Narozeninové rozdávání (23.1. - 31.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    no dneska to měl být první dárek a ani se to nehlo...mám pořád ještě 3 volné dárky
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Brumík - nerozumím tomu: "dneska to měl být první dárek a ani se to nehlo"
    Tak se zeptám - ukazuje se ti Bedna s podivuhodnostmi v nabídce ? Jako nabízí se ti k poslání sousedům ?
     
  3. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    Jako že se nic neposlalo...měla jsem ještě celých 7 dárků a jak jsem na začátku psala, ukazuje se mi tam bedna s podivuhodnostmi a pak bedna s bonusy za floreny. Můžu posílat běžné dárky, ale nejde mi poslat dárek z narozeninového rozdávání.
     
    Naposledy upraveno: 29/1/20
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Brumík - tak ještě jedna věc - restartovala jsi po 14. hodině hru ? Ve 14 hodin se tyto speciální dárky mění - nejsi přihlášená třeba od dopoledne ? Bo pokud tam byla tato nabídka už dopoledne, tak po té 14. hodině už je aktivní jiná. Zkus se znovu přihlásit do hry (restart)
     
  5. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    No bohužel si nepamatuji odkdy jsem přihlášená. Ale každopádně jsem teď aktualizovala a hele...mám tam nové dárečky. Takže díky :)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Brumík - není zač, tak hlavně, že jsme tomu přišly na kloub ;)
     
  7. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    Skvělé, takže za poslední 3 dny se objevily 3 narozeninové bonusové kódy, ovšem ukryté za půl metrem rolovacích ikon v Oznámeních. Bezva, díky za dárky!
     
  8. CalamityJane0708

    CalamityJane0708 Pisálek fóra

    ahoj, dostala jsem od souseda jako dárek hnůj, ale nějak ho nemůžu nikde vypátrat :-D poradil by někdo?
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jako legrace dobrý, já bych ho vyčenichal na kupce hnoje, kterou máš k dispozici u nádrže s vodou, prostě tam spadl ,-))
     
    Skali tohle ocenil(a).
  10. CalamityJane0708

    CalamityJane0708 Pisálek fóra

    Pitrýsek47

    *** odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    mě právě nepřišlo, že by mi nějak přibyl - dostala jsem 100, ale tak jsem tam měla asi méně, než jsem si myslela :-D :-D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/1/20
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    CalamityJane0708 - ono také záleží na kolik máš upgradované hnojiště za hvězdičky, protože pokud jsi měla hnojiště plné, máš ho v základu (což je 100 ks hnoje), tak jsi o hnůj co ti sousedé poslali přišla.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  12. janulkaa

    janulkaa Zelenáč fóra

    Dobrý deń. Neviem kde to patrí, ale poradí mi niekto ako môžem poslať napr. strom alebo stajňu ktoré mám naviac priateľovi. Stále čítam o holúbkovi ale neviem čo s tým.
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Musíš počkat na akci Obchodování a darování.
     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Jak píše Jara05. Musíš vyčkat až bude akce na obchodování a darování. Při ní můžeš posílat stáje, stromy a dekorace. Více o této akci si můžeš přečíst -->ZDE<--. Budeš si na ni muset ale počkat, protože byla celkem nedávno. Poslání holoubkem se myslí poslat někomu zprávu, spíše by to tedy měla být sova ;).


    Hezkou hru ...
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.