Naprostá čistota I - VI (11.4. - 17.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    . Bohužel můžu zvonek zasadit až za 2HODINY. . Dala jsem dýni a nechci ji rušit.:(
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    dasa1143, jsem ráda, že nejsem sama, kdo si zablokoval pole na pěstování. Já musím počkat do tří hodin. :p
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]

    Ahoj ... čtvrtý úkol splněn ;). Na zítřek je napěstováno, dlouhodobka na padátka zasazená, takže to bude rychlovka :).
    Hezké nedělní odpoledne všem ;)
     
  4. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Prosím, kde si můžu pořídit flabellum jinak akci nedokončím. Děkuji za odpovědˇ.
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tady jitulecermakova :)
    [​IMG]
     
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Flabelum vyrábějí škorpióni
    Továrna na flabella - vyrobíš si ji ve městě v dílně

    Do úkolu si můžeš Flabella zakoupit na trhu

    [​IMG]
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chtěla jsem poslat sousedům dárek ale zvonek nejde poslat mám tam stále včerejší třešnový květ:oops:
    Jinak asi zítra stihnu zvonek napěstovat:p;)
    Skali to jsem si vůbec neuvědomila ,asi mě to už přestává bavit. Díky
     
    Naposledy upraveno: 14/4/24
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno i na zítřek, tak zítra už jen padátka :)
     
    -Jara05-, lacrima a 14087 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - ahoj, zvonek je akční rostlina a ta posílat nikdy nejde. Padátka dnes v úkolu nejsou, žádná nevypadávají, tudíž nejsou ani v denních dárcích. Třešňový květ je padátko do druhé akce (Přichází jaro) - klidně ho můžeš sousedům poslat.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zvonky budu mít na dnešní kolo napěstované za necelé dvě hodiny, pak napěstuju na zítra. Vehikl vyplivnul 100%, tak to jde snadno. Pajdátka zatím řešit nebudu, na hlavní mám chlívky, stáje, výběhy, obydlí a tak, protože souběžná akce mi vyplenila zvířecí chovy :)
    Až dochovám, přijdou na řadu pole a laskavec; zítra přes noc, co budu v procesu, dozraje a bude vymalováno.
     
  11. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Dokonáno jest :music:
    Čtvrtý úkol splněn , zvoneček zasazen , za cca 2 hoďky sklizeň .
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dnes mám úlohu hotovú a ešte dnes raz pozbieram zvončeky a zajtra do obeda ich dopestujem.A jeden deň budem mať pokoj;);).
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kocúrik, nebudeš mať pokoj, pak jsou pajdátka, tož se na ně připrav :)
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hotovo :) A zasazeno na zítra ;) Pohoda :music:
     
  15. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Děkuji moc, továrna už funguje a za chvilku už budu sklízet a znovu sázet a to do zítřka stihnu.
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak pro dnešek odfajfknuto [​IMG]
    Nachystáno i na 5. část sice se zbytečným přepěstkem, ale co už, když se mi to nechtělo počítat:p
    [​IMG]
    Zítra si udělám odpočinkový den a zbytek akce snad sfouknu v úterý....
     
    Naposledy upraveno: 14/4/24
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Y_n_očka myslel som na tie akciové zvončeky,že od tých budem mať pokoj a myslel som aj na pajdátka tie z dlhodobky možno dnes napadajú a prinajhoršom zajtra ráno:D:D.
     
  18. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Lidičky zlatý,viděli jste většího troubu než jsem já? zvonky mám hotové i na dnešek.Lablab včera zasazený,dnes dozrátý.Jsem už tak z těch jednodenních úkolů zblblá,že se se přiženu k PC,sklidím Lablab,zaseju zvonky a teď se divím co jsem vlastně vyvedla:cry:nějak jsem se v tom zamotala a teď přemýšlím co dál,jak se z toho vymotat:wuerg:xD
    Bude to stačit když ten Lablab zasadím dnes znova?Stihnu to ještě ukončit s padátkama?
     
    Prepperka, dasa1143 a lacrima tohle ocenili.
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - dobře jsi se v tom ztratila. Padátka budou po 14 hodině padat na hlavní louce. Tím pádem z lablabu na baha opravdu nevypadne nic ani dnes ani zítra. Pokud zaseješ na hlavní něco do večera a pak něco do rána tak by to mohlo klapnout.

    upload_2024-4-15_12-31-52.png
    Přeji hezký den
     
  20. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Farmářka_X děkuji za nakopnutí,vidíš jak blbnu,myslela jsem Laskavec a i ten byl zasazen,takže když ho zasadím dnes po 2hod sklidím zítra do 2 tak ty pitomý padátka ještě dám? Vidíš jak už blbnu?Jednodenní akce nejsou pro mne,motaj mi hlavuxDxD:cry:
     
    Naposledy upraveno: 15/4/24
    -Jara05- tohle ocenil(a).