Narozeninová bonanza (23.1. - 29.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    hraje nekdo na mobilnim "chytrakovi"? Jede ta minihra na nem bez problemu? zatim jsem sklidila urodu a zasela prvni akcni :music:


    EDIT: tak to musim nechat na notebook. Hra me po 1 kroku vyhodila a cela Farmerama se mi nacita znovu.
    tak nic...
     
    vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    241 padátok zo snehovej gule,tak som konečne začal dobre.
     
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, na to co chci bych musel napěstovat 30tisíc akčního, takže budu muset svá přání zredukovat. :oops:. Uvidíme jak to půjde, ale 30táců určitě nedám.
    Tak ať se nám daří.


    Hezkou hru ...
     
  4. daaviid70

    daaviid70 Zelenáč fóra

    Ahojky,chci se zeptat.Rozumím tomu dobře,že kdyš půjdu v tom 1. kole at půjdu vrchní nebo spodní cestou,víc jak 3 vědomostní a 4 mince nemůžu získat?A i v dalších kolech to bude stejné,Díky za vysvětlení.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    daaviid70: ano

    Mám dotaz...kde se toto " informační bulletin" povoluje? Informace mi chodí, ale při zakládání farmy jsem uváděla vždy stejný e-mail.
     
    Naposledy upraveno: 23/1/20
    vilm4 a radyn.m tohle ocenili.
  6. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    MatysekKamilek: Také mi nic nepřišlo a to mám zasílání povolené. Dal bych tomu čas do zítra ;).

    [​IMG]
    [​IMG]

    Za chvíli bude sklizeň, tak odehraju pár kol.

    Ať se daří.


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 23/1/20
    radyn.m a Peto121 tohle ocenili.
  7. doben

    doben Ikona fóra

    -migos- díval ses i do spamu? Já mám bulletin povolený na dvou účtech a u obou mi emaily dorazily. Na gmailu je to zařazeno mezi promoakce.
     
    vilm4, -migos- a Skali tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj MatysekKamilek

    Zkontroluj všechny složky příchozích emailů, tedy i spam, já tyhle zprávy mám většinou ve složce hromadné.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    pezt a doben, děkuji... Na jednu farmu e-mail už přišel... Snad dorazí i na moji...
     
    -migos- a doben tohle ocenili.
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    doben: Díky moc, bylo to pod promoakcema. Sem to otevřel poprvý a byl tamxD. Díky.

    Odehráno 9 kol. Tak snad to tak půjde dál. 8)



    Hezkou hru ...
     
    MatysekKamilek, Peto121 a doben tohle ocenili.
  11. .bossjano99.

    .bossjano99. Pisálek fóra

    nema niekto bonusovy kod lebo nejde my otvorit email
     
  12. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    prosím poraďte,kam napsat bonusový kod
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jana895 - bonusový kód zadáš klasicky jako běžné bonusové kódy
    upload_2020-1-23_20-27-36.png
    .bossjaono99. - bonusový kód, který příjde emailem lze použít pouze na herní účet, ke kterému je email vázán, takže ti nepomůže pokud ti hráči sdělí svůj bonusový kód. Navíc každý kód je jiný
     
    evainfo, moncicak7070 a Skali tohle ocenili.
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Koukam na nastaveni ve hre, kdyz vidim zelene tlactko "Ano", znamena to ze "ano, mam povoleno" nebo to znamena "az stisknes Ano, tak je povoleno"... takovym nastavenim se vsude vyhybam, nejsou jasny... v poste pochopitelne nic nevidim...

    PS: Skali, tak to mam zeleny Ano ale posta nikde, tak doufam ze platnost bude delsi nez doprava zpravy...
     
    Naposledy upraveno: 23/1/20
    moncicak7070 a Skali tohle ocenili.
  15. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    díky,kod mi přišel na email,ale nevěděla jsem kam ho vložit
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - musíš tam mít zelené ano - pak máš povoleno
    ano.png

    Edit: pokud to někdo povolené neměl a povolil to až dnes, tak už mu zpětně bulletin nedorazí
    (Také je nutné mít potvrzenou e-mailovou adresu)
     
    sopti tohle ocenil(a).
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam problem :(((( ked som zacala farmu tak som mala asi mail ktory uz nepouzivam a ani si ho uz nepametam :(((( a co teray hmm,,, poradi niekto ,dakujem :)
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sovicka64 - jedině se obrátit na herní podporu a poprosit o přeregistrování. Založ si nový e-mail a podpoře napiš, aby ti odpověď poslali na ten nový. Vyžádají si od tebe nějaké podklady k ověření, že účet je opravdu tvůj. Oni ti řeknou, co a jak ;)
     
  19. vladca

    vladca Stará škola

    mám taký istý problém ako sovicka64, skúsim napísať na podporu.
    Otázka znie, ak by sa podarilo preregistrovať na nový mail, je šanca dostať sa k bonusovému kódu nanovo?

    EDIT: a sakra ... veď mne ten mail prišiel aj s kódom ... ako "Play FARMERAMA’s Birthday Bonanza event!"

    Skali prepáč, že to píšem tu ... poraď
    EDIT2: teraz som v pomykove ... keď otvorím formulár na hernú podporu, hodí mi starý email, keď idem do nastavení konta, v prvom kroku v kolónke nova adresa mám prednastavenú starú ... ako vlastne zistím čo mám nastavené?
     
    Naposledy upraveno: 23/1/20
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Dakujem Skali :inlove:
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.