají ze hry.
    Ale myslím že odměna za věrnost by měla být pro právě ty stálé hráče Antone Pavloviči.
    My starší hráči si to prostě zasloužíme!

    Jsme totiž přenošené děti hry, milostpaní...
    Když jsem se ve hře narodil, bylo mi už moc let.
    Od prsu mě matka hra nemohla odtrhnout, měl jsem již druhé zuby.
    Do první třídy mě přijali, až když mě matka hra poprvé oholila.
    V šedesáti jsem šel poprvé do mentor systému, v sedmdesáti doučil první kuře.
    Za první vydělané krejcárky jsem si koupil první kombajn a žebráckou hůl.
    Krejcárkem nepohrdnu, rád bych si koupil znovu kombajn, než ho zase zdražej.”

     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  5. vladca

    vladca Stará škola

    mám "bonus celkového zisku L" ... +200% úroda na 24 hod.
    Platí to aj na akčnú ?
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Platí vladca i na akčnú :music:
     
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Se slzou v oku vzpomínám na časy, kdy jsme dostali odměny podle počtu odehraných let.
    Možná 2x, ale už nevím, jestli to bylo zrovna o narozeninách Farmy. Zase by se mi to takhle líbilo,
    protože jsem od té doby o pár let povyrostl.
    :D
    To přesvědčování se jde ztuha. Takové množství kytí jsem asi ještě v žádné akci nikdy nenapěstoval. Bojím, bojím.
    Chtělo by to nový řemesl. produkt aspoň + 3 na akční.

    Když je tam někde v odměnách ten kůň v pyžamu a já ho nemám.
    Co já si jenom počnu?
    :D
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  8. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    máte už nějakou strategii, jakou minihru budete hrát? Podle počtu bodů se zdá být nejvýhodnější ta 90 sekundová, sice to bude opruz, ale když se to člověk naučí, tak by mohl vytřískat dost bodů
    edit: ještě upozornění pro modíky, asi bude chybka v ceně prázdných fotoalb... pochybuju že by bylo za 2FL 50ks, když 200ks stojí 150FL
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  9. ovecka63

    ovecka63 Rádoby autor

    mám to prostudované a podle minulé akcičky si myslím, že je mi to jasné-tedy až na lupy -nevím na co jsou?
     
  10. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    jan.svatek - Budeme mít tři pokusy zadara a já osobně na té mé ,,trénovací farmě'' papěstuju pár akční kytky, abych vyzkoušla všechny minihry:) Moje rada pro hledací minihru - přizvěte k hledání ještě někoho. Mě se osvědčila dcera, muž než se zorietoval, tak byl konec hry:D
     
  11. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    Předpokládám, že je využijeme jako nápovědu v minihře
     
  12. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Jasně že lupy slouží pro nápovědu,taky kdo si věří může pěstovat jen akční,z té mu lupy padat nebudou,ale nic jiného mu nebude zabírat místo pro akční plodinu,tedy jestli jsem správně pochopil ofi a já doufám že ano:p
     
    jirinasinova198, vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. ovecka63

    ovecka63 Rádoby autor

    tak dík ,počkám a uvidím
     
  14. Cascada75

    Cascada75 Pisálek fóra

    jdu do toho,hady jsem dělat nemohla tak aspon toto se pokusím udělat.Co bude to bude.Je to jen hra a honit se nebudu.
    Takže všem odvážným přeji hezkou zábavu :) :)
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já bych potřebovala u minihry, aby to na mne mluvilo, bo než to přečtu, tak nějaký čas uplyne a pak se nestíhá. Když přizvat někoho na pomoc, tak na čtení, co máme hledat a my už z minula víme, kde co je. Ty co nevíme si nechám, až se objeví screeny a tam to nastuduji než se do toho pustím, aby čas zbytečně neubýval, pěstovat na vedlejších se mi opravdu nechce. Tím pádem do akce jdu, sice volně, co dám, to dám, ale jdu
    ;)
     
    Naposledy upraveno: 22/1/19
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se mě zdá,že oproti minulé podobné akci ,je to poněkud náročnější.o_O Na začátek akce jsem dal na farmu obrchlívky doplněné výrobnama a stromy.Na bahamku výrobny a také stromy.Tím snad získám dostatek lup na celou akci(předpokládám,že minihry budou furt stejný a postupem času to půjde tak nějak samo):)
    To jsou teda vypečený narozeniny!o_O
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pravdu díš ;) Opraveno
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Zase hledačka tentokrát to zkusím,ale jen kvůli stonku 1 který tam má vánočku a nějaký ten násobek levlu
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mam to za trest, ze jsem neverila svym 12ti mesickum a pri info od Skali vymekla ;)

    Oslava narozenin neurazi, ale ani z ni neskacu radosti ke stropu - proste akce no, toz ji udelam a nebudu resit... hlavne nesledovat forum pred koncem, protoze z prispevku typu "akce je bez nakupu nesplnitelna" uz mi zacina byt blivno :wuerg:
     
  20. tepui

    tepui Mistr fóra

    Jedna nesmyslná akce střídá druhou.
    Přeji všem hodně štěstí při plnění.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.