Na červeném koberci (21.4 - 26.4.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No kdo by tomuto odolal :p jen si počkám na víkendové BB ;)

     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si že řádek je dobrý. Každé zkrácení výroby krmiva je super,hlavně na baha!8)
     
  3. Arči1000

    Arči1000 Pisálek fóra

    Super akce.To si nenechám ujít.Bude to brzo hotový.protože s akcí začne i Baby boom a budou padat farm.mince.
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Šlechtící akce mám ráda, neb jsou rychle hotové ;)
     
  5. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    Čo je to tulkidomek po slovensky a ako môžem šľachtiť za 1SK?
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  7. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Hezký den, myslím, že jsou přehozené odměny za nákup středního a velkého koše.
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  8. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    takze ked dodam uplne vsetko, tak budem mat riadok. nemam otvorene slachtenie na bahame, kupovat zvery nejdem. riadok je fajn, no nemam dost bananov na pootvaranie slachtenia. akciu vynecham, snad bude dost bananov do dalsej takejto akcie :)
    kazdemu prajem bohate piccolky a skore ukoncenie :)
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj brutus2

    Z čeho tak usuzuješ ?

    EDIT: Tady si to zkontroluj dle podkladů ;)

    Screenshot_1.png
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.No,riadok dobrý,odmeny celkom...dobré,Sk mám dostatok a niečo možno aj vyšľachtím,ale že by toho chceli málo,to sa nedá povedať.230 šľachtení,alebo tak nejak,to je 920 ks zvierat! To už je dosť,ale sú to obrázky,tak ich tam nahádžem!Nech sa vám darí a pekné preskoky.Mne stabilne vyskakuje iba genetika,ale možno raz... 8)
     
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Zdravím vespolek, vrátila jsem se z dovolené, notebook zklamal na celé čáře, nefungovalo připojení, tak se do akce vrhnu všema deseti. Všem přeji úspěšné šlechtění.
     
  12. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Ahojte,:)každá stonka je v konečnom dôsledku dobrá.Tak do akcie, pôjdem. ;)Prajem peknú hru..
     
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akce rychle splnitelná, tulidomek je nacpaný za 1 SK, takže hned vypadne 132 odznaků - možná víc, když je 10% šance na vypadnutí dvou odznaků. Pak ještě jednou otočit a je hotovo. Největším lákadlem jsou samozřejmě Pikolky xD
     
  14. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Na akci se těším.SK by mělo stačit,odměny super a šlechtěnci do družstva se stále hodí.Jdu do toho.;)Hodně úspěchů všem!:)
     
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, jak tady čtu, na stonek je potřeba udělat i doprovodný úkol v družstvu, to znamená vydat se ze všech zvířat a to v hodnotě několik milionů kvůli popkornu, který je jako 76 dodávka, tím pádem pro mně stonek padá, neb tak velikou hodnotu zvířat nemohu dát, je mi to líto, nedá se nic dělat, leda by při BB musely padat nejvyšší šlechtěnci, ale to v mém případě nehrozí, jinak, kdo jde až do konce, přeji hodně úspěchu.
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Otevřel jsem všechny bedny, kde by mohly být šlechtěnci. Například 202 beden oddanosti - byla tam 2x svatební kačena, 2x žabí princ, 2 x zlatý slon a 4 líbající ryby. Naházím je do těch nejvyšších hodnot v doprovodném úkolu. Menších šlechtěných zvířátek bylo též dost, takže se neobávám zrady. Navíc si ještě kvůli žetonům vyšlechtíme další. A nějaké zásoby jsou z minulých akcí, kdy SK fičelo ze zásobníku jako divé...
    Řádek je fajn, a tak vzhůru do toho. Jen ten červený koberec... Jsem snad Caprio?
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si to znovu přečetla a opravdu je třeba splnit doprovodný úkol :) a tolik zvěře nedám, tak nic, odevzdám co vypadne z jednoho tulidomku a končím
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    A je po srandě :) [​IMG]
     
  19. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    132 šlechtění - ani 1 odznak navíc
    a další plný tulidomek - opět ani 1 odznak navíc a pouze genetika

    Tak kdepak jsou? [​IMG]

    Edit:
    Dave Lister: Díky za "nakopnutí"
    Fakt tam jsou
    , ale opravdu málo [​IMG] Vůbec jsem si jich nevšimla xD
     
    Naposledy upraveno: 21/4/22
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dobrá akce - také hlásím hotovo!!
    Doprovodný úkol spotřeboval 1.930 činčil - proto je přece krmím, aby mně dělali, když je to potřeba, radost.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.