Náves (12.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bokonon

    Bokonon Obyvatel fóra

    Takže já si zřejmě budu muset počkat s dalším plněním úkolů na návsi na lvl 28, kdy budu mít možnost navýšit kapacitu skladiště. To bude odhadem někdy příští rok. Že mám dosažen level 11 mi to sice uznalo, ale že mám již dosaženou plnou kapacitu všech skladišť ne. (v Alice Kamzíková 7)
    Dá se s tím něco rozumného udělat?
    Nebo jenom nerozumím úkolu?
     
    Naposledy upraveno: 13/7/23
    -Jara05-, janar53 a babička-květa tohle ocenili.
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nevím, co dělám špatně, ale tlačítko pro vyzvednutí odměny se objeví až poté, co splním všechny požadavky. Nestačí splnit jeden.
     
    evainfo, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  3. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Jako férové mi to nepřipadá. Peníze jsou dobré a z toho plynou pro mne nevýhody. Místo vylepšování pouze samé problémy.xDxD
     
    janar53 a Bokonon tohle ocenili.
  4. Bokonon

    Bokonon Obyvatel fóra

    mamča50:
    Měl jsem stejný problém už při první prodejní akci. Teď už raději nic nekupuji, protože házet do koše skutečné peníze se mi podruhé nechce. Je to vyloženě nedomyšlené, nebo naopak od RT neuvěřitelně vychytralé. Kupte si něco, co vám znepříjemní život....
     
    Naposledy upraveno: 13/7/23
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Při plnění dodávek na návsi nejde odměna vyzvednout, protože mám plno, ale při dodávkách ostatním jde odměnu vyzvednout s tím, že o ni přijdu a body se přičtou. Tomu rozumím, záleží na mně zda to udělám nebo ne. Proč to nejde i u těch na návsi a musím zůstat stát a nemohu pokračovat v dalších dodávkách, o tom nás nikdo také neinformoval, že taková situace může nastat. RT jde o zisk a spoustu věcí není řešeno nebo nedořešeno. xDxD
     
    -Jara05-, babička-květa a Bokonon tohle ocenili.
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamča50 - a v čem je problém? Pohlídat si kapacitu skladu nebo si popřípadě to místo ve skladu udělat? Prostě to nějak RT nastavil a my se s tím musíme popasovat. Osobně si myslím, že je lepší, že mě to nepustí vybrat odměnu a vyhodit některé položky do luftu, alespoň mohu položky ze skladu využít lépe (pohnojit stromy, rostliny nebo popohnat recyklomat)

    Přeji fajn hru
     
  7. Bokonon

    Bokonon Obyvatel fóra

    Farmářka_X
    A co mám udělat já, když mám všechny sklady již na nejvyšší kapacitě pro level 21 a úkol mi ukládá zvýšit kapacitu skladu?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bonokon - asi to samé co já, počkat až bude možnost sklad rozšířit. Úkoly jsou stálé a nikde není napsané, že musí být splněné druhý den. A pokud je potřebuješ mít hotové hned tak prostě v alpách víc máknout ;)

    Přeji fajn hru
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jan Šedák se mnou laškuje! Prý " navyš kapacitu skladiště: Zelené palivo " ! xD:cry:
    Se mi zdá,že už sem na maximu!:wuerg:
    [​IMG] :cry:

    Dob
    Díky za vysvětlení!;)
    Takže platí naše oblíbené: " již brzy " !8)
     
    Naposledy upraveno: 13/7/23
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 aktuálně to u úkolu na rozšíření skladu funguje tak, že se nepočítají předchozí rozšíření. Uvidíme, jestli ještě budou nějaké změny. Ale jinak nezbude než počkat na budoucí update.
     
  11. alenal

    alenal Stálice fóra

    Mám stejný problém jako Bokonon, mám navýšit kapacitu skladiště, Ta se navyšuje v 28 levlu,já jsem ve 20. U druhého mám dodat věnečky, které také nemám. Úkoly se asi nezmění, Tak budu muset čekat?, třeba 2 měsíce? než se dostanu do 28 levlu? Děkuji za odpověď
     
    Bokonon, -Jara05- a zejdy66 tohle ocenili.
  12. slechtajara

    slechtajara Rádoby autor

    Takže, když jsem se snažil pěstovat,vyrábět odznaky a rozšiřovat sklady a pod.,tak jsem na tom hůř,zatím co kdybych to flákal, tak teď si v klidu rozšířím sklad a budu v úkolu pokračovat dál.Takhle musím čekat na potřebný level.Přijde mi to nefér a postavený na hlavu.
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    A já to zrovna u zeleného paliva flákala.... nač mít tak vysokou kapacitu skladiště, když i ten základ je přehnaný na aktuální potřebu zeleného paliva.... Občas i flákání se vyplatí, ale neboj, předpokládám, že poctivců dříčů je víc, a že to RT upraví ;)
     
  14. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Takový dotaz kde je to zvýšení kapacity zeleného paliva ať hledám jak hledám, tak ve FAQ ho nemůžu najít, přitom vím, že tam byl a nebo su slepá, to já se zaseknu na rozšíření ploch.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .macca.

    Bylo to změněno na jakýkoliv sklad.
     
    moncicak7070, -Jara05- a .macca. tohle ocenili.
  16. Enny74

    Enny74 Pisálek fóra

    Ahoj nejde mi nic dodávat do ukolů na návsi mám to jen já nebo je to plošné (i po novém načtení hry stále stejné )
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Enny74

    Co přesně ti nejde dodávat, nebo jaký úkol plníš ?
    Žádný problém není.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Enny74

    Enny74 Pisálek fóra

    plním Alice Kamzíková 4 dva dodaný zelené fajfky třetí píše vyrob 6krát kvalitní humus kliknu na zelené tlačítko a tam vyskočí řezivo i když vyzvednu humus nic se nepřipíše a tím pádem nejde úkol dokončit
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Enny74

    Nezapomeň, že je potřeba vyrobit humus, který má dvě hvězdičky na nádobě.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Enny74

    Enny74 Pisálek fóra

    Děkuji moc to bude asi ta chybka zkusím
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.