Návrat do chrámu hadů (22.9. - 28.9.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj, tak 8 hodinová akční napěstovaná, ještě mi chybí cca 350 padátek do stonečku :oops:. Nevadí, už se na tom pracuje, myslím, že zítra by mohl stonek být :D. Času hafo, doufám, že akci úspěšně dokončím celou. Všem mnoho štěstí při pajdání padátek, někdy je to teda boj :);). Přeji vám hezký nadcházející víkend, ahoj :)
     
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak teprve rozpěstovávám, ale mám +2 na pole + nějaký vrtule jsem tam dal - sice 2x mi utekl bonus na sklizeň, ale zato jsem si vytočil růžovou barvírnu
    jinak, když tak na to koukám zpětně - odměny dobré, hlavně ty body do sezóny :p
    A ohledně těch polí - začal jsem krátkou = voda + hnůj + kapky + nevinnost a vánočka a teď mám zkrácenou dobu na 29 minut :music:

    Teď už by to chtělo u toho sedět celé odpoledne a jen sklízet
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ak to bude dobre pokračovať tak zajtra by som mohol začať z tou 4 hodinovou akciovkou.Ešte mi chýba 210 kosákov a kladív do stonky;);).
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] hezký návrat k hadům :) tak já mám zatím stoneček, na bahamce nechci moc utrácet bonusy a dala jsem jen jeden

    rostlinný, kterých je zatím dost. Včera jsem točila jen zelené lístky a jednou bylo +1, tak to v klidu přes víkend dodělám, padalo to dobře i s lablabem :p

    [​IMG]

     
  5. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Všechny zdravím, mám den zpoždění, jsem marod a včera jsem nebyla schopná ničeho. Dnes už je trošku líp. Tak zkusím, co stihnu.
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Zatrolená bahapadátka, nu což doženu je pěstováním kytek do toho speciálního úkolu na Baha.
    [​IMG] a když jsem včera nakousla manga, tak se taky urodilo:)
    [​IMG]
     
  7. raddre

    raddre Vévoda fóra

    Zdravím, tak stonek už mám, ale padátka mi dala děsně zabrat, točila jsem lablab pokrácený na 1:55 i tak to bylo nekonečné, teď už pojedu krátkou, jen tak nalehko - voda, hnůj a čas, rozpěstováno mám.Chtěla bych to udělat celé, ale vážně nevím i když času je dost.
    INČUČUNA1959, brzo se uzdrav ono zdraví je přednější
    [​IMG]
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Už rozpěstovávám Kočkalipoku ;) Třeba to stihnu celé :music:
    [​IMG]
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak úspěšně pokračuji

    Screenshot_1.png

    Padátka už nějak dopadají ;)

    Fajn hru pezt a dobrou noc
     
  10. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Krásný večer
    Tak mě to teda padat nechce chybí mi ještě 380 padátek. Stonek zvládnu času je dost, ale druhou část dělat asi nebudu. Přeji všem ať se daří a krásnou hru.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na řádek mi chybí přes čtyřista padátek. Ale protože mám víkendové dvanáctky, budu pěstovat dlouhodobky a ono to napadá. Pak mám dva dny volna, tak budu pěstovat tu dlouhou kytku a střídat s pokráceným čajotem. Snad to klapne. Kdyby ne, žíly mi to nepotrhá 8)
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pezt, je to těsný uvidíme po ranní sklizni, no pokud už dekoruješ, tak to mám v kapse
    [​IMG] [​IMG] :p
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    Gordonka, vidím to tak, že si lenivá klikať a ťahať citrónov zo skladu, ja s padátkami problémy nemávam, a to Ti vysvetľujem od počiatku, zas chápem, nemáš toľko času, idem si Ivana pustiť ešte raz, do dôchodcov - keby niekto nevedel:inlove:;)

    Yno, mala si skoro pravdu, huby zbierame, nie je to ako po iné roky, asi menej radiácie u násxD, ale že som tu nebola, bol iný dôvod, mala som poldeň na okamžitý zber zveri, poctivý, potom si každý, aj bláznivý farmár berie voľno:music:;)
    [​IMG]
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, gratuluji rychlíkům. KŠ na mě poslední dobou prdí, takže i přes hromadu protočených lístků se uvolilo jen na +1 do stodoly. Víc ani prd. A víte co? Já se prosit nebudu. Udělám, co udělám a hotovo. Ať si trhne vrtulí. :p Chybí mi tři otočky osmihodinového oka. Pak dosbírat padátka. Když zbyde prostor na další rostlinku, jdu do toho a co napěstuji, to napěstuji. 8)
    Hezkou sobotu všem.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Už som sa doplazil do druhej polovičky.Koleso nedalo žiaden bonus tak to musím zmáknuť bez neho.Tie trajláky čo mi dal z toľkých lístkov nestoja za reč.Ale nevadí,nebudem si predsa kaziť náladu z obrázkov;):).
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásné ráno všem :) tak mě chybí do posledního úkolu 613 padátek, už je na polích lablab, začátkem akce jsem měla saguaro a napadalo méně než u lablabu, ale každému to padá asi jinak :p nemám na polích žádné žanky, pomáhají občas jen zelené kapky ;)

     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Budu mít dopěstovanou delší a do druhé části na krátkou se mi vůbec nechce :), kvůli jedné pikolce se asi nebudu namáhat a skončím, dám raději na bahu zase stromy
     
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) krasnu sobotu
    u mna to vyzera takto
    [​IMG]
    a to som si stihla aj dodat vsetku napestovanu burinu a musela som rozpestovavat od zaciatku s poctom 5 kusov xD , no hold - ked sa dari ....
    tych 450 pajdatok dopada ;) z ixory alebo z lablabu :p
    tak nech sa vam dari a zelam pohodovy vikend ;);)
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Přeji Všem krásný den :)
    KŠ se dnes asi dobře vyspalo a hned na první dobrou vydalo bonus :p
    [​IMG]
    Pěstuji druhou akční kytku Kočkalipoku.
    Tak tomu ještě trochu pomůžu SH + ZH a to by nebylo abych jí dnes nezvládla všechnu :music:
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já jsem zaseklá na padátkách, tudíž akci celou nedám, ale nemám ještě ani na stonek, všem, kdo má už hotovo, veliká gratulace.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.