Narozeninová bonanza (23.1. - 29.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Akci rovnou vzdávám. Momentálně jsem na kole štěstí protočil cca 80 modrých a cca 180 zelených lístků a výsledek je bonus +1 na stromy.
    Bez bonusu podle mě není možné tolik kytek napěstovat abych mohly vybrat všechny odměny, takže mi to může akorát tak být ukradené.
    RT se už úplně vymklo kontrole a dělají akce které se nedají zvládat. Nechápu jak může stíhat někdo kdo chodí do práce.

    Obtížnost akce "střední" musí být špatný vtip, nebo nějaký chybný údaj.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný: nemůže, jedině, že má zajištěnou bokovku, potom přístup k netu nebo hra v mobilu. Ale u pásu to jde těžko. Tak zkus aspoň stonek, dekorace jdou získat opakovaně, tak je možnost darování nebo výměny.
    Štěstí se usmálo při narozkách, bonus +1 na 6 hod ,-)))).

    Edit: berkaKolchoznice, taky si na něj brousím zuby, tak i nějakou otázku překousnu ,-))).
    Edit2: Když já jsem ten pes ,-))).
     
    Naposledy upraveno: 24/1/20
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Šla jsem na jistotu,místo točení na nešťastném kole jsem za 18 vědomostních bodů zakoupila bonus rostlinných výnosů +100%/ 24 hodin a hned je líp ;)

    Edit : Pitrýsek ... nemusíš žvýkat otázky ,díky soudržnosti farmářů najdeš vždy radu a správnou odpověď :)
     
    Naposledy upraveno: 24/1/20
  4. ondra-7

    ondra-7 Zelenáč fóra

    Ahoj,mám dotaz.Ten bonus rostlinných výnosů +100% na 24 hodin platí i pro akční rostlinu?Díky za odpověd.
     
  5. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Ano platí...mám vyzkoušené,akorát vyžaduje volný zlatý slot ;)
     
    Skali, radyn.m a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. alenal

    alenal Stálice fóra

    Chtěla jsem se zeptat, třeba jsem to přehlédla, ale kde zjistím kolikrát jsem u každého zvířátka hrála? Je to nějak omezené? Děkuji za odpověď.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím.
    Mám technický dotaz.
    Jak se přepíná mezi deskami? Příklad, chci Ingrid první herní plán,kliknu na něj,ale nezobrazí se mi narozeninový balíček,ten je až na druhé hrací kartě,kterou hrát nechci.
    Předem dík.
     
    jana151049 tohle ocenil(a).
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Není mě jasné,proč se pořád motám na 2 deckových hrách. Nechápu systém hry a kdy a jak se dostanu další hrací desky.Ze 2 mě to vrací zase na první ikdyž mám hotovo nahoře i dole.
     
    Zoufálkov a kaolín11 tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak klikni na nějakou postavu nad plány!;)
     
    radyn.m, Pitrýsek47 a davidson00 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Klikněte na postavu ,-))

    Jsem druhý. Kaolín: vpravo dole je šipka, ukazatel Další, jestli myslíš tohle.
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som si vyzdvihol ten bonus rastlín+100% tie si nechám na horšie časy.Teraz ho je míňať zbytočne,lebo ak som počítal v nedeľu by som už mal mať rastlín dosť.Tak kde ponáhľať medzi prvými nemusím byť.
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    jana-Na postavy se dostaneš jen když nevložíš karty, když odejdeš ze hry nejprve jdi na postavy pak teprve vlož karty.
     
    Skali a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Myslím, že musíš vždycky dohrát obě dvě desky a pak tě to teprve pustí opakovat nebo na jinou? Aspoň myslím...

    Edit:
    kaolíne:
    myslím, že asi nejde pořád hrát první desku nebo přeskočit první. Ale fakt nevím, možná se mýlím... Chce to vyzkoušet anebo poradit od modíků.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/20
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  14. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Kaolín11 - díky moc,zajímalo by mě,kdes to vyčetl,já to nikde nezjistila a už 3x jela 1.desku.Tak to snad doženu

    LV 219
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Apachie1
    Mám odehráno 13 her,všechny postavy načaté. problém je vtom,že když kliknu na plán ,který chci hrát,tak jak naschvál de ten druhý!:cry: Ještě mi tak napadlo že se musí kliknout na balíček,než tam vstoupíš ?!?;)
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Do FAQ jsem přidal, narozeninové wallpapery (tapety na plochu).
    Snad se vám budou líbit ;)

    Fajn hru pezt
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak mně se líbit určitě budou :) Mám dotaz (trochu nesouvisející přímo s průběhem akce) - moc se mi líbí ty kuželky v podobě postaviček. Nebyly by někde jako obrázek? Myslím společně a třeba i trochu větší, než jak se zobrazují na hrací desce :)
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    - teď jsem to zkoušela horem dolem a prostě nepřeskočíš první neodehrané pole ani náhodou. Takže je to tak, jak jsem si myslela. Pěkně postupně. A pokud máš odehrané první pole, tak tě to znovu na něj nepustí, pokud nedokončíš druhé.
     
    evainfo a radyn.m tohle ocenili.
  19. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    zatiaľ mám 60 toliarov. je políčko s otáznikom nejako časovo ohraničené, do kedy treba zodpovedať na otázku? zatiaľ som to neskúsila. dakujem
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    minnie30: není tam časový limit
     
    radyn.m a minnie30 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.