Na červeném koberci (21.4 - 26.4.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak tady dávám foto všech piccolo beden co jsem v poslední době měl na farmě :D A z těchto 7 beden padlo toto:

    Vílí pramen
    Tanec v listí - 2x
    Festival světla - 2x
    Pogo show
    Květinové melodie


    Jinak stále aktivně hraju :) Jen teď moc sem nepíšu :D

    [​IMG]
     
  2. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Akcia ukončena z beničiek víli horuci pramen,čarovný klobúk,génius zvládajúci viac vecí 2x,hra whack-a-worm,kvetinové melódie,tanec listov
     
  3. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Jsem moc spokojená,tohle byla krásná akce a odměny suprové.
     
  4. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Akce výborná, v pátek jsem ji udělala. Po dovolené mám moc práce venku, v realitě. Tam to tak neodsejpá. Všem přeji úspěšné splnění akce.
     
  5. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak mě chybí posledních 86 kousků a je vymalováno. Sice už je po velikonocích, ale co :p
     
  6. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    ACH já to o víkendu zase nestihla,včera když jsem dojela z práce koukám zda není akce na SK nebyla tak si říkám počká to do pondělí mám volno třeba dají akci tak jak minule za pět dvanáct.Tak čekám na desátou hodinu a joo sice není dnes,ale až zítra,alo ono to půjde aktivuju řádek a marmošku a 4 voňavky a bude za 5 nebo 9 minut hotovo.

    Při minulém šlechtění to také tak bylo,že akce na 1SK byla až na poslední den akce.
     
  7. strejda.jirka

    strejda.jirka Pisálek fóra

    Dave Lister, omlouvám se za nechápavý doplňující gotaz, ale když mám například vběhu mletí na 100 hodin, ze kterého uběhlo už 50 hodin, a ve frontě další mletí na 100 hodin a v tuto chvíli aktivuji stonek, chápu to správně, že se mi v podstatě nic nezrychlí? Aby se něco doopravdy zkrátilo, muselo by ve chvíli aktivace stonku být ve mlýně mletí na méně než 8 hodin? Děkuji

    Děkuji Kaolín11 za odpověď. Ale co pak znamená ta informace od Dave Lister, že "Po skončení bonusu se čas vrátí na standartní hodnotu"?

    Dave Lister, děkuji za dodatečné vysvětlení. Takže je to tak, že v mém příkladu o 50 a 100 hodinách žádnou výhodu nezískám?

    Děkuji i PEZT za dodatečné vysvětlení.
     
    Naposledy upraveno: 26/4/22
    pezt a Dave Lister tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nejprve aktivovat řádek a teprve potom zadat mletí krmiva!;)
    Dodatek:
    Vidím,že do dnešního dne jsem měl o mlýně mylné představy!:wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 26/4/22
    radyn.m, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj strejda.jirka, pokud aktivuješ řádek na stonku třeba z této akce, tak po dobu 8 hodin bude na právě mleté krmivo, ale i na to ve frontě působit bonus. Po skončení platnosti bonusu se čas navýší na hodnotu bez bonusu. Snad jsem to popsal trochu srozumitelně. ;)

    EDIT
    Příklad:
    Před zapnutím bonusu a po zapnutí bonusu, ten bude platit 8 hodin.
    [​IMG] -------> [​IMG]
    Po skončení platnosti bonusu se ke zbývajícímu času 1:11:15 připočítá 10% času, tedy ukončený bonus z řádku.


    EDIT2
    V tvém případě bude bonus z řádku působit na právě mleté krmivo po dobu 8 hodin.
    Není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 26/4/22
  10. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Za mě akce super. Mám víc superhnojiva i vrtulek než od královny. Ať se všem podaří akci dokončit.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Ještě k tomu bonusu na mlýn z řádku. Vlastně tak fungují všechny řádky včetně turbo mlýna.
    Zde máme názorný příklad v podobě mletí superkrmiva
    Původní hodnoty bez řádku

    Screenshot_1.png

    Nyní zapneme řádek, který nám zkrátí mletí o 10%, protože mletí krmiva je 4 hodiny a nějaké drobné, bonus z řádku je na 8 hodin, tedy bonus přechází i na mletí superkrmiva

    Screenshot_2.png

    Bonus na mletí superkrmiva, tedy účinkuje jen 3 a 3/4 hodiny a za tu dobu to zkrátí jen o cca půl hodiny
    Jak vidíme na baha u kudlanek tak doba se zkrátí jen u nich a bonus samozřejmě platí jen 8 hodin, tudíž nedochází ke zkrácení doby o 10% ze 17 hodin ale jen z 8 hodin daného mletí. Snad už je to teď srozumitelnější.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.