Mravenčí stezka (9.1. - 15.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 70zinka

    70zinka Rádoby autor


    Myslela som, že je to koláč... tie chyby tu sú a tím farmeramy by to mal vidieť sám... proste mať tri druhy názvov k nejakému stromu je fakt peklo. :-D Teraz: tamarilo, tamarind, tamarin? Platí ktoré a ktoré je ktoré?
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Tak musím uznat, že dočasný úkol "mě fakt pobavil. Dodat 100 mechů v druhém úkolu, abych jich 40 okamžitě dostal zpět, to jsem tu snad ještě neviděl :)
    Zjevně jsou ti mravenci opravdu zmatení...

    Ale asi se na pomocný úkol pro začátek vykašlu a uvidím, jak budou mravenci padat. Přinejhorším "přitopím pod kotlem" a pro ta dvě Rušná mraveniště si dojdu.

    P.S.: Nechtělo by se vám tak trochu zahlasovat? Ještě mi tam pár čárek chybí... Díky :)
     
  3. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Ma prvni reakce byla - ne, spesl plocha ne! Ale po precteni se mi to docela zalibilo, odmeny nejsou uplne k zahozeni, stonek zajimavy (i kdyz TBZ uz davno nehonim, bananu mam 1340 a neni je jak vyuzit).
    Do prace zatim nechodim, tak muzu sklizet kdykoliv (pokud si teda vzpomenu v rusnem provozu domacnosti s malymi detmi, to je obcas nejvetsi orisek). Tak odpo nahazim na celou Baha stromky a budu nachystana. Snad to bude padat, v tom vidim nejvetsi riziko akce, vzpominam mlhave na tu jednu akci taky na spesl plose, kterou skoro nikdo nedokoncil. Tam to nepadalo vubec, ale na nazev si uz nevzpomenu.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Myslíš, že těch pár lidiček (navíc 90% jsou CZ) mají uhlídat vše - i pro SK lokaci ? Je vidět, že nevíš, jak to funguje.
    Tamarilo a tamarind pleteš dohromady proč ? Jsou to dvě odlišné věci

    rajčiakovec.png tamarind.png

    A pokud se ti nelíbí, jak to funguje, můžeš se přihlásit a posílit naše řady. Už dlouho sháníme posilu ze Slovenska. No zadarmo to nikto nechce robiť :D
     
    Naposledy upraveno: 8/1/19
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No prosím, nebudeme bloudit v mraveništi, ale v plodech stromů ,-))))
    Stromy mám stále na ploše, tak vysypu jen zásoby ,-)
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nejvic se mi na akci libi volna plocha farmy a padatka z Bahy, takze nebrblam a jdu do toho! ;) Plodu na Baha mam i pres sypani do sudu dost a beztak jsou mi bezne na dve veci - toz na nich aspon vydelam i na trhu a odmeny, narozdil od TOPky, za tech par stovek kousku tentokrat aspon taky trochu stoji :D Tzn. sfouknu to komplet vsechno a neresim.
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už je zase lákavé prodávat plody stromů, ale když na co? nic se za Kr nekoupí, teda to, co chybí - vysocí šlechtěnci :p
     
  8. 70zinka

    70zinka Rádoby autor


    Nehnevaj sa, ale mna ako hráča nemá čo zaujímať, že má niekto málo ľudí a nevie si postrážiť základné veci v hre. Tých nápisov tu zas toľko nie je a prečítať si po sebe dve slová vie aj prvák... že? Prečo by som nadnárodnej korporácií mala pomáhať ZADARMO, keď dostáva od hráčov slušne zaplatene? :-D Mimo tému...

    Otázka k veci: čo je cukrové jablko? Tiež som nič také nikde nenašla.
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Ahoj ve spolek.
    Já vidím jako nejlepší strategii naházet na baha všude stromy a použít ananasové pěčivo a na normální farmu zvířata a výrobny na produkci hnoje a kolem stromy,nebude potřeba mrkvovky a jiných produktů krom toho pečiva,plody z baha se jen pohrnou a půjde to jedna dvě:p:p:p
     
    vilm4 a maribeja tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    70zinka - kdyby jsi pořádně četla, co tu píšu, viděla bys i tento příspěvek - klikni
    Dozvíš se tam, co je to cukrové jablko :)
    (ak nejsi prvák, pokud ano, ráda ti pomůžu)
     
  11. 70zinka

    70zinka Rádoby autor


    To je super, že k pochopeniu hry treba prečítať aj celú zbytočnú diskusiu... vďaka, pomohla si.
    Nabudúce akýkoľvek podnet hlásim na lampáreň, ako tu už bolo spomenuté. Vďaka
     
    vilm4 a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    70zinka - nemusíš číst celou diskusi, vždyť Skali ti přímo ten příspěvek nabídla, nechceš se zapojit jako moderátor, určitě by ses pro to hodila, můžeš třeba udělat česko-slovenský slovník plodů stromů, zvířat, produktů aj aj možná, že by tě taková práce trošku zklidnila, bo toto je hra i forum pro pobavení a odreagování, nač takového rozčilování?
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    70zinka, uvědom si, že práce moderátora je dobrovolná a všichni z nás jsme lidé, kteří ji děláme ve svém volném čase, o který tak připravujeme své rodiny o svou přítomnost. Navíc si nedovolím opravovat sk text, když nejsem rodilý slovák, byť rodinu na slovensku mám. Někdy když se nám něco nepozdává, tak se snažíme dopátrat správného překladu, ale vzhledem k množství akcí, která jsou se nám to nepodaří pokaždé.
    To že nejsou ofika ve slovenštině - víte, že se snažíme, ale sami vidíte, že je toho opravdu na přípravu hodně, takže prostě se stane, že některé věci vypustíme. Skali si dala tu práci, že si hru přepla do sk lokace a sk názvy plodů dohledala - co to zkusit opačně a přepnout si hru do cz lokace a na trhu hledat pod českými názvy ;)
    Píšeš, že tebe jako hráče nezajímá, že je málo sk moderátorů. Myslíš si že, že když zrušili fórum pro hru ZOOmumba (stejný provozovatel), že je tam nahoře trápilo, že hráči se dostanou na jen anglické fórum? Nevím jak by se našim hráčům (tím myslím cz i sk) líbilo mít popis akce jen v angličtině. Možná bychom to mohli někdy zkusit ;)
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    70zinka ja keď niečo neviem,tak sa odhlásim a farmu si kliknem na CZ lokalitu a pozriem sa čo to je.Ja som nevedel čo to je tobolka akábie pětičetné.Pozrel som do stodoly a ukázalo sa mi že je to čokoládové hrozno.
     
  15. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    No, a ja mám zase takú skúsenosť, že pokiaľ sa slušne spýtam, zvyčajne mi je slušne odpovedané. A to nie len od modíkov, ale aj od spoluhráčov.:)
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    70zinka chtělo by to omluvu všem moderátorům. Dělají to ZADARMO ve svém volném čase. Chtěla bych na jejich místě vidět tebe-.-
    Já zatím nemám všechno pořádně přečtené a mravence jsem ničila doma zrovna na vánoce, asi vůně cukroví, počkám si na první reakce:p;)
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Akce je celkem slušná už se těším
     
  18. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    To nemusíš počítat , to je v základním návodu !
     
    vilm4, maribeja a bursuk59 tohle ocenili.
  19. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Jestli budou 2 mraveniště,tak jaké bude krmivo do stájí?Nebo to nejsou stáje?

    LV 176
     
    Honzulka05 a vilm4 tohle ocenili.
  20. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    Pročítám akci a pro všechny hráče to určitě není splnitelné, pokud nemáte odemknutá všechny místa v opičím chrámu, tak v obchodě nekoupíte třeba ovoce tamarilo,longast nebo pulmerii.
    Tím pádem dostanete jen jedno mraveniště a myslím si, že akce není splnitelná.Opravte mne pokud se mýlím v propočtu a nesplníte třeba ani pravou stranu lišty, pokud nemáte tyto plody.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.