Na severních březích (16.9. - 22.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Akci jedu bez chvatu,přeci nespadnu z lešení :D však je ještě moře času
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    To by šlo v případě, že by to na všech farmách padalo stejně ;)
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja na to ze jsem mnela spatnej start tak uz jsem se rozjela a vesluji co to jde,snad to zmaknu casu je este dost :)

    Kostejnesmrtelny333 skus tulidomek ,mne pomohl :)
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mno, ono to asi nebude v pomeru k sobe moc jiny - nejde o to kolik pada, ale kolikrat vic nebo min... tak mozna kdyby nekdo jiny mel cisla co mu ze zakladnich stromu z jedny plochy padne a kolik kdyz tam da akcni... teda zda to za stejny cas bude o tolik rozdilny...
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    rastaman, asik už zasels, ale příště při 100% sej na pohopole. Do slotu vánočku a bílou nevinnost. Za stejný čas při bonusu sklidíš o pár kytek navíc a ušetříš kapky.
     
    Naposledy upraveno: 20/9/20
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No to zase jde o to kolik padne z pohopole tech seker... ja ze ted neni problem udelat 7000 kytek na dvou plochach, ale spis uz mit padatka... dal jsem na noc dlouhodobku a prvnich 600 seker je v ukolu, tedy leva stavba hotova...
     
    Helena1313 a Kostejnesmrtelny333 tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Na severních březích přituhuje, ráno byla kosa tak jsem stromům navlékl ponožky.
    Chybí 111 kladivosekyrek a 155 kovadlin. Času dost, stonek se blíží ;)
     
  8. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak už se blížím do konce. Květiny hotové a teď už zbývá jen 130 seker zasazená pomněnka na jedné ploše a 203 kovadlin. Jedná plocha stromu
     
    Y_n_O a Helena1313 tohle ocenili.
  9. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    To už jsem zkusil ale samý Berseker mám celou samý stromy a nic ted jsem dal 50 do tulidomku schází mě 30 kovadlin ale neházím flintu do pole ono se to rozjede máme víkend a dík.
     
    Y_n_O a Peto121 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Paráda, už jen 12 kladiv severského bojovníka a finito. Do rána jich bude pro celou armádu :), ale co je nejlepší z tajemna sojka, tak má kamarádku.
     
  11. babina51

    babina51 Baron fóra

    Ráno jsem nahodila stonek a finito.Teď počkám na desátou dám na mýtinu lanýže a brka na BAHA louskáčky, do slotu 100% na výrobny a JE TO.
    FA226....BAHA547
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Gratuluji všem, kteří již mají hotovou akci. Plním pomaličku, polehoučku. Kochám se výhledy na severskou krajinu. Svůj jedinný pérový ateliér krmím SK. Každé vyrobené brko bude představovat ušetřený majlant. Jedno brko = cca 800 000. Nejhorší je, že se taky prodávají po JEDNOM kuse. Pár produktů jsem vyhodila zase na trh. Tak snad krejcary zase naskačí.
     
  13. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Dobré ráno, tak já visím na kovadlinách do prostředního úkolu ;). Tak snad ještě dopadají, času je dosti. Blahopřeji všem, co už mají hotovo. Pěkný víkend všem :)
     
    Zoufálkov a Helena1313 tohle ocenili.
  14. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Za půl hoďky poslední sklizeň a hotovo ... sojka se mi opět schovala v továrně do trezoru a já neznám číselný kód :D
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Padadla jako vzdy problem nejsou, akcni jako vzdy stoji na brzde a jeste nejakou chvili stat bude neb za 2 hodiny u nas zacina festival malych pivovaru (pocasi luxusni, chrochtatko se mota)... takze je naprosto jasne, kdo dostane prednost ;)

    EDIT: Y_n_O Tak co resis? Sedni na autobus, za 2 hodiny jsi tady a jdem 8)
     
    Naposledy upraveno: 19/9/20
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na ten festival bysem s tebou hned zašla. Já váznu taky na pěstování, nějak moc spím xD První barák postavený, na ty další dva to ještě musím dopřipravit, u obou jsem teprve získala kupony ;)
    EDIT: Matlafousko, když ty spoje poslední dobou jedou tak nějak divně xD Dej si aj za mne ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/9/20
    berkaKolchoznice a matlafous123 tohle ocenili.
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ještě 2 sklizně a hodím tam stromy :)[​IMG][​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 19/9/20
  18. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám hotovo.Musela jsem dovysadit stromy.Na kole mi jako obvykle padalo kde co jen ne to co bych potřebovala.xD
    Teď půjdu okouknout O+D.
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  19. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak už jsem dokončil akci. 100% hotovo :music:
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Akce na pohodu, kytek prijatelne mnozstvi, padatka padala, jako tezky flakac jsem dokoncila s predstihem,...
    Par odmen je vyuzitelnych pro vsechny, radek taky neco malo prihodi do nekonecne postupove rady, takze prakticky neni co vytknout a hodnotim (jako ve skole): 1.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.