Nadúroda na BAHAMARAMĚ (2.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři a farmářky

    Prahneš po novém obsahu na BAHAMARAMU? Tak připluj blíž a mrkni se na všechny novinky, které ti ostrov může nabídnout, a to včetně zbrusu nového úkolu. Dobře se bav!

    [​IMG]

    Zavedení do hry: 2.11.2023 ve 14:00 hod.
    Přehled novinek:

     
    maribeja a goldedawn tohle ocenili.
  2. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak se těším, konečně zase nějaké novinky ;). Banánů je přehršel, tak hurá no to!
     
  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný den.
    Super, novinky vítám. Koukla jsem se na časový růst plodin. Krátkodobá i dlouhodobá = pro mě ideál.
    Banánů mám dostatek a i více .... takže trochu průvanu u banánů neuškodí. ;)
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Už se těším, banánů mám také dostatek :music:
     
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Já bych spíš místo oničemózních a nevyužitelných rostlin a stájí uvítal nové levely :sleepy:.
     
    maribeja, rosnička007 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    Já pořád nechápu, proč neustále přidávají něco na Baha, ale nové stromy na farmě kde nic, tu nic :-(
    Jinak klasika, vytáhnu z lišty tajemno a uvidíme, jestli se něco neobjeví :)))
     
    maribeja a rosnička007 tohle ocenili.
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Konečně zase novinky za banány, je to super, level mi nic neřeší. Budou nové úkoly a další odměny.
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Vývrtkový sukulent a Trachyandra (Stužková rastlina),nie je to to isté? o_O Ja si myslím,že áno.

    [​IMG] Pozri SEM.

    Tie malé potvory žerú len novinky,tak na začiatok dostanú SK. [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/11/23
  9. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Pěkná na pohled,dá se koupit?Vrátím se k tématu,konečně odeberu ty nejvíc přezrálé banány a trochu zmenším jejich počet.Baha zase ožije častějšími návštěvami.
     
  10. jaskulka58

    jaskulka58 Pisálek fóra

    Zajímalo by mne kdy se konečně objeví další úroveň již dlouho se stojí na 800
     
    rosnička007 tohle ocenil(a).
  11. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    To je fajn,že je něco nového.Úroveň 800 dávno hotová a bez dalšího posunu to moc nebaví.Tak snad se dočkáme navýšení
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Novinky na ploše, cikády nakrmeny SK a přemýšlím, zda vyměnit zase všechny stromy ;), tyto nové mají nejvyšší protihodnotu
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Nový úkol hotov ;)
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.