Náves (12.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    Jsem v 21 lev. další navýšení skladu 28. level. Nejsem jediná, moc prosím přehodnotit tento úkol.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vbaburek - sklad na odznaky moudrosti se rozšiřuje v lvl 22 ;)

    Přeji fajn hru
     
  4. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Úkoly na návsi dokončeny. Moc se mi o líbilo, ale jsem dost zklamán. Je velká škoda, že je to jednorázové a s malým počtem úkolů, čekal jsem, že se budou na návsi obyvatelé scházet jeden za druhým a úkolů bude nadbytek. Bohužel jinak dobrý nápad, ale tímto je to trochu degradované ... dávám 4* z 5* :D:D:D:D:D:D:D:D a těším se že snad bude pokračování.. tohle bylo fakt málo a krátkodobé.
     
  5. barca279

    barca279 Vážený autor

    celkom to pomohlo s bodmi aj nejake sladke odmeny a instntne stromy boli v odmenach,len skoda ze o klasickych zakaznikoch sa to povedat neda,kosik s hubami alebo vencek neni mozne nazbierat za jeden den takze tie ulohy asi predpokladam ze viac hracov vynechava a tym padom nejde dostat odmenu za splnenie celej zakazky.pouzivam instantne stromy aby som castejsie mala drevo aj zber je castejsi a len tak tak ze nazberam jantar,na rastlinach davam aj huby aj lipnicu a na kosiky a venceky cakam niekedy az do 3 dna.to je uplne mimo..
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak už i u mě zeje náves prázdnotou :(. S trhovci bylo fajn obchodovat ;). Byl to docela pěkný příjem ABZ a nějaké ty odměny navíc. Už se těším na nové zakázky, bavilo mě to. Hezkou neděli všem :);)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Náves hotová na obou farmách a může přijít další, bylo to fajn, nějaké bodíky z toho byly, tak to pomohlo k postupu ;)
     
  8. Bokonon

    Bokonon Obyvatel fóra

    Tak úkoly z návsi konečně dokončeny. Potěšilo, že v 7. úkolu stačilo pro oba vesničany rozšířit jenom jeden sklad. Doporučuji každému úkoly plnit symetricky (alespoň do té sedmičky).
    Nevím, jak by to dopadlo, pokud byste byli u jednoho v šestce a u druhého v sedmičce a to rozšíření skladu provedli.
     
  9. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Trčím na návsi u Jana Šedáka, úkol č.4 vyrob 2x zahradnický odznak 1. Na ten ještě nemám dostatek alpské růže. Po 5 kusech mi to jde pomalu. Sklad mám ale plný,nemůžu růži sklízet. Dá se na něco použít alpská protěž? Kromě recyklace nebo zakázek? Potřebuji sklad uvolnit - mám protěž vyhodit? V údolí jsem zatím level 16.
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lumat85 - pokud máš sklad na plodiny plný a nelze sklízet, musíš sklad uvolnit. Protěž se na výrobu odznaku 1 nedá použít a proto jí nejspíše budeš muset ze skladu vyhodit. Zkus jí třeba zrecyklovat nebo dát nějakému zákazníkovi, ať jí nevyhazuješ jen tak

    Přeji fajn hru
     
  11. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Farmářka_X : děkuji, zákazníci moc nechtějí, recyklace mi ještě pojede do zítra. Naplnila jsem pitomec sklad protěží a mám to teď blokované pro sklizeň růže. Vyhazovat ji jen tak mi bylo líto, tak počkám na zítřejší recyklaci. Ještě jednou děkuji.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Mne este na navsi strasi IAN GREY,zamrzla som na 7 :oops:
     
  13. houbicka194

    houbicka194 Zelenáč fóra

    Poraďte - jak mám otevřít sklad, když už jsem v 21 levelu a sklad jsem již aktivovala dříve. To mám čekat až do 28 levelu. děkuji Houbička111
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    houbicka194 - ahoj, pokud už máš navýšené všechny možné - dostupné sklady, tak v levelu 22 můžeš rozšířit např. sklad na odznaky moudrosti.
    Hezký den
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    DObrý den došlo mi na email že si mám uplatnit, bezplatný bonusový kod. Když jsem si jej tam napsala. Tak tam se nepoužívá kde jej mám ho uplatnit. JE TO pro protěžové údolí
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -andulka03- jedná se o normální bonusový kód. Návod na uplatnění najdeš zde. Z mailu jej kopíruj bez hvězdičky.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.