Návrat do chrámu hadů (22.9. - 28.9.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja by som mohol mať napestované zajtra večer.Uvidím ale na padátkach koľko mi ich bude chýbať na ukončenie celej akcie:):).To by som už mohol zvládnuť ľavou zadnou.
     
  2. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Ještě dvě hodiny musím počkat na sklizeň Lablabu a uvidím kolik z něj vypadne padátek. Ke stonku mi jich chybí 23 + 20 na kratší akční. S pěstováním problém není, i kolo se dneska dopolko smilovalo a dalo 100%, ale ta zatracená padátka :sleepy:. Každopádně do konce akce je spousta času a věřím, že dopadají na dokončení.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak dneska určitě nebudu...ale zítra by to šlo ;)
    srp a kladivo01.png srp a kladivo02.png
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak já jsem po pravdě na farmě celé odpoledne a ještě pořád nemám potřebných 3790 ks krátkodobky, ale do půlnoci bych to nějak mohl splnit na řádek :p
    Za 7 minut mi vyroste kočičí rostlina - dávám furt voda + hnůj + kapky + pár vrtulí - ale teď už pojedu jen voda + hnůj, protože vrtulí už mám jen 30 a kapky už taky ubývají - takže si budu muset vystačit se sklizní za 3 hodiny
    Ale moje představa je, že dopěstuju to krátkou a potom už bych to nechal být, ale zároveň chci ještě něco napěstovat, když jsem vynechal poslední asi 4 akce
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Stonek už by byl, krátkodobku dopěstuji zítra a pak už jen honit padátka. Těch mi chybí do poslední úlohy 541.
     
  6. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Stonek mi určitě dopadne, mám zasetý Lablab, tak uvidím kolik napadá padátek. Do konce akce je času dost. Picolku tentokrát oželím. Už je mi lépe, radrre díky za přání.
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    S pěstováním tentokrát není problém, ale padátka jsou tedy děs. Z pidipolí lablabu mi jich vypadlo 103, sklizeň samozřejmě urychluji, ale víc než 2 sklizně denně z toho nevyrazím. SH plýtvat nechci. Stonek stihnu, to jo, ale při pěstování kratší akční už vypadne padátek úplné minimum a na další sérii dlouhodobek čas nebude. Kam dolezu, tam budu, pikolku holt oželím.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak jsem tady z večerní zprávou o stavu akce. No a co na to říci :)

    Screenshot_1.png

    Hotovo ;)

    Fajn hru pezt a dobrou noc
     
  9. papulice

    papulice Veterán fóra

    no tak nevím,ještě chybí hodně padátek,tedy je jich nechutně hodně,zase mě to štve....:mad:
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak jsem předpokládala, ani pěstování dlouhodobek není v mém pracovním režimu možné, páč koordinátorka mi udělala přestávku už po třech hodinách, proč? To na obchodě nebyli zákazníci a potřebovala uklidit jednu pokladní? Já jsem počítala se čtyřmi hodinami, jak se to běžně praktikuje, aby mi dozrál lablab, zasetý před odchodem z domu. No a odpoledne to už pro mne nemělo smysl z benzinky chodit nahoru na barák lovit wifi, páč sem byla nasesouvaná, tak jsem si šla jen v klidu zapálit a pak posbírat rozfoukané jednorázové rukavice a účtenky po celém okolí xD Ano, moje chyba. Dnes to bude némlich to samé, ale snad už dochytám alespoň na řádek. Ale já to nevzdám. Pak mám dva volné dny, tak budu pěstovat akční býlí s nějakým bonusem z lišty (snad i vehikl něco uvolní) a pokud nebude pajdátek chybět moc, pustím nějakou tu kapku na dlouhodobky. Nerada mám nedočtené knihy, nedodívané filmy a nenávidím nedokončené akce ;)
    Všem hotovsonům gratuluju a tiše (skřípění zubů záměrně nezmiňuji 8)) závidím :)
     
    Naposledy upraveno: 25/9/22
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Napestované by bolo a teraz hor sa sadiť dlhodobú zeleninu.Pajdátek mi chýba vyše 400 ks.Keby som si pred akciou nezamenil plantáž s pralesom mohlo mi chýbať menej.Ešte sú do konca 2 dni.To by bol čert dĺžny aby mi nenapadali;);).
     
  12. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré ráno, tak stoneček jsem před chvílí aktivovala a jen tak tak mi zbyly padátka, abych mohla aktivovat i druhou akční rostlinku ;). Takže rozpěstovávám kratší akční a teď už se jen uvidí, kam dojdu a zda dosáhnu na piccolku :). Ale silně o tom pochybuji, jelikož ty padátka jsou vážně boj >:(. Všem, kdo už má komplet hotovo posílám velikou gratulaci. Hezkou neděli všem, ahoj :)
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mám dopěstovanou krátkodobku a na ploše už je hyacint
    chybí mi přesně 300 padátek - takže předpokládám, že potřebuju tak 2 - 3 sklizně, aby vše napadalo
     
  14. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Stonka už je doma. Ešte 20 pajdátiek a rozpestujem krátku(40ks máp som naskrblil), ale neviem-neviem či to bude na pikolku. Z lablabu ledva 100 napadá, to by som musel robiť so SH, ktorého až tak veľa nemám. Zistím koľko bude padať z krátkej, potom sa rozhodne. Ešte 76 hodín do konca.
    Čajot 7:34, Lablab 9:34 (voda+hnoj+20%+6%+4%) a 2:16, 2:52 so SH
     
    Naposledy upraveno: 25/9/22
  15. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Tak já stojím kvůli padátkům od včerejška.Ještě jich chybí na stonek 234.A pak tedy pěstování dlouhodobky.
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Stonek mám.Ted zkusím ty krátkodobky
     
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Jejda, nějak mne nenapadlo syslit mapy :D.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou neděli všem :) tak padátka dopadala a akcička je už hotová :p finišujícím držím palečky, do konce je ještě dost času ;)


    [​IMG]

     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Ještě čekám na padátka :wuerg: Zatím takto [​IMG]
    Jedu pokrácený Lablab, už jen voda + hnůj + esence + Tiki maska. Zítra by mohlo být hotovo :music:
     
  20. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Krásný den
    Tak mě chybí pouhých 8 padátek do stonku. Všem co mají hotovo velká gratulace. Krásnou hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.