Návrat do chrámu hadů (22.9. - 28.9.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,mohl bych poprosit o opravu co teda platí,,děkuji

    [​IMG] [​IMG]
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    pecko1234
    , děkujeme za informaci ve FAQ k akci opraveno. 8)


    dasa1143, nejdříve je nutné si vybrat jakou rostlinu chceš pěstovat a poté umlít ve mlýně.
    EDIT: opravdu netrpím samomluvou, hráčka dotaz smazala ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 22/9/22
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dave Lister opravdu netrpíš samomluvou já mám dutou hlavu-nachlazení- a nemohla jsem se nijak dostat do hry DĚKUJI
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143, v pohodě, není zač ;). No rýmičku to bych opravdu nechtěl, pro většinu chlapů to je velmi zdrcující nemoc :D



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si dám ešte 1x otočku slnečné oko a budem naháňať s lablabom kosáky a kladivá.Čo už keď som Polepetko čo popletie všetko.Tá 4 hodinová akciovka tá mi vrásky nerobí;);).
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No já jsem využila těch 100% od vehiklu, dala jsem do diamantu 200%, akurát su taky Polepetko, protože jsem dala pohopole o jednu sklizeň později, páč čtu a tak mi to farmářsky moc nemyslí, už jsem mohla mít té krátké kytky víc. Neva, do rána daleko a 66 rostlin z pole něco dohromady dá, tak su v klidu, však teprve začínáme :)
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak já jen po stonek a šminek,na baha mě to moc nede tak se nebudu trápit dál a budu rád že v pondělí bude stonek,mám rozpěstováno, na noc pokráceny produkty a na pole lablab a celí den pojedu akční a snad to dopadne.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož se flákám na Zakynthos,tak to nějak zmáknu po stonek a nazdar!8)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tady si někdo jel prodloužit léto, že ;) Užívej volna a sluníčka, a doufám, že sis sebou vzal péřovku a sněhule na návrat domů 8) Na žabky a kraťasy s tričkem to už tady není a zase dlouho nebude :)

    Ještě 38 minut a můžu znova přesadit. Hernajs, to čekání na sklizně je horší jak čekání v práci na konec směny :D
     
    Naposledy upraveno: 22/9/22
  10. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, jen se divím, že nikdo nehlásí hotovo, začal jsem jako obyčejně až po 15.hod s dlouhodobkou a štěstím v podobě 100% z KŠ a nějaké to +1, nejenže ji mám hotovou, ale za chvíli sklízím celou zbytečnou várku, to je tak, když jeden se nekoukne na fórum, kolik je čeho potřeba a je líný si to sám spočítat. Horší je že před sebou mám 600 padátek, protože mi stávkovala probyška a dala jen 153 ks ( zajímavé že na "pokusné" padlo 188 a i teď padá víc než u mně)dneska už dám jen hvězdnatku pokrácenou řádkem, ještě mně nesklamala, vždy vypadne 188ks i bez JC a zítra se vrhnu na pokrácený lablab, co už stonek bude a to ostatní uvidím.
    Všem přeji dostatek padátek a ať si splní co si přeji,dobrou noc
     
    Naposledy upraveno: 22/9/22
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    raddre, rychlíci nemají kam spěchat, na Baha už jsou v osmistovce, tak pojedou v klidu a v pohodě. BigClick psala, že bude naplno pěstovat jen dnes, pak pojede lážoplážo, Sandrička je na dovolené, Danka asi ještě chodí na houby, kaolín se rekreuje v Řecku, šéf taky nemá důvod pospíchat, páč tuní jen farmu, Gordonce asik ještě nedozrály stromy... Nojo, je to divnoakce, že ještě nikdo nemá splněno :)
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já zatím takto a jdu spát, ráno brzy budíček do rachoty.. v práci bude pouze sklizeň - setba doma večer dodávačka.. dobrou s kobrou
    [​IMG]
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, sice není hotovo, ale zítřejší sklizeň to jistí, chybí zhruba 150 padátek. Chtěl jsem to mít co nejrychleji hotové, vrátím na plochu dekorky co dávají % BZ. 8)

    [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš,tak já se zatím jen rozklusávám, ostrý start bude zítra. V podvečer nemá cenu spouštět řádky a obsazovat sloty,zlášť když mám před sebou dva dny volna. Zvolila jsem dlouhou kytku, rozpěstování, 2 otáčky na malých a na noc pohopole. Jak na malé tak i na poho použiji zuzino. Ráno před sklizní bonus rostlinných výnosů, řádky a jedna otočka. Dlouhá kytka by měla být napěstována.Pak už mám celý den na to, abych otáčela krátkou kytku s bonusem.Rovněž točím kolem před akcí, mám zakořeňeno, že pak už není kolo nakloňeno. Za srovnatelný počet lístků byl dnes podobný výsledek. Nedozrály stromy? Hen Ti něco ukážu! Když jsem se před pár dny dostala do druhého konečného levlu na Baha, tak jsem netušila, že nemám v těch desetitisících plodů mango, krčilo se jich tam asi 4OO. A dnes po pár dnech:
    [​IMG] xD
     
  15. BigClick

    BigClick Expert fóra

    U mna je zatial vsetko podla planu. Zajtra pokracujem, na noc som dala lablab, som 95% ista, ze dostanem potrebne padatka este rano a potom slimacim tempom, casu dost.
    Dobru noc!
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Já zatím takto

    Screenshot_1.png

    uvidíme jak to půjde, zítra asi dopěstuju a potom už jen nějaké padátka.

    Fajn hru pezt a dobrou noc
     
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Osmihodinovku jsem v noci dopěstovala,ale padátka nic moc.Spíš nic.Jedině z těch stromů.Pak z akčního jen kolem 40.Počítám že pěstovat krátkodobku budu až odpoledne
     
  18. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Krásný den přeji
    Dlouhou rostlinku mám napěstovanou, ale s padátkama jsem na tom bídně teprve 320. Asi dojedu jen ke stonku a budu končit to se ještě rozhodnu podle toho jak to bude padat. Přeji všem ať se daří. Krásnou hru
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dlouhou mám také hotovou a padátek chybí 122. Mám vysetý pokrácený čajot a snad dopadá co bude potřeba abych rozjela druhou akční. U výpliva jsem na tom hůř, tomu jsem zasela pokrácený lablat, ale nevím, zda to bude stačit na chybějících 152 ks.
    Přeji všem ať se daří a krásný a slunečný den jako máme my.
     
  20. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Tak 8 hodinovky hotové. Musím počkať na padátka 400 ks :mad: aby som mal stonku. Samozrejme pôjdem akciu až do konca.
    Veľa šťastia farmári. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.