Na severních březích (16.9. - 22.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    hmmm, keďže som si nezasadila stromy, tie mám iba na rúbanisku a tam to nepadá, nebudem robiť túto akciu, keď si mám sama umlieť. Nevadí, idem si sadiť rastliny do úloh, stále je pestovať, keďže ich tam treba na kvantá :) Prajem Vám všetkým peknú akciu a hru :)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak nakonec KFC zvítězilo (jak jinak) a dokonce jsem obětoval něco SK kvůli podpoře padátek... a vyplatilo se. Vím, že jsem se "zbytečně rozjel", když jsem získaná padátka spotřeboval na 10+10 akčních květin, ale zase budu mít po první sezóně napěstováno dostatek kytek pro osetí obou oloch (HL+DL, obě v konfiguraci 4x[2x2]+90x[2x1]+6x[1x1]).
    Padátka, zdá se, nebudou problém (prostě na noc budu dávat stromy XXL, možná s UH). Myslím, že to nakonec nebude příiš náročná akce.
    Všem přeji hodně přeskoků během případného šlechtění a tak nějaký ten bonus z kola štěstí (u mě to tentokrát bude muset jít bez něj)...
     
    raddre, elbedna a Y_n_O tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    minnie30, jak myslíš, nevím, jaký máš lvl, ale já i v lvl 223 nepohrdnu řádkem, který mi po ukončení akce bude bezpracně dávat skoro čtvrt milionu BZ každý den. Každý máme jiný systém, já jdu po pravidelných BZ, ty plníš družstvo, které já obloukem obcházím už několik let. :)

    jan.svatek: tak nějak jsem tušila, že to nevydržíš 8) A těch 50% úspěšnosti u pajdátek ze šlechtění u mne nastavili asi špatně, protože co pokojíček, to pajdátko. Občas kladivo, místo kovadliny, které jsem potřebovala na první rozpěstování, ale pajdalo to všude.
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Severní vítr je krutý.... tak nám zavál mletí akční a dokonce dvě, nemyslím, že je to šťastné řešení, zbytečná zdržovačka, zbytečná kombinace a teď i přemýšlení co s tou divokou loukou kde mám 90% stromů, už zrušit? Ble, ble a pak zase zasadit? Neblázněte jsem jen "chudý" farmář, který šetří kupóny :p

    Edit: Y_n_O zase jsi mě odhalila, vrčím, protože jsem se v tom ztratil. Štíty a čepele rostou.
     
    Naposledy upraveno: 16/9/20
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, zase vrčíš? To jenom aby zabrzdili naše přeborníky, co by měli zítra hotovo. Ale stejně se určitě někdo najde... ;) Takoví sadaři a sadařky nebudou mít s kovadlinami problém, jen někteří budou muset vyletět z jeskyně a oset pole akční kytkou :D

    EDIT: taky jedu na kupony, na předplatné měla tento měsíc nárok mladší farma. Ale mám ještě 20 ks kuponů na 12 h, 23 ks čtyřiadvacetihodinových a 10 ks na 48 h. Tak mi to vyjde do dalšího předplatného a ještě zbyde a přibude. Kdysik před pár lety jsem taky klikala všechno ručně, teď si to neumím představit... Máte můj obdiv a úctu, protože teď su líná jak vandrácká veš v červenci a už bysem neklikala...
    A kupodivu jsem od začátku pochopila, co se po mém farmářském já chce. To pude. Musí. xD
     
    Naposledy upraveno: 16/9/20
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Je to tak Inuš, na hlavní hortenzie a 189 padátek, na louce základní stromy a 3 arboreta 204 kovadlinek. Zaseto 5 + 5 ;)
     
    babako, Kostejnesmrtelny333 a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hele ji už je tady jeskyňářka, ta bude mít do večera hotovo xD já nevím co se po mně chce asi mám uvařený mozek, prostě 5 + 5 za chvíli vyroste, zasadím a je to, jen ty stromy mě matou. Budu muset nakouknout do těch tabulek (nesnáším tabulky a statistika nude je...) co a kolik :p
    Brka jsem včera dokoupil, tady je mi jedno kolik stojí, miliony mám.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    rastaman19, produkty posílat nejdou, ale za dva dny je O&D. Mám osm perových ateliérů. Ostatní farmáři určitě také mají něco navíc. Nebudeš muset utrácet, pokud tedy máš orly, ty taky klidně pošlu, a akci splníš. Když budeš chtít, tak mi je vrátíš, když se ti budou hodit na výměnu, tak si je nech...
    Tak co, jdeš do toho? A kolegové také?
    Pěstuj, my ti zajistíme dodávky... :D

    Gordonko, já věděla, že nezklameš :)

    Pitrýsku, 400 kovadlin a 1200 kladiv, esi si to od kaolina pamatuju...
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    zaujímavé ještě nepadla otázka kde mám rostlinky jináč namleto 5+5
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O tohle ocenil(a).
  11. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Já zatím budu " mlejt pantem ", nějak jsem podcenila přípravu a nemám dost padátek na semletí ani jednoho druhu akční,chybí pár kusů xD
    Jdu s tím cosi porobit

    Edit : už rozpěstovávám štíty a jdu se též tulit kvůli kovadlinám...jsem škrt a koš nekoupím :D
     
    Naposledy upraveno: 16/9/20
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    berkaKolchoznice: já sem neměla kovadliny, páč stromy na mé farmě dávají jen plody, pajdátka kdy se jim zachce, tak jsem se pojistila tulidomkem. Padala kladiva, ale aj kovadlinka se našla, za půl hodiny sklízím tu čepel. A ostatní počká, šak jsme teprv začali... :)
     
    berkaKolchoznice tohle ocenil(a).
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Díky, tak to pude :) výrobnu klidně pošlu mám dvě.

    Edit: bláznivá akce, jak si nikdy bonus nevytočím tak teď sklizeň +200% na 12 hod, přece tady nebudu dřepět do rána :D
    Mně zbylo 19 kovadlin, stromy jsem zrušil, dám později. Dodal jsem králíky.
     
    Naposledy upraveno: 16/9/20
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak jsem si namlela 5+5 na rozpěstování a zbylo mi jen 30 kovadlin. Měla jsem tedy stromy jen na divoké, ale asi je tam budu muset ještě nechat :sleepy:
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  15. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    orli nějaký mám. Nejsem líný klidně bych si je vyrobil ale nikde jsem nenašel kde se dají získat. Kromě jednoho úkolu co jsem splnil v družstvu tak jsem nikde nic neviděl. Y_n_O moc rád bych s tebou vyměnil až bude O/D. Peto121 Moc ti děkuji za tvou ochotu, ale šetři si ho pro sebe s jednou výrobnou to moc nepřibývá. Moc ti děkuji
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja jsem pripravu podcenila,vlastne jsem moc necetla co se po mne chce a z tech par stromku moc nevypadlo :(((( no uz jsem to napravila i tulidomek jsem zaplnila a uvidime co z toho bude :D
     
    Y_n_O a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rastaman19 - ahoj, Perový ateliér (klikni a dozvíš se, ve kterých úkolech v družstvu se dá získat ;))
     
    rastaman19 a Peto121 tohle ocenili.
  18. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Kde mám rostlinky? xD

    Teda byla to hoňka to nějak skloubit, ale už se pěstí obě. Vzhůru na Vikingy. 8)8)
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/20
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  20. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Jak to děláte já měl dlouhodobku i stromy 1 kovadlina a berseker to sámý to ted jak mám dostat abych něco umlel a měl co zasadit to je sranda hra
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.