Návrat do chrámu hadů (22.9. - 28.9.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez idem robit akciu a zacnem pekne 8h. Ta sa mi osvedcila ;)
     
  2. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Tiez idem robit akciu, ale zacnem 4h, narobim ich rychlo este zajtra poobeda, potom pozajtra nazberam polovicu padatiek a nakoniec lazo plazo 8h, ak z 8h s NC mi padatka nebudu stacit, tak otocim nejaku zeleninu. Tj chcem venovat jedne poobedie na aktivne hranie a potom zber rano, poobeda a neskoro vecer a prevazne venovat sa realu.
     
  3. -bambulka68-

    -bambulka68- Zelenáč fóra

    zdravím a prosím co to je lablab?
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    do akce jdu a zacnu dlouhodobkou ;)
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Tak na akciu som uz pripravena, moze zacat xD.
    [​IMG] [​IMG]
    Vytocene cca 160 PL.
    Pekny den!
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    BigClick
    A není to brzy, Pavle Pavloviči?
    (Myslím, že optimální je získat bonusy co nejtěsněji před zahájením akce).
    Nicméně každému přeji úspěch na kole štěstí, když už po nás chce RT tolik napěstovaných rostlin...

    Omluva:
    A není to brzy, Pavlo Pavlovovno? ;)
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jan.svatek

    Po začátku akce, alespoň u mne se bonusy z kola vytratí.
    Takže také praktikuji točení před začátkem akce ;)
     
  9. BigClick

    BigClick Expert fóra

    jan.svatek, skoro vzdy tocim este pred tvz velkym zberom rano, ktory je u mna cca o 9:00.
    Lebo vzdy vytocim aj daco na BS (ci BZ), na stromy atd, co by som po zaciatku akcie nemohla vyuzit.
    Je ale pravda, ze aj takto nejaky bonus nedokazem vyuzit najucinnejsim sposobom, co uz, prezijem to.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, taky do akce jdu, ale teď přemýšlím nad tím, že začnu s tou krátkou, protože vehikl mi poskytl 100%. Zítra budu od desíti dopoledne do šesti do večera v práci, víkend mám dvanáctky na benzině, tak budu pěstovat pokrácené dlouhodobky na padátka, v pondělí a úterý mám volno, tak bych měla zvládnout dopěstovat tu osmihodinovou. Asi to tak udělám, nějak to dopadne :) Hlavně, abych napěstovala a napadalo na řádek, zbytek bude třešnička na dortu, když se zadaří.
    Tak šup šup, naleštit gumáky a za chvíli se připravit na start ;)
     
    Naposledy upraveno: 22/9/22
  11. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky! Jako většina hráčů, tak i já začnu rostlinou 8 hod.Při akcích většinou jdu do těžší části plnění. Pak se mi líp dokončuje a je to klidnější.
    Hezký den všem a hodně úspěchů!;):)
     
  12. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Už se nemůžu dočkat Saguaro už dorostlo a čeká na sklizeň. Tak taky začnu tou delší rostlinkou dám na většinu z vás. Krásný den a ať vám to padá. Fajn hru :)
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jsem hvězda, sklidila jsem si mýtinu a neobnovila farmu,takže padátka nebudou.:mad::oops:
    A navíc nemám akční na sázení. PROČ
     
  14. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    o_OxD
    [​IMG]
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, mýtina nevadí, plantáž je v akci, akční si vyber z mapy v minihře a umel.
     
  16. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Na plantáž jsem včera dala stromy 20 hodinovky základní.a dalo mi to 160 padátek.
    Začnu osmihodinovkou.
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som to riadne dovŕbil zmýlil som si plantáž za prales.Tam som zasadil saguaro.Tak to sa môže stať iba mne.Ale žili mi to netrhá.Keď sa darí tak sa darí s tým nič neurobím;);).Ja som kľudas.
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Z 80 PL ani prd, tak že jedu normál.. samej kravín, hvězda mno blbosti nepotřebný :sleepy: z pobyšky 160 pajdátek o_O
     
  19. pecko1234

    pecko1234 Zelenáč fóra

    Ahojte iba malý dotaz v FAQ píšu 3x Bedna ostrovnej zábavy a v nebi 1x či to iba u mňa?
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky mám v nebi 1x
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.