Návrat recyklovacího automatu (31.8. - 6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. osel63

    osel63 Pisálek fóra

    Tak mám z cca 500 baterek-(pokusy S,M,L -nevím,nepočítala jsem)stonek i všechny dekorky.To jsem nečekala.Naházela jsem to tam vše teď ráno.Tak ještě nálepku(jezevce mám)
     
    Naposledy upraveno: 1/9/16
  2. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . už mám taky komplet stonek, jen ten jezevec je stále někde v noře :oops:
     
  3. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    Vysledky včerajšich zapasov:

    ryblabla - jazvec 3:0 ( prerušene pre dažd) dohravalo sa dnes rano....
    ryblabla - jazvec 4:0 !
    Počitaju sa samozrejme len platne m-pokusy.
    A domaci pokračuju v drtivom napore...
    ryblabla - jazvec 2:0
    zapas sa meni na frašku, team hosti asi postavil B-čko!
    poobednajšie skore
    ryblabla - jazvec 3:0
    a večer asi uz naposledy! nejak to nema vyznam...
    ryblabla - jazvec 3:0
     
    Naposledy upraveno: 1/9/16
  4. masenka75

    masenka75 Perspektivní autor

    nefunguje mi recyklomat mam plno baterek a když kliknu na mince vrátí mě to do obchodu bateríí
     
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Tak během dnešní medium recyklace vypadly pouze BZ, krejcary a dýňovka. :(
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    masenka75 a máš naplněné silo? Ono baterie nestačí, dodáváš i protihodnotu (plodiny, plody, produkty.---) a když nemáš, taky tě to hodí do obchodu
     
  7. masenka75

    masenka75 Perspektivní autor

    silo mam úplně plné
     
    petaM2001, evainfo a burds tohle ocenili.
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Masenka75,

    můžeš sem dát prosím screen obrazovky z recyklomatem (celou obrazovku hry). Případně se prosím obrať na herní podporu, protože tohle zde na fóru jen tak asi někdo neprověří.

    Jak kontaktovat herní podporu?
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Dnešní den začal hezky. V M na 3.pokus textilní mlýn a hned poté poslední chybějící dekorace :music:
    Mám všechny bonusové dárky . Silo bylo naplněné 5x, počet pokusů v S 7, v M 7, v L 11. V silu ještě něco zbylo, baterií je momentálně 116, tak zase zítra ráno před sklizní nějaký pokus dám, pokud by padla procenta, ať nepřijdou nazmar. Po vybrání sila už nechám baterky na příště.
    Zaseto mám akční, protože tím využiji 25% BZ ze stonku na maximum.
    Kdo po čem toužíte, ať se vám to povede získat.
     
  10. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Nevím, jestli vydržím už tam nic nesypat - měla jsem baterie od minula, takže pokusů by bylo dosti. Stonek s dekorkama na 32 pokusů, což je sice bída oproti šťastnějším farmám, ale ta papouščí pírka mi stejně ve stodole pomalu bledla...

    No a teď se to ve mně bije - pokoušet se o jezevce, nebo ne?
    Zdravý rozum říká, že můžu projet hooooooodně peří a 700 baterek, které mi třeba příště budou chybět, ale optimista říká, že co kdyby ten dareba přece jenom vylezl z nory...

    Marcelinos32 - njn, ale dekorka musí padnout nejpozději na 10. pokus (ověřeno, 2 ze 3 jsem musela "honit" právě na jackpot a před tou první ještě jackpotovat nálepku), zatímco na jezevce není limit. A mám takové nejasné tušení, že s mou farmou je to jen na tu jistotu. U nejistot si můžu leda škubnout okočetinou. Taky neomezeně pokusů :eek:
     
    Naposledy upraveno: 1/9/16
  11. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    flexka: To si nevybereš. Pokusů jsem měl taky mraky... těch bodů,ani nepočítat a dekorka ani jedna xD
    Ale zase jezevec už vyskočil 2x :)
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Tak stonek hotový a nakonec padla i nálepka.Ted mi chybí jenom ten jezevec který ne a ne padnout.
     
  13. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Naplnila jsem ten stroj zbožím za 200.000 a dělala pouze S. Hádejte, co? Dekorka až při jackpotu, nálepku jsem získala až při předposledním pokusu. Poslední pokus jsem roztočila víceméně jen tak, abych ten přístroj komplet vyprázdnila. Zatím tedy moc štěstí nemám a navíc jsem úplně bez baterek. Ve stodole se krčí posledních pár a třesou se, že je objevím. No, do konce akce ještě nějaký čas zbývá, snad tedy ještě něco napadá. Chtěla bych alespoň dekorku z M. I když ani textilní mlýn nezní špatně a i jezevec by vcelku potěšil, i když už jednoho mám. Snad budu mít víc štěstí, než jsem měla dosud.
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak po ranní sklizni jsem si vytočil poslední dekorku do stonku,také dýňovku a body s krejcary, ale nálepka a jezevec i nadále trůní v tůni.Dokonce mi ten malý chlupatý vykuk nechal vzkaz, že jeho les se mu líbí víc, než moje farma...
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký dník všem farmářům i mimozemšťánkům :D tak jsem konečně získala dekorku "teleportuj mě" z posledních
    35-ti baterií :p a snad to sem patří, sem od tomokoco a "děkuji" dostala právě tu třicátou-pátou (přesto, že není soused) a věřím, že právě ona dodala ten "vesmírný magnet" a dekorku přitáhla xD :p ... samozřejmě i moji skvělí sousedi pomohli :music:. Tak jak něco napadá jdu po dalším jezevčíkovi :p všechno tam nacpu a nic nenechám xD. Ale i ostatní odměny jsou supr ... docela dost BZ/TBZ/KR, hnojiva, bonus na BZ (2x) a jiné dobroty ... no neberte to :p. Všem držím palce, ať získají, co si přejí ;).
     
    Naposledy upraveno: 1/9/16
  16. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    Trepifajksl

    a ze on tam ten tvuj jezevec je i s tim mym?
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Mne dnes dal ten recykláč 3 x ananásové pečivo,grajciare,niekoľko krát BS a nálepku.Stonka je ešte šedá ale dnes tam nedám nič až budem mať viac baterií 44 ks je málo.Treba mi ešte 2 dekorky aby som aktivoval stonku.Čo už je to hra.
     
  18. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Takže 15 pokusů o jezevce a padlo akorát 1x textilní mlýn. Proč to dělám? Konec, zvonec, jalovec. Možná by fakt stálo za to se řídit radami nejbohatších lidí na světě - klidně odepsat i obrovské ztráty, když se projekt nedaří.

    Že bych zkusila novou farmu od začátku? Asi se to vyplatí víc, pokud se bude zvyšovat podíl náhody. Už fakt nemám nové nadávky na tohle moje nastavení náhody.
     
  19. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Takže od včera som trochu pokročil, najprv som dal M kde mi hneď na prvýkrát vypadla dekorácia :) a tak už mi zostáva iba L, otvoril som to zatiaľ 2x, z toho prvý pokus bol stonek a druhý superkrmivo. 75.000 protihodnoty je pomerne dosť a už začínam pociťovať v stodole prázdnotu, takže dúfam že tú dekoráciu ešte stihnem získať. :)
    Teraz čakám na ďalšie batérie ktoré dostanem až večer.
     
  20. Flik75

    Flik75 Pisálek fóra

    Tak já mám taky stonek kompletní až se divím že to byla taková rychlost
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.