Narozeninový dort (3.1. - 8.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    makak-magot, ano zrovna jsem při posílání dárků na tebe myslela, návrh projde, ale jestli RT změní. Už hodně dlouho zde žádáme, aby akční dárky byly na 1 nebo na 3 pozici, zadařilo se, ale bohužel akce 2, tak je to takto za sebou. Zítra snad útržek nahradí nublonskou baterii a bude to zase v pohodě
    ;)
     
  2. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    • Na fóru je přísně zakázáno, aby hráč vystupoval pod více než jednou identitou (používal více nicků). Skali
    Ahoj, ještě nikdy jsem tuto hru nehrála. Můžete mně někdo napsat, jak se to hraje? Dort jsem si ještě ani nevybrala a už to po mně chce hrát minihru. Takže jsem přišla o jeden poukaz na dort. Kdy a kde si vyberu dort? Návodu na hru popisu v akce nerozumím, protože jsem tam nenašla kdy a kde si vybírám dort. Neumím si ani cukrárnu otevřít. Chtěla bych ji hrát na hlavní louce. Moooc děkuji za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 3/1/19
    myš59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zuzi, je to na čas, oba zobrazené dorty bys měla poskládat tak, jak se ti ukázaly: stejný korpus, poleva i zdobení u obou viz FAQ.
     
  4. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    jeden poukaz jsi dostala, jinak musíš sbírat padátka a pak ve mlýně umlít kupon na dort no a pak skládaš dorty, dáš jeden kupon a ukážou se ti dva dorty, koukáš jak vypadají a pak je musíš složit stejně a podle toho jakou máš pamět a složíš, tak podle toho dostaneš odměnu tot vše ... už jsem 5x zdobila a vždy dobře ;)

    edit: četla jsem pozpátku a čtu tam něco o aplikaci vystřižky? Kurna , něco my asi uteklo
     
    Naposledy upraveno: 3/1/19
  5. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Já žádné dorty neviděla ani nevím kde by se mně měly ukázat?
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zuzka43 - pod erbem máš dort, když na něj klikneš, tak se dostaneš do akce, ale nejdřív se podívej do FAQ na tuto akci a tam je videjko, jak se to skládá, párkrát to zhlédni, než se do akce pustíš. Do FAQ se dostaneš zde na první stránce úplně nahoře je zelený proklikávací řádek k akci třeba hned první v pořadí FAQ - Padátko, mlýnské produkty, koše ......
    :music:
     
    Honzulka05, myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zuzi, když jsi použila kupón, tak jsi dorty musela vidět, napřed nastuduj návod, to půjde ,-)
    Do hry ses dostala z nabídky, teď z dortu nebo lišty, ale musíš umlít kupón, abys mohla hrát.
     
    Honzulka05, elbedna a myš59 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zuzka43
    Na fóru je přísně zakázáno, aby hráč vystupoval pod více než jednou identitou (používal více nicků) - tedy nesmí psát z více herních účtů.
    Piš jen z jednoho herního účtu - nejlépe tedy, jako včera - Zrzka43.
    Prostuduj si pravidla herního fóra (klikni)

    A pak mrkni na první stranu diskuze, klikni tam na link/odkaz (to zelené) "Vstup do akce a popis akce". Tam je podrobně popsáno, jak na to - včetně instruktážního videa.
    Zkráceně: za kupón na dort spustíš minihru. Ukážou se ti dva dorty, které budeš muset poskládat. Ty dorty si zapamatuj, nebo si udělej screen (na který jsi se včera ptala) a pak musíš poskládat ty dva požadované dorty - korpus, polevu a zdobení (v časovém limitu, který tam uvidíš). Dorty si nevybíráš - musíš poskládat takové dorty, které po tobě budou chtít. Později po tobě budou chtít i dorty tři. Požadované dorty se ti zobrazí na pár vteřin - proto si to hráči fotí, zapisují apod a pak máš zase časový limit na poskládání těch dortů (oba časové limity jdou prodloužit použitím boosteru na dort).
     
    Naposledy upraveno: 3/1/19
    dasa1143 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Tak už mám 4 pokusy s dortama a malování my opravdu jde;)kdybych měla spolehat na svou pamět ,asi bych pohořela:(
     
  10. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    tak sice bez akčních, ale závislost na padátkách a těch se zatím opravdu moc nehrne. Tak uvidíme. Všem hezkou hru.
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já v poslední době dávám na přípravu jenom stromy, hlavně ty co potřebuji,ořechy, třešně atd, celkem mě vypadlo 439 částic, na hlavní jsem zapomněla dát JC, mohlo jich být víc. Dorty mě vždycky bavili,Zkoušela jsem tužka, papír to jsem nestíhala,teď to dělám přes malování tam mám 100% úspěšnost. Ještě bych chtěla vyzkoušet ty výstřižky, ale já to nemám. Nemám tam dole start jak jsem tu viděla.
     
    Honzulka05, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  12. zuzanka11221410

    zuzanka11221410 Perspektivní autor

    Ahojte. Možno taká malá vychytávka ak to niekomu pomôže. Ja som skúšala fotiť telefónom. Je to rýchle a lepšie ako zapisovanie. Skúšala som zapisovať ale s tým telefónom mi to príde pohodlnejšie a rýchlejšie :)
     
    jindrasofr a papulice tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .macca. - zkus napsat výtřižky ve Startu do vyhledávače

    výstrizky.png
     
  14. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    mám jen dotaz
    ty současné dorty jsou stejné jako minule? nebo se liší?
     
  15. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Stalo se mi 2X, že mi to nenabídlo polevu a dort se dotvořil bez ní, to je divné - mohla jsem něco zmáčknout, že by tam poleva nebyla?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lott_lott

    Přeskočit by to nemělo jít. Jelikož je flash player nevyzpytatelný a někdy si dělá co chce. Zkus vyčistit prohlížeč a také data flash playeru přes webové rozhraní. Odkaz na bezproblémový chod hry, najdeš v mém podpise.

    Fajn hru pezt
     
  17. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    První darovaný kupón jsem zkusila využít jen se svou pamětí. Bylo to za 20 bodů. Na další dva jsem použila výstřižky a šlo to skvěle. 100% úspěšnost. Byly obavy, že s tím nebudu umět, ale daří se. Děkuji zkušenějším za dobré rady. Původně jsem chtěla použít foťák v mobilu, ale výstřižky jsou podle mě rychlejší. Díky, díky :inlove: Až na to první zaváhání to už půjde myslím bez problémů. Akorát části kupónu moc nepadají. Na úvod 187 ks. Snad to bude ráno z dlouhodobek lepší.
     
    evainfo, Honzulka05 a bursuk59 tohle ocenili.
  18. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Skali-- Myslím,že to jde když je windows 7, já mám 10 a tam je to jiné, ale to je jedno zůstanu u malování.

    [​IMG]
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    .macca. - já mám sedmičky, jak to chodí v desítkách nevím, ale tam by ti poradil určitě kolega pezt ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    • Nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud potřebuješ ještě něco dopsat, použij tlačítko "upravit" - příspěvek se otevře a ty tam můžeš dopsat, co potřebuješ. Děkuji Skali
    Proč s tužkou??Stačí telefon a fotit.A je úspěch zaručen.

    Stačí fotit telefonem a máš úspěch
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/1/19
    jindrasofr a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.