Naprostá čistota I - VI (11.4. - 17.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Také mi stačila jediná sklizeň, ale šafránu. Sklizeň jsem teda měla vytuněnou na padátka několika řádky stonku, ale ještě mi po splnění 20 věder zbylo, takže kdo ví jestli to vytunění nebylo zbytečné. V každém případě to splnění bylo tak rychlé, že jsem zapomněla i sledovat co za odměny jsem získala, a občas se ještě teď chodím dívat jestli už je ten úkol opravdu splněný celý a není v tom nějaký zádrhel. :)
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Upraveno :)
     
  3. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdyby to pěstování v dalších dnech bylo tak jednoduché, jako oseti jedné plochy laskavcem xD
    Mno, nějak bylo, nějak bude, ono to nakonec pude. Já bez furtovního přístupu využiju samozřejmě pohopole, chemii a vrtule a nakonec to bude hotovo. Musí. Ještě že těch kytek nechtějí až tak moc ;)
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Za hodinu a 13 minut sklízím laskavec jelikož jsem včera nebyla připravená tak jsem ho zasela pozdějc. 61 kousků mi snad už vypadáxD
    EDIT: 194 vypadlo hmmm a zbylo ještě hodně :D ale k ničemu :p tak aspoň za ně budou BZ,BBZ,KR ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 12/4/24
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak jsem vás dnes ráno taky dohnala....:D [​IMG]
    Dnes doufám napěstuji i na zítřek a zítra se pověnuji šlechtící akci, páč bude šlechtění za 1 SK a navíc budou vypadávat i farmářské mince :)
    Jinak protočila jsem aspoň 99 zelených lístků, ale spíš jen proto, aby se mi uvolnilo místo, neočekávala jsem zázrak a taky se nestal.... teda 1x +1 jsem si vytočila, ale z chlévů.... no tak nic, ta mi asi nepomůže
    :D
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG][​IMG] je to lakota viď :D dinoalesi
    Teď taky připravuju divošku na plnopidipolí.. :D a chci napěstovat i na zítra :) normálně jsem divošku nebourala, ale teď mám čas tak toho využiji :) ať se všem daří akci dodělat do časového limitu ;)
    EDIT: mě se povedlo po skromnu tak to budu mít brzy i na zítra napěstované :)
    [​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 12/4/24
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Druhá část h o t o v a :music: a pěstuji na zítra .
    Přeji pěkné sluníčkové odpoledne všem vespolek.
     
  9. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    upload_2024-4-12_16-16-49.png
    tak co tu máme dále ?
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, druhý úkol splněn ;). A na zítra už je také napěstováno :).
    Všem přeji hezký nadcházející víkend ;):)
     
  11. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    já mám tedy obavy, že nestačím napěstovat, mám teprve rozpěstováno a podruhé zasazeno, bonusy žádné, tak jen V+H+SH(ale to už došlo) + MJS takže uvidíme
     
    Naposledy upraveno: 12/4/24
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Úkol hotový na obou farmách, zasazeno na zítřek a můžu zase dát dekorace ;)
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Druhé ukol hotovo + napěstováno na zítra uděláme si volno jen to nezapomenout dodat
     
  14. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Už půl hodiny se snažím dostat do hry. Nejde ani v klientu, ani v prohlížeči. Má někdo také problém, nebo jsem sama?
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    [​IMG]
    Hezký páteční podvečer, zatím se daří postupovat podle plánu, další krok (sběr padátek) přijde na řadu až v neděli ráno :)

    [​IMG]

    Všem přeji krásný a úspěšný víkend ;)

    Edit: Teď čtu příspěvek od Pitrýsek47 a došlo mi, že můj příspěvek může být pro někoho zavádějící, takže abych to napravila..... tohle je můj plán - sbírat padátka až v neděli, ale budou samozřejmě padat už zítra od 14:00 ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/4/24
  16. AKOALAA

    AKOALAA Zelenáč fóra

    tjuklova86, mám také problém se dostat do hry.......:(
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, zítra se pěstují opět červánky a vyskakuje jarní hnojivo, to já ho seberu už v sobotu.
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Takyyyy hoťovooo :D
    [​IMG]
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Dnešní úkol hotov :)
    Pěstovat Ranní červánky budu i zítra, nechce se mi moc plýtvat SH a ZH ;)
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem před chvílí dorazila domů, rozpěstovávám prvních deset červánků.
    Tohle bude dlouhá noc :)
    EDIT 0:34: eště půl hodiny, než můžu dát pohopole. Uf. Naštěstí v mém oblíbeném Pusa rádiu dobře hrají a nenechají mne usnout :)
     
    Naposledy upraveno: 12/4/24
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.