Na severních březích (16.9. - 22.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Hlásím, že mám splněno. Po sklizni napadaly chybějící padátka. Sice jsem musela koupit nějaké produkty, ale stálo to za to.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hlásím se z peklíčka! Akcičku jsem u sebe a na K dodělal v sobotu v podvečer. Na E jsem nemakal, neb maje 4 směny a málo kuponů... Prostě jsem tam pěstoval hrách na druhý vrtulkový strom. Sem tam vodnici a dvouzrnku.
    Na svých polnostech jsem se opět musel obejít bez jakékoli dotace ze strany EU I ČR a já dotoval jen do množství nezbytně nutného.
    Právě jsem zjistil, že na mne v liště čeká 29 taj.stájí. Zatím jsem nasadil jen výhledové sojky. Tak si držím palečky, nemám ani jednu.
    Všem gratulka, ať už hotovsonům či těm, co v potu tváře ještě makají.:D;):p
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Pozerali ste aktuálne ceny za psací brko? 1,5mega za kus :D (AJ)
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  4. keliška51

    keliška51 Zelenáč fóra

    Jak a kde se získá perový ateliér.
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak se chci podělit se svou radostí z 6 Exeder: žluté - vlk, bizon, včelín; oranž - páv, vlk, želva. Howgh
    Na K tato radost: žluť - 2x vlk, želva, hydrant a oranž - osel a želva
    Tak nevím: blít nebo pít?
     
    Naposledy upraveno: 21/9/20
  7. bobina1951

    bobina1951 Pisálek fóra

    tak jsem složila zbraně zasekla jsem se na pírkách. Navíc ani nevím kde je získat.
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bobina1951, jedná se o produkt výrobny perový ateliér, je tam i napsáno kde se dal získat. Nyní ho ještě chvilku můžeš získat v akci obchodování a darování (končí ve 22:00) a také požádat hráče o výměnu-dar ZDE (klikni). Psací brka můžeš koupit na trhu.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  9. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    na mojem trhu stojí 615000 brka jsem AV trh
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akci jsem stihla za vydatné pomoci jedné zdejší hráčky. Psala jsem tu, že se snažím ztrhat orly v ateliéru při výrobě psacích brků (i když je retro v módě, fakt někdo píše psacím brkem?!) a krmím je SK. Na rozcestníku takhle najednou na mě pomrkávala sova s dopisem v zobáku - prý mám očekávat expresní balíkovou dodávku. I oné hráčky se zželelo nejspíš orlů v dílně (těžko to byl bankonvní účet mé farmičky) ;)a využila akce OaD a zapůjčila mi dva ateliéry. Co si budeme povídat. Mé překvapení bylo převeliké, vděčnost nevýslovná. Neboť v tu chvíli cena brků na trhu byla přes jeden milion za kus (občas jsem brky koupila za přijatelnou cenu). Propadala jsem tedy chmurám a zvažovala, zda dodání brků přeci jen neodpískat. Záchrana přišla v poslední chvíli a dodala mi sil pokračovat v akci. Hned jsem je šoupla na plochu a zapřáhla do díla. Ateliéry jsem vrátila. Orlové byli notně opelichaní, snad již zaslouženě regenerují. Nešetřila jsem je (byť dostávali všemožné podpůrné prostředky na zvýšení rychlosti a množství). Takže mockrát děkuji za super vzpruhu a za nevyčíslitelnou pomoc. :)
    Na plochu jsem vyházela všechny tajemnice, co se válely v liště. Cca 18 chlívků a 40 stromků. Za zmínku snad stál jen druhý strom přání (první mám ze sezóny). Z chlévů vyskočilo stádo bizonů a další zvěř, která již bydlí na mé farmě.
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    mám dojem, že někteří ještě nepochopili, že akce už končilao_O

    [​IMG]
     
    Peto121 a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.